Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Alpine pre spitfire xl damske nohavice

Nájdených:    6 produktov

Dámske lyžiarske nohavice Alpine Pro vel. XL

Dámske lyžiarske nohavice Alpine pre v čiernom prevedení.

Dámske voĺnočasové nohavice Alpine Pro vel. XL

Dámske voĺnočasové nohavice Alpine Pro sú skvelou voĺbou pre voĺný čas, prechádzky alebo ĺahší športové aktivity. Nohavice majú polopriliehavý strih, pás so sťahovaním na šnúrku a 2 otvorené vrecká. pružný materiál polopriliehavý strih 2 vrecká sivé prevedenie

Nohavice Direct Alpine Travel Lady petrol XL

Nohavice Direct Alpine Travel Lady petrol XL Kombinácia silnejšieho a odolnejšieho Materiálu na exponovaných miestach a ľahšieho a priedušného Materiálu tvoria perfektný model ako pre dlhodobé cestovanie a pobyt v prírode, Tak pre voľnočasové nosenie. Do detailu vyladený strih perfektne padne a atRaktívny dizajn upúta na prvý pohľad. Do veľkých, ľahko prístupných stehenných vreciek sa zmestí všetko potrebné. Sú to skrátka parádna nohavice na každý deň. Pas s pútkami pre opasky Direct Alpin...

Krátke nohavice Directalpine Cortina Lady - petrol - XL

Krátke nohavice Directalpine Cortina Lady - petrol letné dámske krátke nohavice ideálne pre každodenné nosenie v meste či v prírode.

Krátke nohavice Directalpine Cortina Lady - red - XL

Krátke nohavice Directalpine Cortina Lady - red letné dámske krátke nohavice ideálne pre každodenné nosenie v meste či v prírode.

Krátke nohavice Directalpine Cortina Lady - anthracite/grey - XL

Krátke nohavice Directalpine Cortina Lady - anthracite/grey letné dámske krátke nohavice ideálne pre každodenné nosenie v meste či v prírode.