Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Avon panska darcekova sada

Nájdených:    35 produktov

Avon Darčeková sada Herstory

Sada obsahuje: Parfumová voda Herstory 50 ml Tělo vé mlieko Herstory 150 ml Parfumová voda Herstory - minibalení 10 ml darčeková krabička Hlavné zložky vône: ružové korenie, kosatec, pačuli.

Avon Darčeková sada Encanto Fascinating

Sada obsahuje: Tělo vý sprej Encanto Fascinating 100 ml Hydratačné telové mlieko Encanto Fascinating 250 ml Toaletná voda Encanto Fascinating 50 ml Hydratačný olej na telo a do kúpeľa Encanto Fascinating 100 ml Hydratačný krém na ruky Encanto Fascinating 30 ml darčeková krabička

Avon Darčeková sada Rare Pearls

Súprava obsahuje: Telové mlieko Rare Pearls ( Body Lotion) 150 ml Parfémová voda Rare Pearls EDP 50 ml Parfémová voda Rare Pearls EDP 10 ml

Avon Darčeková sada pleťovej starostlivosti Anew Platinum

Sada obsahuje: Denný liftingový krém Anew Platinum SPF 25 s Protinolem ™ 50 ml Zpevňující liftingová duálny očná starostlivosť 2x 10 ml Strieborná zlupovacia pleťová maska 75 ml darčeková krabička

Avon Darčeková sada TTA Today for Her

Sada obsahuje: Parfumová voda TTA Today for Her 50 ml Tělo vý krém TTA Today 150 ml Parfumová voda TTA Today for Her - minibalení 10 ml darčeková krabička Hlavné zložky vône: frézie, ibištek, mošus.

Avon Darčeková sada pre mužov Full Speed

Súprava obsahuje: Toaletná voda Full Speed EDT 75 ml Guľôčkový dezodorant antiperspirant Full Speed 50 ml Sprchový gél Full Speed 250 ml

Avon Darčeková sada telovej starostlivosti Far Away Glamour

Súprava obsahuje: Telové mlieko Far Away Glamour ( Body Lotion) 150 ml Guľôčkový dezodorant antiperspirant Far Away Glamour 50 ml Parfémová voda Far Away Glamour EDP 50 ml

Avon Darčeková sada telovej starostlivosti pre mužov Wild Country

Súprava obsahuje: Sprchový gél na telo a vlasy Wild Country Spirit ( Hair and Body Wash) 250 ml Toaletná voda Wild Country EDT 75 ml Telový sprej Wild Country 150 ml

Avon Darčeková sada pre mužov Today Tomorrow Always for Him

Súprava obsahuje: Sprchový gél na telo a vlasy Today Tomorrow for Him 200 ml Toročná voda Today Tomorrow for Him EDT 75 ml

Sada darčeková pánska

Šachy UH, 1ls fľaša nerez 250ml , 2ks poháriky á 50ml, 1ks vývrtka, 1ks lievik

Avon Kozmetická sada pleťovej starostlivosti Distillery

Sada obsahuje: Denný krém s SPF 25 Distillery 30 ml Pleťový olej Distillery 30 ml darčeková krabička

Pánska darčeková sada SIBERIAN POWER 150 + 80 ml

Prebúdzajúci oplachovací gél na tvár "Medvedie uchopenie" 150 ml. Tento gél na tvár dokonale vyčistí všetky nečistoty. Navyše, divo rastúci sibírsky ženšen a medvedica zlepšujú tonus pleti, zatiaľ čo sachalinská schizandra a vitamín C vám dajú pocit sviežosti, tak, ako ju dáva silný sibírsky vietor. Ochranný krém na tvár a ruky "Vlčí zákon" 80 ml. Natura siberica krém na tvár Wolf Power sa ideálne hodí k ochrane pokožky pred stresom, únavou a nepriaznivými vplyvmi mest...

N.Ties Darčeková sada BMKH004

N.Ties Darčeková sada BMKH004.Obsah sady: motýlek, vreckovkaĎalšie použité farby: biela, červenáRozmery motýlika: 12,5x5,8 cmObvod krku: 30-54 cmRozmery vreckovky: 30x30 cm Pánska darčeková sada, z kvalitného materiálu, motýlek a vreckovku v rovnakom dizajne.

Frosch EKO dárčeková súprava pánská 3v1

Frosch Dárková sada pánská EKO 3 v 1 Darčeková súprava pre mužov obsahuje sprchovací gél s náhradnou náplňou. Gél s receptúrou 3 v 1 ošetruje pokožku celého tela, pleť aj vlasy. Osviežujúca vôňa mora dodáva pocit čistoty a sviežosti.

Festina Darčeková sada - spisovka a perá FPBM187A

Festina Darčeková sada - spisovka a perá FPBM187A.Materiál: spisovka: 100% polyuretán prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje pracovné dosky a perá, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - spisovka a perá FPSE187A

Festina Darčeková sada - spisovka a perá FPSE187A.Materiál: spisovka: 100% polyuretán prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje pracovné dosky a perá, vyrobená z kvalitného materiálu.

Versace Eros darčeková sada II. pre mužov

toaletná voda 100 ml + toaletná voda 10 ml + kozmetická taška pánska veľká

Trussardi Riflesso darčeková sada II. pre mužov

toaletná voda 100 ml + šampón a sprchový gél 100 ml + kozmetická taška pánska veľká

Festina Darčeková sada - kožená peňaženka a perá FPBW101A

Festina Darčeková sada - kožená peňaženka a perá FPBW101A.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje koženú peňaženku a pera, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - kožená peňaženka a perá FPBW101H

Festina Darčeková sada - kožená peňaženka a perá FPBW101H.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje koženú peňaženku a pera, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - kožená peňaženka a perá FPBW102A

Festina Darčeková sada - kožená peňaženka a perá FPBW102A.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje koženú peňaženku a pera, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - kožená peňaženka a perá FPBW165N

Festina Darčeková sada - kožená peňaženka a perá FPBW165N.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje koženú peňaženku a pera, vyrobená z kvalitného materiálu.

Versace Eros Flame darčeková sada II. pre mužov

parfumovaná voda 100 ml + parfumovaná voda cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška pánska veľká

Dunhill Icon Elite darčeková sada III. pre mužov

parfumovaná voda 100 ml + sprchový gél 90 ml + balzam po holení 90 ml + kozmetická taška pánska veľká

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBE196A

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBE196A.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje kožené puzdro na karty a perá, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBF101A

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBF101A.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje kožené puzdro na karty a perá, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBJ102A

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBJ102A.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje kožené puzdro na karty a perá, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - púzdro na doklady a perá FPCP101H

Festina Darčeková sada - púzdro na doklady a perá FPCP101H.Materiál: puzdro na doklady: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje kožené puzdro na doklady/vizitky a perá, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBC101N

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBC101N.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, súčasťou darčekovej sady je kožené puzdro na karty a perá, vyrobená z kvalitného materiálu.

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBC102A

Festina Darčeková sada - púzdro na karty a perá FPBC102A.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, súčasťou darčekovej sady je kožené puzdro na karty a perá, vyrobená z kvalitného materiálu.

Wildskin Darčeková sada spoločenského opasku a peňaženky Omega black

Wildskin Darčeková sada spoločenského opasku a peňaženky Omega black.Obsah sady: pánska peňaženka a spoločenský opasok. Darčeková sada pánske peňaženky a spoločenského opasku, opasok i peňaženka vyrobené z kvalitnej čiernej kože, opasok je 3,5 cm široký a má výraznú kovovú sponu, univerzálny dĺžka opasku 120 cm, ktorá možno skrátiť podľa potreby, peňaženke nechýba vrecko na mince, priehradky na bankovky i karty.

Wildskin Darčeková sada opasku a peňaženky Mila n black

Wildskin Darčeková sada opasku a peňaženky Mila n black.Obsah sady: pánska peňaženka a spoločenský opasok. Darčeková sada pánske peňaženky a spoločenského opasku, opasok i peňaženka vyrobené z kvalitnej čiernej kože, opasok je 3,5 cm široký a má výraznú kovovú sponu, univerzálny dĺžka opasku 120 cm, ktorá možno skrátiť podľa potreby, peňaženke nechýba vrecko na mince, priehradky na bankovky i karty.

Festina Darčeková sada - púzdro na karty, perá a prívesok FPBCK198A

Festina Darčeková sada - púzdro na karty, perá a prívesok FPBCK198A.Materiál: peňaženka: 100% koža prepisovačka: zliatina, aluminium (hliník)Pánska luxusná darčeková sada, elegantná a zároveň štýlová, sada obsahuje kožené puzdro na karty, perá a prívesok na kľúče, vyrobená z kvalitného materiálu.

Calvin Klein Pánska sada - čiapka a šál K50K50749801C

Calvin Klein Pánska sada - čiapka a šál K50K50749801C.Materiál: 68% viskóza, 29% akryl, 3% elastan Pánska darčeková sada, obsahuje čiapku a šál, s celoplošnou potlačou loga značky, príjemne zahreje.

Collistar Linea Uomo Face & Beard hydratační fluid 50 ml + péče o oční okolí Anti-Wrinkle Eye Contour Cream 8,5 ml pre mužov darčeková sada

Pánska hydratačný sada špičkovej kozmetiky na tvár a fúzy. Sada je vhodná pre všetky typy pleti. Sada obsahuje: Hydratačný sada pre mužov fluid na tvár a fúzy Linea Uomo Man (Face & Beard moisturized) 50 ml Protivráskový hydratačný krém na očné okolie Linea Uomo Man ( Anti-Wrinkle Eye Contour Cream) 8,5 ml