Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Banquet akcent 0 75l

Nájdených:    5 produktov

BANQUET TERMOSKA 0,35L AKCENT, 48035S-Z

TERMOSKA . Nerezová termoska 0,35 l, nerez 201 - vonkajší i vnútorný povrch, plastový uzáver - clip pre ľahké použitie (jedným stlačením sa termoska otvorí, druhým zavrie), viečko termosky možno použiť ako pohárik na pitie. .

Banquet Mliekovar Akcent, 1,5 l

Nerezová mliekovka Akcent je dvojstenná mliekovka bez pokrievky s plastovým držadlom pre bezproblémový ohrev mlieka. Vonkajší povrch lesk, vnútro mliekovaru mat. Bočná strana mliekovky má napúšťací ventil na vodu (pri uvedení do varu píska). Hrúbka steny: 0,5 mm.

Banquet Cukornička s plastovým viečkom Akcent, 9,5 cm

Nerezová cukornička s plastovým viečkom pre maškrtné jazýčky. Má jemné nerezové sitko, ktoré je vhodné predovšetkým na práškový cukor. Hrúbka steny 0,3 mm.

Banquet Servírovacia tácka Akcent, 40,5 x 29 cm, nerez

Oválna servírovacia tácka AKCENT bude elegantným i praktickým doplnkom vášho stolovania. Tácka je pochrómovaná s ozdobným gravírovaním. Hrúbka steny: 0,35 mm

Klarstein Reserva 12 Uno vinotéka

Ekologická chladiaca vinotéka z radu Reserva značky Klarstein predstavuje praktický a zároveň vizuálne príťažlivý kus nábytku pre milovníkov vína. Klarstein Reserva 12 Uno ponúka možnosť uloženia 9 vínových fliaš na troch drevených policiach a ich adekvátne vychladenie v teplotnom rozmedzí 11 - 18 °C. Aj zvonku Vás Reserva 12 Uno presvedčí o svojich kvalitách, predovšetkým jej kompaktná, čierna konštrukcia z kovu. Sklené dvierka umožňujú skvelý výhľad na chladené fľaše. Oceľový rám okolo ...