Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Avon toaletna voda summer white edt 50 ml

Nájdených:    5 produktov

Avon Toaletná voda Summer White Maledives EDT 50 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Esencia blaženej relaxácie a pokoji našla inšpiráciu v letnej uvoľnenosti a tyrkysových vodách. Nájdete v nej tóny kvitnúce palmy acai, svieže kvetinové srdce z bielej frézie a slaný morský akord s naplaveným drevom a machom v základe. Kategória: kvetinovo-zelená-vodné.Hlavné zložky: acai, akord morskej soli, akord naplaveného dreva.

Avon Toaletná voda Summer White Rio EDT 50 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Pulzujúce rytmus slávnych pláží v Riu sa v kompozícii odráža tropickými tónmi šťavnatého ananásu, sladkostí kvetu plumérie a výraznou vôňou cédrového dreva, čo vytvára nezabudnuteľný zážitok. Kategória: kvetinovo-ovocná.Hlavné zložky: ananás, plumérie, cédrové drevo.

Avon Summer White toaletná voda pre ženy 50 ml

kvetinová vôňapre optimistickú ženuna každodenné nosenie

Avon Toaletná voda Summer White 50 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Leto v plnom prúde. Doprajte si chvíľku pokoja a nechajte sa ovinúť chladivým letným vánkom ... Ľahká čistá vôňa. Perlivé kvetinové akordy sa mieša s vôňou mošusu. Výsledkom je vôňa symbolizujúca sviežosť letného dňa. Jemná, číra a svieža vôňa pre ženu milujúci leto! Pyramída vône: horné zložky - iskrivá frézia, biely grapefruit, aldehydy, srdce vône - jazmín, okvetné lístky biele orchidey, muguet, základ vône - pomarančový kvet, biely mošus, santalové a naplavené drevo. Kategória: kvetinová ...