Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Allnature bio quinoa cierna 250 g

Nájdených:    9 produktov

Allnature BIO Quinoa čierna 250 g

Quinoa čierna v BIO kvalite je ľahko stráviteľná a prirodzene bezlepková chrumkavá potravina. Výborne sa hodí ako príloha k mäsám, hlavné ingrediencie kašou a šalátov alebo závarka do polievok.

Allnature Quinoa čierna BIO 500 g

Quinoa čierna v BIO kvalite je ľahko stráviteľná a prirodzene bezlepková chrumkavá potravina. Výborne sa hodí ako príloha k mäsám, hlavné ingrediencie kašou a šalátov alebo závarka do polievok.

Allnature Quinoa čierna BIO 500g

Allnature Quinoa černá BIO 500 g Čierna quinoa sa radí medzi takzvané superpotraviny. Má vysoký obsah vitamínov, minerálov. Je bohatá na antioxidanty, vďaka tomu je protizápalová.

CountryLife - quinoa čierna BIO, 250 g

CountryLife - Quinoa čierna BIO, 250g Quinoa pôvodom pochádza z juhoamerických Ánd, kde sa pestovala až do výšky 4 000 metrov. Pre andské civilizácie bola po zemiakoch (a pred kukuricou) druhou najdôležitejšou plodinou. Inkovia ju nazývali "matkou všetkých obilnín" a inkský vládca bol tradične prvým, kto každoročne sial prvé nové semienka. Americká NASA s ňou, vzhľadom k jej špeciálnym vlastnostiam, počíta ako s jednou zo základných potravín pre vesmírne lety ...

Quinoa čierna BIO COUNTRY LIFE 250 g

Quinoa je prirodzene bezlepková pseudoobilnina. V kuchyni má široké využitie - hodí sa na sladko aj na slano. Pripravíte s ňou úžasné placky, kašu na raňajky, alebo ju môžete podávať ako prílohu.  Použitie:  Hodí sa ako príloha k duseným jedlám, omáčkam a grilovanej zelenine. Pre výraznejšiu chuť uvarte quinou vo vývare alebo pridajte pri varení bujón. Ochutenou quinoou môžete plniť a zapekať zeleninu, napríklad paradajky, papriky alebo cukety.

Country Life Quinoa čierna BIO 250 g

Quinoa predstavuje výbornú alternatívu k ryžu či kuskusu, vyniká svojou jednoduchou prípravou. Múka z tejto plodiny sa skvele hodí k prípravám cesta pri bezlepkovej diéte.

Country Life Quinoa čierna 250 g BIO 250g

Quinoa čierna 250 g BIO Quinoa je prirodzene bezlepková pseudoobilovina. V kuchyni má široké využitie - hodí sa na sladko i na slano. ...

BrainMax Pure Quinoa BIO - čierna, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát

Brainmax Pure Quinoa BIO - čierna: príloha Inkov i kozmonautov Organická čierna quinoa plná kvalitných...

BrainMax Pure Quinoa BIO - mix druhov, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát

Brainmax Pure Quinoa BIO mix: príloha Inkov i kozmonautov Organická trojfarebná quinoa plná kvalitných...