Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Assassins creed odhaleni kniha

Nájdených:    4 produkty

Assassin’s Creed: Odhalení fantasy

Začína 16. storočie. Templári na čele s rodom Borgiovcov sú síce navonok porazení, napriek tomu sa stále nevzdávajú šance získať opäť moc. Prostriedkom by sa mala stať tajomná knižnica zapečatená kedysi dávnym asasínskym Strážcom Altairom Ibn-La’Ahádom v sýrskej pevnosti Masyaf. Tú templári ovládajú a ich cieľ je jediný – knižnicu... .

Assassin´s Creed 4 - Odhalení - Oliver Bowden

Začíná šestnácté století. Templáři v čele s rodem Borgiů byli sice navenek poraženi, ale přesto se stále nevzdávají šance získat opět moc. Prostředkem by se měla stát tajemná knihovna zapečetěná kdysi dávným asasínským Strážcem Altairem Ibn-La’Ahádem v syrské pevnosti Masyaf. Tu templáři ovládají a jejich cíl je jediný – knihovnu odpečetit a dostat se k Altairovu odkazu. Cestu k němu dláždí zisk několika knih, rozesetých před lety Niccolem Polem po různých místech Konstantinopole.Stárnoucí asas...

Kniha Assassin’s Creed: Jednota fantasy

Rok 1789. V nádhernom Paríži pridchádza úsvit Veľkej francúzskej revolúcie. Ľud sa búri proti útlaku aristokracie a dláždenými ulicami tečie krv. Ale revolučná spravodlivosť má vysokú cenu… V dobe, kedy je rozkol medzi bohatými a chudobnými najväčší a národ trhá sám seba na kusy, sa dvaja mladí ľudia púšťajú do boja,... .

Assassin’s Creed IV Black Flag: Blackbeard - The Lost Journal komiks

Táto jedinečná kniha z prostredia Assassin’s Creed Blag Flag je vytvorená tak, aby pripomínala denník plný nákresov, ilustrácií, poznámok a ďalších fascinujúcich záznamov, ktoré poskytujú informácie o každodennom živote postáv. Perfektný doplnok pre každého fanúšika hry. Kniha je v angličtine! Žáner: Artbook Autor: Christie Golden Počet strán: 148 Prevedenie: Pevná... .