Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Almawin prostriedok na riadu 500ml

Nájdených:    20 produktov

FROSCH EKO PROSTRIEDOK NA UMYVANIE RIADU PRE ALERGIKOV (500ML) 6768180

PROSTRIEDOK NA RIAD . Ideálna kombinácia dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne je šetrný k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu prírodných látok. . Vlastnosti: . bez vonných olejov, umelých

Almawin Na riad s Citrónovou trávou 500 ml

AlmaWin Na riad s Citrónovou trávou 500ml Prostriedok na ručné umývanie riadu. S obsahom prírodných čistiacich látok pre bezchybné odmastenie a dokonalú čistotu. Kukuričné proteíny a glycerín súčasne chráni pokožku rúk.

Prostriedok na oplachovanie do umývačky SODASAN 500ml

Dokonale navrhnutý pre oplachovací systém umývačiek riadu. Pre suchý, žiarivo čistý riad a príbor. Žiarivý riad a príbor suché, lesklé riady s neutrálnou vôňou s obsahom rastlinných umývacích substancí Použitie:  prostriedok určený k docieleniu suchého a žiarivo lesklého riadu. Vhodný do všetkých typov domácich umývačiek. S ohľadom na životné prostredie: Tento Výrobok obsahuje výhradně rastlinné tenzidy. Prevá...

Frosch EKO Prostriedok na umývanie riadu Malina 500 ml

Frosch EKO Prostriedok na umývanie riadu Malina (500ml) Vďaka koncentrovanému zloženiu odstraňuje aj silnú mastnotu a nečistoty a zanecháva čisté a lesklé riadu. Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu so sviežou malinovou vôňou. Prírodné zloženie s neutrálnym pH 5,5 sa zároveň stará o pokožku vašich rúk.

Umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK - 500ml

Umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK - 500ml. Špeciálny tekutý umývací prostriedok na detské výrobky. Charakteristika:- jemné umývanie detského riadu- založené na prírodných substanciách- neobsahuje alergénny parfum ani farbivo- obzvlášť efektívne proti mliečnym škvrnám a zvyškom hustejšie stravy, obilnín a džúsov- ľahko vypláchnete bez zanechania zvyškov- Ph-neutrálne k pokožke- zloženie na báze obnoviteľných zdrojov- účinná látka je biologicky ľahko odbúrateľnáObsah: 500 mlBarva: Podľa ...

Almawin Na riad Divoká ruža-Medovka 1 l

AlmaWin Na riad Divoká ruža-Medovka 1l Príjemná vôňa éterických olejov z ruže a medovky urobí z umývania riadu príjemnú činnosť. Prostriedok na riad Bio Divoká ruža - Bio Medovka dokonale odstraňuje mastnotu a nečistoty a prepožičiava vášmu riadu žiarivý lesk.

Frosch EKO Prostriedok na umývanie riadu pre alergikov 500 ml

Frosch EKO Prostriedok na umývanie riadu pre alergikov (500ml) Čistí riad do žiarivej čistoty. Je vhodný pre alergikov - najlepšia možná znášanlivosť pokožky vďaka zloženiu bez parfumov, barvidel a konzervantov.

FROSCH UMYVACI PROSTRIEDOK NA DETSKE POTREBY (EKO, 500ML) 6768182

Špeciálny prostriedok na umývanie všetkého dojčenského vybavenia a riadu. Zloženie s neutrálnym pH je hypoalergénny, neobsahuje farbivá ani vonné oleje. Hypoalergénne zloženie dôkladne čistí odolné zvyšky mlieka, štiav a ďalších pokrmov, bezo zvyšku sa z riadu opláchne. Vlastnosti: dôkladne čistí bez nežiaducej chémie hypoalergénne zloženie s provitamínom B5 neutrálne pH 5,5 EÚ ECOLABEL

FeelEco Baby prostriedok na umývanie cumlíkov a fľašiek 500ml

Dermatologicky testovaný prostriedok na umývanie cumlíkov, fľaštičiek, detského riadu alebo plastových hračiek. Zloženie prostriedku obsahuje výhradne ľahko odbúrateľné látky s minimálnym dopadom na životné prostredie. Vyvážené zloženie s glycerínom pomáha starať sa o pokožku vašich rúk.  

FeelEco Prostriedok na umývanie cumlíkov a fľašiek BABY 500ml

Dermatologicky testovaný prostriedok na umývanie cumlíkov, fľaštičiek, detského riadu alebo plastových hračiek. Zloženie prostriedku obsahuje výhradne ľahko odbúrateľné látky s minimálnym dopadom na životné prostredie. Vyvážené zloženie s glycerínom pomáha starať sa o pokožku vašich rúk.  

Feel Eco leštidlo do umývačky riadu 500ml

Leštidlo do umývačky zabraňuje vzniku škvŕn na riade pri usychaní. Prostriedok obsahuje starostlivo vybrané zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú v prírode. Objem 500 ml.

FROSCH EKO ZERO% PROSTRIEDOK NA UMYVANIE RIADU PRE CITLIVU POKOZKU (500 ML)

PROSTRIEDOK NA UMÝVANIE RAIDU . Frosch EKO ZERO% Prostriedok na umývanie riadu pre citlivú pokožku 500ml . Špeciálne vyvinutá rastlinná receptúra s 0% parfumov, 0% farbív, 0% konzervantov, 0% alergénov je ocenená pečaťou ECARF,

CHANTE CLAIR NA RIAD 500ML MARSIGLIA

ČISTIACI PROSTRIEDOK . Čistiaci prostriedok na umývanie riadu zaisťuje dokonalé umývanie riadu a riadu. Koncentrovaná receptúra s rýchlym oplachovaním dôkladne odmasťuje a odstraňuje najodolnejšie nečistoty bez zanechania

Feel Eco na riad 500ml malina

Vysoko účinný a šetrný čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu a umývanie ovocia a zeleniny, očistí prach a ďalšie nečistoty z povrchu. Vďaka ľahkej oplachovateľnosti nezostane na povrchu a je spláchnutý spolu s nečistotami. Ošetruje pokožku rúk vďaka obsahu hydratujúceho a zvláčňujúceho glycerínu. Využíva ľahko biologicky odbúrateľné a netoxickésuroviny, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie. Vôňa maliny. Objem 500 ml.

Feel Eco na riad 500ml ovocie

Vysoko účinný a šetrný čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu a umývanie ovocia a zeleniny, očistí prach a ďalšie nečistoty z povrchu. Vďaka ľahkej oplachovateľnosti nezostane na povrchu a je spláchnutý spolu s nečistotami. Ošetruje pokožku rúk vďaka obsahu hydratujúceho a zvláčňujúceho glycerínu. Využíva ľahko biologicky odbúrateľné a netoxickésuroviny, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie. Vôňa ovocia. Objem 500 ml.

Feel Eco prostriedok na umývanie cumlíkov Baby 500 ml

Feel Eco prostředek na mytí dudlíků Baby 500ml Dermatologicky testovaný prostriedok na umývanie cumlíkov, fľašiek, detského riadu alebo plastových hračiek. Zloženie prostriedku obsahuje výhradne ľahko odbúrateľné suroviny s minimálnym dopadom na životné prostredie. Vyvážené zloženie s glycerínom pomáha pri starostlivosti o pokožku Vašich rúk.

CHANTE CLAIR VERT ECO NA RIAD 500ML BAZALKA A CITRON

ČISTIACI PROSTRIEDOK . Čistiaci prostriedok na umývanie riadu zaisťuje dokonalé umývanie bez zanechania šmúh. Vôňa citrónu a bazalky. . Pridajte len dve čajové lyžičky kávy do 5 litrov vody. Koncentrovaná receptúra.

Bezdoteku Dávkovač mydla bezdotykový senzorový TRANSPARENT 500ml, T500

Automatický bezdotykový dávkovač mydla či prostriedku na umývanie riadu je konštruovaný na vysokej estetickej a technickej úrovni. Tento prístroj znamená veľký skok vpred v oblasti systémov pre hygienu rúk a zaručuje vysoký komfort užívania. Dávkovač využíva energiu zo 3 batérií typu AAA s veľmi vysokou účinnosťou, prístroj je schopný pracovať rok alebo vydať až 10.000 dávok mydla či saponátu. Nádoby na tekuté mydlo...

Feel Eco na riad uhorka 500 ml

Feel Eco nádobí okurka 500ml Šetrný a vysoko účinný prostriedok na ručné umývanie riadu, je vhodný tiež na umývanie ovocia a zeleniny. Spoločným pôsobením aktívnych zložiek dosahuje vysokú umývaciu účinnosť. Dokáže veľmi efektívne odstrániť všetku mastnotu a nečistoty z umývaného riadu, ktorý zanechá čistý a bez fľakov.

Pur ProNature ECO Green Tea 500 ml

Pur 500ml ProNature ECO Pur Pro Nature je účinný prostriedok na umývanie riadu z 95,5% prírodného pôvodu.