Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Anglicka gramatiky

Nájdených:    5 produktov

Anglická konverzácia

Praktická knižka anglickej gramatiky. Slovná zásoba, ktorá sa vyskytuje v jednotlivých kapitolách, je uvedená aj s výslovnosťou na konci príručky.

Kurz anglické konverzace - česko-anglická část

Audiokniha Kurz anglické konverzace - česko-anglická část obsahuje přehled anglické gramatiky pro všechny, kteří se učí anglicky. Zahrnuje srozumitelné vysvětlení gramatických jevů s příklady vět.

Stručná anglická gramatika pro rychlou orientaci

Nové vydaní této Stručné anglické gramatiky bylo zcela přepracováno a získalo ještě informativnější a přehlednější charakter. Každá kapitola má jasně strukturované uspořádání, které je členěno podle forem, použití a postavení.

Stručný prehľad anglickej gramatiky (nielen) pre školákov

Anglická gramatika v kocke. Aj tak možno nazvať tento stručný, ucelený a prehľadne usporiadaný súhrn anglickej gramatiky. Počnúc abecedou, predložkami in, on, at, základnými a radovými číslovkami a znakmi pre prepis anglickej výslovnosti cez dni v týždni, mesiace, uvádzanie času, dátumu, ročné obdobia, ale aj výrazy pre množstvo, množné číslo podstatných mien, členy, osobné a privlastňovacie zámená a najpoužívanejšie frázové slovesá, vzťažné a opytovacie zámená až po stupňovanie, časovanie, spô...

Anglická gramatika YES! Vyššia úroveň (B2) - Cvičebnica + testy

Praktická cvičebnica anglickej gramatiky maturitnej úrovne B2 je súčasťou série príručiek angličtiny pre maturantov YES! Pomôže vám efektívne sa pripraviť (nielen) na maturitnú skúšku a zvládnuť jednu z najťažších oblastí učenia sa cudzieho jazyka – gramatiku. Nové doplnené vydanie obsahuje: - kompletný prehľad anglickej gramatiky v tabuľkách (v slovenčine), s príkladmi a výnimkami, - rôzne typy cvičení na precvičenie jednotlivých gramatických javov vo forme dopĺňania, priraďovania, spájania, v...