Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Allnature bio yacon prasek 100 g

Nájdených:    8 produktov

BLUE STEP Chlorella BIO 100g

Chlorella obsahuje vitaminy, minerály, bílkoviny, enzymy, antioxidanty a chlorofyl. Má antioxidační a detoxifikační účinky, podporuje krvetvorbu, stabilizuje hlaldinu krevního cukru, podporuje trávení, napomáhá zvyšování imu

Viac informácií
od 5,99 €
Do obchodu

Allnature Kurkuma prášek BIO 100 g

Allnature Kurkuma prášek BIO 100 g Kurkume sa vďaka žltej farbe často hovorí aj indický šafran a možno ju používať ako samostatné korenie, alebo do rôznych koreniacich zmesí, pričom u nás ju poznáme hlavne v kari.

Allnature Kelp prášek BIO 100 g

Kelp prášek BIO 100 g Kelp prášek BIO obsahuje jód, vápník, železo a vitamíny B1, B2 a B12. Optimalizuje zažívání a dodává pocit sytosti. Tuto mořskou řasu můžete přidat do salátů, smoothie a dalších pokrmů.

llnature Bio Chlorella prášek 100 g

Chlorella je jednobunková zelená sladkovodná riasa, ktorá na Zemi existuje už asi dve a pol miliardy rokov, čo svedčí o jej neuveriteľnom potenciále. Dnes ju radíme k takzvaným zeleným superpotravinám, pretože bolo vedecky dokázané, že má naozaj celý rad veľmi hodnotných látok, ktoré svedčia ľudskému organizmu.Chlorella má podľa Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín antioxidačné účinky a podporuje správnu činnosť črevného traktu a pečene, normálne trávenie, imunitu. Navyše udržuje v črevách...

Allnature Kakaový prášek BIO RAW 100 g

Kakaový prášok v BIO kvalite je jemný prášok s nízkou horkosťou a plnou korenistou chuťou a je získavaný zo semien kakaovníka Criollo. Vďaka nejšetrnějšímu spôsobu spracovania je v ňom zachované maximálnom množstve pre telo dôležitých látok, ako je napríklad draslík, železo, horčík alebo zinok. Raw kakaový prášok je navyše vhodný aj pre prípravu raw dezertov alebo nepečeného cukroví. Využitie má rovnako ako bežné kakao. Výborný je pre výrobu čokolády alebo poctivé domáce zmrzliny....

Allnature Bio guarana prášek 80 g

100% BIO Guarana prášok je vyrobený zo semien rastliny Paullinia cupana. Prášok prirodzene obsahuje kofeín a pôsobí tak proti únave a vyčerpaniu. Podporuje imunitný systém a fyzickú i psychickú vitalitu, pomáha pri kontrole telesnej hmotnosti a metabolizme tukov.

Allnature Chlorella prášok BIO 100 g

Allnature Chlorella prášek BIO 100 g Chlorella prášok je zdrojom cenných prírodných bielkovín. Aj preto je prášok často využívaný vegetariánmi, vegánmi alebo športovcami, ktorí potrebujú organizmu dodávať kvalitné proteíny.

Allnature Spirulina prášok BIO 100 g

Allnature Spirulina prášek BIO 100 g Spirulina je zelená superpotravina nabitá celou řadou unikátních výživných látek. Buněčné stěny této sinice jsou tvořeny lehce stravitelným polysacharidem, což umožňuje, že jsou všechny cenné živiny organismem lehce vstřebávány.

Allnature Kakaový prášok BIO RAW 100g

Allnature Kakaový prášek BIO RAW 100 g Kakaový prášok so zníženým obsahom tuku v RAW kvalite obsahuje veľké množstvo minerálov stopových prvkov a enzýmov. Vďaka šetrnému spracovaniu zostáva v našom prášku zachované maximálne množstvo nutrične hodnotných látok.