Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Baby ono miska s prisavka baby ono ruzova

Nájdených:    3 produkty

Detská miska s prísavkou a lyžičkou Baby Ono bielo-sivá

Detská protišmyková miska s prísavkou a lyžičkou Baby Ono. Praktická miska pre všetky malé deti. Charakteristika:- ideálne pre cestovanie a prechádzky- špeciálne navrhnutý hygienický odkladací priestor pre lyžicu vo veku- kryt chráni potraviny pred vyliatím potravín- prísavka zabraňuje posúvaniu misky- vyrobené z bezpečných materiálov v styku s potravinami- neobsahuje bisfenol A- pre deti od 6 mesiacov- vhodné do mikrovlnky aj umývačky riadu- objem 300mlBarva: Biela

BabyOno Detská dvojkomorová miska s lyžičkou Baby Ono 200 a 150 ml 1ks

Detská dvojkomorová miska s lyžičkou Baby Ono ružová 200 a 150 ml Praktická sada misky s viečkom a lyžičkou umožňuje prepravu jedla v miske pri cestovaní alebo na prechádzke. Dve komory umožňujú rozdeliť jedlo. Je vybavená protišmykovou spodnou časťou.

BABYONO - Uzatvárateľná miska s prísavkou a lyžičkou - modrá

Uzatvárateľná miska s prísavkou a lyžičkou Baby Ono. Ideálna miska na cesty aj na prechádzky. Miska má špeciálne hygienické uschovanie lyžičky vo viečku. Prísavka zabráni posúvaniu misky po stole a tým zamedzí vylievanie pokrmu. Miska je vyrobená z bezpečného materiálu, ktorý je vhodný na uchovávanie pokrmov. Neobsahuje BPA. Obsah: 300ml.