Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Avon sprchovy gel revitalising 250 ml

Nájdených:    9 produktov

Dove Revitalising Ritual revitalizačný sprchový gél 250 ml

Sprchovací gél Dove Revitalising Ritual je nevyhnutnou súčasťou každodennej hygieny. Jemne, ale šetrne čistí pokožku celého tela a dodáva jej potrebnú hydratáciu.Vlastnosti:umýva pokožku a zbavuje nečistôtz

Avon Sprchový gél na telo a vlasy Wild Country 250 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Sprchový gél s vôňou Wild Country pre mužov. Kategória: papraďová-orientálna. Hlavné zložky: koriander, širokolistá levanduľa, kožené tóny.

Avon Sprchový gél na telo a vlasy Wild Country Spirit ( Hair and Body Wash) 250 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Intenzívna kombinácia tónov pre mužov, ktorí odvážne čelia nástrahám života. V kompozícii vyniká zlatá ambra a tónmi šalvie sporýšové. Všetko sa prelína s unikátnym akordom sedlovej kože, ktorý vôni dodáva nebojácny charakter. vlastnosti: sprchový čistiaci gél, vhodný na telo i vlasy, čistí a stará sa o pokožku, neutralizuje zápach, s príjemnou vôňou.

Avon Senses Cactus Ridge sprchový gél na telo a vlasy pre mužov 250 ml

Sprchovací gél Avon Senses Cactus Ridge je nevyhnutnou súčasťou každodennej hygieny. Jemne, ale šetrne čistí pokožku celého tela a dodáva jej potrebnú hydratáciu.Vlastnosti:vytvára pri umývaní bohatú penuumý

Palmolive Sprchovací gél For Men Revitalizing Sport 250 ml

Sprchovací gél Palmolive For Men Revitalizing Sport 250ml Pánsky sprchový gél Palmolive Revitalising sport poskytuje dlhodobý pocit sviežosti a zanecháva pokožku hydratovanú.

Palmolive Sprchovací gél For Men Revitalizing Sport 250 ml

Sprchovací gél Palmolive For Men Revitalizing Sport 250ml Pánsky sprchový gél Palmolive Revitalising sport poskytuje dlhodobý pocit sviežosti a zanecháva pokožku hydratovanú.

Avon Darčeková sada pre mužov Full Speed + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Súprava obsahuje: Toaletná voda Full Speed EDT 75 ml Guľôčkový dezodorant antiperspirant Full Speed 50 ml Sprchový gél Full Speed 250 ml Výrazná vôňa, ktorá rozbúši vaše srdce vďaka sviežej zmesi borievky a cyprusu podporená aromatickými tónmi mošusu. Kategória: citrusovo-zelená-mošusová.Hlavné zložky: borievka, cyprus, mošus.

Avon Darčeková sada telovej starostlivosti pre mužov Wild Country + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Súprava obsahuje: Sprchový gél na telo a vlasy Wild Country Spirit ( Hair and Body Wash) 250 ml Toaletná voda Wild Country EDT 75 ml Telový sprej Wild Country 150 ml Intenzívna kombinácia tónov pre mužov, ktorí odvážne čelia nástrahám života. V kompozícii vyniká zlatá ambra a tóny šalvie železnej. Všetko sa prelína s unikátnym akordom sedlovej kože, ktorý vôni dodáva nebojácny charakter. Vlastnosti: sprchový čistiaci gél, vhodný na telo aj vlasy, čistí a stará sa o pokožku, neutralizuje zápa...

Dove Revita polohy po skončení sprchový gél Nourish ing Secret s Revita lising Ritual Goji (Shower Gel) 250 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Sprchový gél Nourishing Secret s Revitalising Ritual Goji dodáva pokožke revitalizáciu, dokonale čistí pokožku tela a dodáva jej potrebnú hydratáciu. Tento produkt bol inšpirovaný rituálmi krásy juhokórejských žien, kedy zmiešavajú bobule goji s olejom z kamélie. vlastnosti: revitalizačné sprchový gél, inšpirovaný rituály krásy juhokórejských žien, čistí pokožku, hydratuje ju, zvláčňuje a zvyšuje elasticitu pokožky.