Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Assassins creed 1 navod

Nájdených:    6 produktov

Assassins Creed: Origins 1 komiks

Egypt - búrlivé posledné roky vlády Ptolemaiovcov. Nebezpečný tajný spolok začína presadzovať svoju moc, Aya, pôvodom z Alexandrie, sa preto rozhodla zasvätiť svoj život vybudovaniu Bratstva, ktoré by mu mohlo vzdorovať. Za svoju základňu si Aya zvolila Rím a vybrala si nový cieľ - diktátora Júlia Caesara, ktorý stále viac a viac... .

Assassin’s Creed CZ PC

Assassins Creed mnohí definujú ako mix Prince of Persia/ Hitmana (prípadne Thiefa) a odohráva sa v dobe Tretej krížovej výpravy vedenej Richardom Levie srdce. Hra je zložená z troch hlavných častí. 1) Kradmé dostatie sa na určité miesto či špehovanie cieľa 2) Likvidácia obete a 3) Zbesilý útek pred prenasledovateľmi... .

Assassin’s Creed Vzpoura 1: Společný zájem komiks

Projekt Fénix je tesne pred dokončením - a medzi bratstvom a templármi je to na ostrie noža. Nový svet je už skoro tu a len Charlotta a jej noví spojenci majú vedomosti a schopnosti, aby zachránili ľudstvo pred zničením! Nová kapitola komiksovej ságy prináša zásadný zvrat a zmeny! Žáner: komiks Autor: Alex Paknadel,... .

Puzzle Assassin’s Creed Valhalla: England Vista (Good Loot)

Good Loot predstavuje kolekciu vysoko kvalitných puzzle s ktorými sa fanúšikovia hier a pop kultúry presunú do svojich obľúbených svetov, zobrazených jedinečnou grafikou, ktoré môžete skladať sami alebo s priateľmi. Puzzle s tematikou Assassin’s Creed Valhalla. Balenie obsahuje: Puzzle najvyššej kvality, 1500ks od renomovaného výrobcu Plagát veľkosti grafiky z puzzle v mierke 1:1 Bavlnené... .

Ubisoft Classics 5 in 1 Games

Balenie obsahuje hry Assassin’s Creed (Director’s Cut Edition) , Beyond Good & Evil , Prince of Persia: The Sands of Time, Rayman 3: Hoodlum Havoc a Far Cry. Assassin’s Creed (Director’s Cut Edition) Hra je zasadená do raného stredoveku, konkrétne do roku 1191 nášho letopočtu, kde vo Svätej Zemi prebieha tretia... .

XBOX Series X

XBOX SERIES X NEJRYCHLEJŠÍ. NEJVÝKONNĚJŠÍ. Konzole Xbox Series X z dílny Microsoftu s sebou přináší kromě nového designu i řadu novinek, z nichž ty nejdůležitější se samozřejmě skrývají pod kapotou. Potěší vás zejména čtyřnásobně rychlý procesor oproti Xboxu One nebo nová generace SSD disků, které jsou schopny bleskově načítat i ty největší herní světy. Špičkový hardware Zárukou každé nové generace konzolí je zejména skokový nárůst výkonu. U nového Xboxu tomu rozhodně nebude jinak. Maximální ry...