Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Anka lamb rice 20kg

Nájdených:    6 produktov

Anka Lamb& Rice 10kg

Anka Lamb and Rice je kompletné krmivo pre psov s jahňacím mäsom a ryžou.

Anka Lamb& Rice 18kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy s citlivým žaludkem nebo trávícími problém. Na základě doporučení veterinárních lékařů výrobek obsahuje pouze jehněčí maso a rýžovou mouku a proto je lehce stravitelné a šetrné.

KENNELS FAVOURITE LAMB & RICE 20kg

Nové superprémiové nízkoenergetické krmivo určené najmä pre psov s obličkovými ťažkosťami. Vďaka značke Kennels Favourite vstúpite do klubu vyvolených, tých, ktorí kŕmia superprémiovými krmivom. Novo 60procent mäsa! Odporúčame! ODPORÚČAM PRE: - dospelých psov všetkých plemien- psov s alergiou na potraviny- psov s obličkovými problémami- psov majúcich problémy s nadváhou (labrador, retriever a iné) VÝHODY, AKĚ VÁM KRMIVO PRINESIE: - doprajete psíkovi superprémiovú potravu prvotriednej ...

Arion Breeder Profesional Adult Lamb Rice 20kg

Deklarované akostné znaky proteín 26% fosfor 1,0% Hypoalergénne krmivo s obsahom jahňacieho mäsa a ryže vynikajúca chuť vysoká stráviteľnosť FOS pre podporu imunitného systému tuk 14% sodík 0,3% vláknina 2% vitamín A 15000 m.

Arion Breeder Profesional Puppy Small Lamb Rice 20kg

Kompletné krmivo pre šteňatá malých plemien s citlivým tráviacim traktom

Arion Breeder Prof. Puppy Large Breed Lamb Rice 20kg

Kompletné krmivo pre šteňatá veľkých plemien s citlivým tráviacim traktom. Hypoalergénne krmivo s obsahom jahňacieho mäsa a ryže. Nižšia energetická hodnota umožňuje správny rast šteniat väčších plemien.