Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Baloniky nafukovaci 100 ks

Nájdených:    88 produktov

Amscan LED balóniky zlatý 5 ks

LED balóniky zlatý 5 ks počet: 5 ks farba: zlatá doba svietenia až 24 hodín priemer: 27,5 cm Chystáte sa na večierok, oslavu alebo na narodeninovú party?...

Balonek nafukovací 7" párty neon 100 ks v sáčku 22x28cm karneval

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Balonek nafukovací 7" párty neon 100 ks v sáčku 22x28cm karnevalPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

BALÓNIKY a strapce na strop 160 ks

Balóniky a strapce na strop je prekrásna dekorácia, ktorá urobí na všetkých pozvaných hostí veľký dojem. Vytvorte si výzdobu na strope s týmito balónikmi v rôznych odtieňoch a strapcami vo farbe ružového zlata. Balóniky sú latexové, pastelové a iné transparentné, plnené konfetami. Ich veľkosť je 30 a 12 cm. Farby: svetlo ružová, ružové zlato, ružová, biela. Balenie obsahuje: 160ks balónikov, 15ks strapcov vo farbe ružového zlata, 15m balónikovej pásky, 100 lepiacich bodov a dekoračný drôt. ...

WIKY - Balóniky nafukovacie v tvare čísla 0

Nafukovací balónik v tvare čísla 0, balenie obsahuje 1 ks. Prevedenie: 40 cm

POZVÁNKY Balóniky pastelové 8ks

Pozvite svojich hostí na oslavu štýlovo s českým nápisom. Farebná obojstranná tlač motívu je doplnená o efektný, lesklý nápis vytvorený razbou. Narodeninový motív môžete kombinovať s ďalšími produktmi z rovnakej narodeninovej rady. Balenie: 8 ks Rozmery: 100 x 150 mm

BALÓNIKY dekoračné 13cm šedé 100ks

Malé guľaté latexové balóniky vo svetlo šedej pastelovej farbe. Skvele vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné. Baloniky sú určené na plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks.

BALÓNIKY dekoračné 13cm broskyňové 100ks

Malé guľaté latexové balóniky kulaté vo svetlo broskyňovej pastelovej farbe. Skvele vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné. Balóniky sú určené na plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks.

BALÓNIKY dekoračné 13cm mint 100ks

Malé guľaté latexové balóniky v mintovej pastelovej farbe. Skvele vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné. Sú určené na plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks.

BALÓNIKY dekoračné 13cm lila 100ks

Malé guľaté latexové balóniky vo farbe lila. Skvele vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné. Balónik začne proces rozpadu po nafúknutí, vplyvom svetla a okolitého prostredia. Balóniky sú určené na plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks.

BALÓNIKY dekoračné 13cm levanduľové 100ks

Malé guľaté latexové balóniky v levanduľovej farbe. Skvele vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné. Sú určené na plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks. Balóniky majú zodpovedajúcu dĺžku hrotu a tak nie je problém s ich viazaním.

BALÓNIKY dekoračné 13cm modré 100ks

Malé guľaté latexové balóniky v modrej farbe. Skvele vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a tak sú úplne biologicky rozložiteľné. Sú určené na plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks. Balóniky majú patričnú dĺžku hrotu, a tak nie je problém s ich viazaním.

BALÓNIKY dekoračné 13cm svetlo modré 100ks

Malé guľaté latexové balóniky vo svetlo modrej pastelovej farbe. Skvele vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné. Sú určené na plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks.

BALÓNIKY dekoračné 13cm svetlo zelené 100ks

Malé guľaté latexové balóniky vo svetlo zelenej pastelovej farbe. Ozdobia vám skvele akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné. Sú určené len na plnenie vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks.

BALÓNIKY dekoračné 13cm baby ružové 100ks

Malé guľaté latexové balóniky vo svetlo ružovej pastelovej farbe. Skvele Vám ozdobia akúkoľvek párty alebo narodeninovú oslavu. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné. Sú určené na plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje: 100 ks

BALÓNIKY modelovacie chrómové strieborné 5cm 100ks

Modelovacie chrómové strieborné balóniky sú vyrobené z kvalitného, zdravotne nezávadného latexu. Modelovanie balónikov je skvelý nápad pre kreatívne zábavy. Sú ideálne pre modelovanie kvetov, zvieratiek a iných dekorácií. Ich nafúknutá dĺžka je cca 140 cm a priemer 5 cm. Sú vhodné len pre plnenie vzduchom. Balenie obsahuje 100 ks balónikov v chrómovo striebornej farbe. K nafúknutie balónikov je potrebná pumpička.

BALÓNIKY modelovacie chrómové zlaté 5cm 100ks

Modelovacie chrómové zlaté balóniky sú vyrobené z kvalitného, zdravotne nezávadného latexu. Modelovanie balónikov je skvelý nápad pre kreatívne zábavy. Sú ideálne pre modelovanie kvetov, zvieratiek a iných dekorácií. Ich nafúknutá dĺžka je cca 140 cm a priemer 5 cm. Sú vhodné len pre plnenie vzduchom. Balenie obsahuje 100 ks balónikov v chrómovo zlatej farbe. K nafúknutie balónikov je potrebná pumpička.

BALÓNIKY latexové chrómové mix farieb 13cm 100ks

Latexové mini balóniky chrómové Balóniky sú v mixe farieb vo vysokom lesku: strieborný, zlatý, sivý, ružový, modrý, zelený a ružové zlato. Balóniky sú vhodné pre nafukovanie héliom Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks balónikov

BALÓNIKY dekoračné 13cm makronky - mix farieb 100ks

Balóniky makronky sú malé guľaté latexové balóniky v postelových farbách. Sú vhodné na výzdobu akékoľvek párty, sú vhodné tiež pre dekoratérov. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks balónikov v mixe farieb. Balóniky Gemar latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné.

BALÓNIKY SEMPERTEX - metalické žlté 30 cm 50ks

č. 75R12520-50 BALÓNIKY METALICKÉ žlté 30 cm Vysoko kvalitné značkové balóniky Sempertex, vhodné pre profesionálne balónikové dekorácie. Je ich možné nafukovať vzduchom i héliom. Farba: žlté. Počet kusov v balení: 50 ks. Veľkosť: 30 cm. Balóny Sempertex sú vyrobené zo 100% prírodného latexu, a preto sú biologicky rozložiteľné.

BALÓNIKY SEMPERTEX - pastelové mangové 30 cm 50ks

č. 75R12022-50 BALÓNIKY PASTELOVÉ mangové 30 cm Vysoko kvalitné značkové balóniky Sempertex, vhodné pre profesionálne balónikové dekorácie. Je ich možné nafukovať vzduchom i héliom. Farba: mango. Počet kusov v balení: 50 ks. Veľkosť: 30 cm. Balóny Sempertex sú vyrobené zo 100% prírodného latexu, a preto sú biologicky rozložiteľné.

BALÓNIKY latexové dekoračné chrómové fialové 13cm 100ks

Malé dekoračné latexové balóniky vo fialovej farbe. Skvelo vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemara latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné Balóniky sú určené pre plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks Balóniky majú patričnú dĺžku hrotu, takže nie je problém s ich viazaním.

BALÓNIKY latexové pastelové mix farieb 30cm 100ks

Balóniky latexové pastelové, s ktorými môžete skrášliť všetky druhy akcií. Kvalitné pastelové balóniky vo farbe svetlo modrá, svetlo fialová, svetlo žltá, svetlá mäta, svetlo ružová, svetlá broskyňa. Krásne prírodné latexové balóniky sú ideálne pre oslavy narodenín, svadieb alebo narodenie bábätka. Veľkosť 30cm. Balenie obsahuje 100 ks mix farieb Možno nafukovať vzduchom aj héliom

BALÓNIKY latexové dekoračné chrómové strieborné 13cm 100ks

Malé dekoračné latexové balóniky v striebornej metalickej farbe. Skvelo vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemara latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné Balóniky sú určené pre plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks Balóniky majú patričnú dĺžku hrotu, takže nie je problém s ich viazaním. Farba: metalická strieborná

BALÓNIKY latexové dekoračné chrómové Rose Gold 13cm 100ks

Malé dekoračné latexové balóniky vo farbe rose gold Skvelo vám ozdobia akúkoľvek párty a narodeninovú oslavu. Balóniky Gemara latex sú vyrobené z prírodného kaučuku a sú úplne biologicky rozložiteľné Balóniky sú určené pre plnenie len vzduchom. Veľkosť: 13 cm Balenie obsahuje 100 ks Balóniky majú patričnú dĺžku hrotu, takže nie je problém s ich viazaním. Farba: rose gold

MFP 8000141 Balónik č. 8 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 8. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000138 Balónik č. 5 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 5. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000133 Balónik č. 0 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 0. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000134 Balónik č. 1 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 1. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000139 Balónik č. 6 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 6. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000135 Balónik č. 2 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 2. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000137 Balónik č. 4 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 4. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000140 Balónik č. 7 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 7. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000136 Balónik č. 3 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 3. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000142 Balónik č. 9 nafukovací fóliový 40 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare čísla 9. Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornom okraji balónu sú očká na priviazanie. Balóniky sú vhodné na narodeninové oslavy, firemné párty a iné spoločenské udalosti. Výška balónu: 40 cm Uvedená cena je za 1 ks Balenie obsahuje: balónik, trubičku na nafukovanie, návod. Návod na nafukovanie balónika: 1. Vybaľte balónik a plastovú trubičku z obalu 2. Zasuňte trubičku do otvoru na nafukovanie, ktorý je umiestnený na spodnej strane balónika. 3...

MFP 8000164 Balónik č. 3 nafukovací fóliový 75 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare č.3 – Hitom posledných rokov sú obľúbené balóniky v tvare číslic, ktoré oživia celú narodeninovú oslavu a určite potešia oslávenca. Narodeninová oslava sa môže začať! Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornej strane balónika sú očká na priviazanie. Výška balónika: 75 cm BALENIE OBSAHUJE: -balónik -brko na nafúknutie -návod NÁVOD K NAFÚKNUTIU BLÓNIKA: 1. vybaľte balónik a plastové brko z obalu 2. zasuňte brko do otvoru na nafukovanie, ktorý je umi...

MFP 8000169 Balónik č. 8 nafukovací fóliový 75 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare č.8 – Hitom posledných rokov sú obľúbené balóniky v tvare číslic, ktoré oživia celú narodeninovú oslavu a určite potešia oslávenca. Narodeninová oslava sa môže začať! Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornej strane balónika sú očká na priviazanie. Výška balónika: 75 cm BALENIE OBSAHUJE: -balónik -brko na nafúknutie -návod NÁVOD K NAFÚKNUTIU BALÓNIKA: 1. vybaľte balónik a plastové brko z obalu 2. zasuňte brko do otvoru na nafukovanie, ktorý je um...

MFP 8000167 Balónik č. 6 nafukovací fóliový 75 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare č. 6 – Hitom posledných rokov sú obľúbené balóniky v tvare číslic, ktoré oživia celú narodeninovú oslavu a určite potešia oslávenca. Narodeninová oslava sa môže začať! Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornej strane balónika sú očká na priviazanie. Výška balónika: 75 cm BALENIE OBSAHUJE: -balónik -brko na nafúknutie -návod NÁVOD K NAFÚKNUTIU BLÓNIKA: 1. vybaľte balónik a plastové brko z obalu 2. zasuňte brko do otvoru na nafukovanie, ktorý je um...

MFP 8000161 Balónik č. 0 nafukovací fóliový 75 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare č.0 – Hitom posledných rokov sú obľúbené balóniky v tvare číslic, ktoré oživia celú narodeninovú oslavu a určite potešia oslávenca. Narodeninová oslava sa môže začať! Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornej strane balónika sú očká na priviazanie. Výška balónika: 75 cm BALENIE OBSAHUJE: -balónik -brko na nafúknutie -návod NÁVOD K NAFÚKNUTIU BLÓNIKA: 1. vybaľte balónik a plastové brko z obalu 2. zasuňte brko do otvoru na nafukovanie, ktorý je umi...

MFP 8000163 Balónik č. 2 nafukovací fóliový 75 cm

Nafukovací fóliový balónik v tvare č.2 – Hitom posledných rokov sú obľúbené balóniky v tvare číslic, ktoré oživia celú narodeninovú oslavu a určite potešia oslávenca. Narodeninová oslava sa môže začať! Balónik je vyrobený zo striebornej fólie. Na hornej strane balónika sú očká na priviazanie. Výška balónika: 75 cm BALENIE OBSAHUJE: -balónik -brko na nafúknutie -návod NÁVOD K NAFÚKNUTIU BLÓNIKA: 1. vybaľte balónik a plastové brko z obalu 2. zasuňte brko do otvoru na nafukovanie, ktorý je umi...