Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Army of darkness

Nájdených:    4 produkty

poznámkový blok Army of Darkness - AODL200

poznámkový blok - ochranné dosky majú 3D rytinu, vnútorné stránky sú linkované, ich počet je okolo 100kusů (+ - 200stránek). Rozmery cca .: 22 x 14 x 1,2cm.

šaty dámske KILLSTAR - Army Of Darkness - BLACK - KSRA001707

dámske mierne elastické šaty. V zadnej časti je 51cm zips uľahčujúce obliekanie. Balenie obsahuje kravatu ktorú ide nosiť oddelene. Predné vrecká a gombíky sú iba dekoratívne - nie sú funkčné. Značka: KILLSTAR. Zloženie: 72% umelé hodváb, 24% nylon , 4% elasten. Modelka ktorú ide vidieť na snímke má výšku 160cm a na sebe veľkosť XS. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2...

tričko dámske KILLSTAR - Army of Darkness - BLACK - KSRA001709

dámske tričko. Zapínanie pomocou gombíkov. Značka: KILLSTAR. Zloženie: 72% umelé hodváb, 24% nylon , 4% elasten. Modelka ktorú ide vidieť na snímke má výšku 160cm a na sebe veľkosť XS. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

šiltovka dámska METAL MULISHA - CHAIN - BLK_FA7796002.01

dámska šiltovka z Nacka METAL MULISHA. Predné výšivka, zadná časť je vybavená polohovacou prackou - univerzálna veľkosť. Jedná sa o typ šiltovky "9 FIFTY, WQUEEN OF DARKNESS Snapback". Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Táto americká značka METAL MULISHA je zameraná nielen pre motorkárov a motokros ale aj pre freestyle moto, army style, skateboarding, apod.