Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Avon avon femme edp 50 ml

Nájdených:    8 produktov

AVON Attraction EDP 50 ml

AVON Attraction EDP 50 ml Kategória: drevito-ovocná. Hlavné zložky: černica, mošus, vanilková ambra. Vôňa pre spoločne strávené okamihy. Neodolateľná, dlhotrvajúca zmes tónov černice, mošusu a vanilkovej ambry.

AVON Eve Alluring EDP 50 ml

AVON Eve Alluring EDP 50 ml Kategória: orientálne-kvetinovo-drevitá Hlavné zložky: kvet horkého pomarančovníka, nektár z červených plodov, santalové drevo, mošus Premeňte každý večer v nezabudnuteľný zážito...

AVON Far Away Rebel EDP 50 ml

AVON Far Away Rebel EDP 50 ml Výrazná vôňa, otvárajúce sa tóny ríbezľového likéru a lahodného červeného ovocia. Svoje kvetinové srdce rozvíja sladkými tónmi pomarančového kvetu a zmyselného jazmínu na zvodnom základe zo slaného karamelu a čokolády. Odhaľte svoje odvážne a zmyselné ja! Kategórie: ori...

Avon Parfumová voda Incandessence EDP 50 ml

Incandessence je vôňa, ktorá vás rozžiari iskrivými tónmi bergamotu, jemnými akordy ruže a drahocenného teakového dreva.

Avon Parfumová voda Incandessence EDP 50 ml

Incandessence je vôňa, ktorá vás rozžiari iskrivými tónmi bergamotu, jemnými akordy ruže a drahocenného teakového dreva.

Avon Parfumová voda Incandessence Glow EDP 50 ml

Vôňa, ktorá odhalí vašu prirodzenú krásu. Opojná zmes kombinuje tóny iskrivého bergamotu s bohatými akordy bielej magnólie a vetiveru.

Avon Toaletná voda Life for Her EDP 50 ml

Kvetinová vôňa s elegantnými tónmi kosatca, lekna a kvetov fialky.

Avon Femme Exclusive parfumovaná voda pre ženy 50 ml

kvetinová vôňapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť