Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Barbie rocknroyals filmovy pribeh

Nájdených:    5 produktov

Barbie vo svete hier - Filmový príbeh

V akčnom dobrodružstve zo sveta počítačových videohier sa Barbie ako programátorka ocitá priamo uprostred hry, ktorú ohrozuje nebezpečný vírus.

Barbie Dreamtopia - Filmový príbeh - kolektív autorov

Barbina najmladšia sestrička Chelsea sníva o účasti na cyklistických pretekoch, ibaže ešte stále nedokáže na bicykli jazdiť bez pomocných koliesok. Barbie ju preto vezme do kúzelného sveta Dreamtopia, kde spoločne hľadajú okrídleného jednorožca. Legenda hovorí, že ten, kto na ňom dokáže jazdiť, získa magické schopnosti. Dokáže to Chelsea? A odváži sa postaviť na pretekársky štart?

Barbie - Tajná agentka- Filmový príbeh - Vyfarbuj, čítaj, nalepuj - Mattel

Prečítaj si napínavý príbeh, v ktorom sa Barbie a jej kamarátky stali tajnými agentkami. Potom si obľúbené postavičky môžeš vyfarbiť alebo nájsť samolepku a dozdobiť ňou stránku!

Barbie - Rock´n Royals - Filmový príbeh - Vyfarbuj, čítaj, nalepuj - Mattel

Barbie je nielen najslávnejšia modelka sveta, ale tiež herečka. Vo svojom najnovšom filme predstavuje nesmelú princeznú Courtney, ktorá si omylom vymení miesto v prázdninovom kempe so sebaistou rockerkou Erikou.

Mattel Barbie Dovolenkový dom 115x60cm

Mattel Barbie Dovolenkový dom 115x60cmDeti si môžu zahrať svoje vysnívané prázdniny so súpravou Barbie Vacation House! Keď fantázia vstúpi do tohto 2-poschodového domčeka pre bábiky Barbie®, objavia nekonečné možnosti hrania so šiestimi hracími priestormi vrátane spálne, kúpeľne, kuchyne, jedálne, obývačky a šatníka. Tento domček pre Barbie otvára dvere zábave pri rozprávaní príbehov s moderným, štýlovým dizajnom a skvelými funkciami, ako je hojdacie kreslo, ktoré slúži aj ako výťah, a stena, k...