Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Allnature kokosove platky 50g

Nájdených:    4 produkty

Allnature Kokosové plátky 50 g

Allnature Kokosové plátky 50 g Kokosový orech je prakticky guľatý tvrdý plod, ktorý ukrýva dužinu a kokosové mlieko. Kokos je skvelým zdrojom vápnika potrebný pre správny rast alebo kondíciu kostí, kĺbov, zubov a nechtov.

Allnature Kokosové plátky 500 g

Kokosový orech ukrýva dužinu a kokosové mlieko. Kokos je skvelým zdrojom vápnika potrebný pre správny rast alebo kondíciu kostí, kĺbov, zubov a nechtov. Ďalej obsahuje rad proteínov, vlákniny, nenasýtené tuky a cukry. Vyrába sa z neho veľké množstvo produktov: oleje, múka, kozmetika.

Allnature Kokosové plátky - chipsy 50 g

Kokosové plátky točí veľký zdroj vápnika potrebný pre správny rast alebo kondíciu kostí, kĺbov, zubov a nechtov. Obsahuje aj množstvo proteínov, vlákniny, nenasýtené tuky a cukry. Kokos podporí vašej imunitu, udržuje správnu hladinu cukru v krvi a uľahčí život vášmu srdcu aj imunite. Z kokosu sa vyrába aj veľké množstvo produktov: oleja, múka, kozmetika. Kokosový orech v sebe ukrýva dužinu a kokosové mlieko.

Allnature Kokosové plátky 1 000 g

Kokosový orech ukrýva dužinu a kokosové mlieko. Kokos je skvelým zdrojom vápnika potrebného pre správny rast alebo kondíciu kostí, kĺbov, zubov a nechtov. Ďalej obsahuje rad proteínov, vlákniny, nenasýtené tuky a cukry. Vyrába sa z neho veľké množstvo produktov: oleje, múka, kozmetika.