Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Allnature bananova prasek 200 g

Nájdených:    5 produktov

Allnature Moringa prášek RAW 200 g

Moringou prášok RAW pochádza zo stromu, ktorého vzácne listy obsahujú významné množstvo nutrične hodnotných látok vo forme vitamínov a minerálov. Listy sa konzumujú surové, varené aj sušené a najcennejšie na nich je až 40% podiel proteínov, ktoré obsahujú všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Moringou pôvodne pochádza z podhoria Himalájí, ale dnes sa pestuje aj v subtropických a tropických pásmach.

Allnature BIO Maca prášek RAW 200 g

Maca v prášku je superpotravina nabitá živinami s bohatým zdrojom unikátnych fytonutrientov, minerálov, vitamínov a veľmi kvalitných rastlinných proteínov. Vyrába sa z koreňov rovnomennej rastliny, ktoré sú podobné reďkvičkám. Len pre zaujímavosť - túto plodinu, ktorá rastie vo vysokých nadmorských výškach v Andách, sa pokúšali pestovať po celom svete, ale nikde nedosahuje rovnakých kvalít ako vo svojej pôvodnej vlasti.Maca má mierne korenistú, málinko sladkastú chuť a vďaka jej vlastnostiam s...

Allnature Moringa prášok RAW 200 g

Allnature Moringa prášek RAW 200 g Moringa je strom, ktorý pochádza z podhoria Himalájí, dnes sa ale pestuje aj v tropických a subtropických pásmach vo výškach do 1 000 m nad morom a pri teplotách od 25 do 40 ° C.

Allnature Maca prášok BIO RAW 200 g

Allnature Maca prášek BIO RAW 200 g Maca v prášku je živinami nabitá superpotravina s bohatým zdrojom unikátnych fytonutrientov, vitamínov, minerálov a veľmi kvalitných rastlinných bielkovín.

Allnature Kakaový prášok BIO RAW 200 g

Allnature Kakaový prášek BIO RAW 200 g Kakaový prášok sa vyrába zo sušených semien kakaovníka Criollo. Plody obsahujú asi 40 oválnych, okolo 3 cm dlhých semien, ktorá sa málinko podobajú mandliam. Kakaové bôby sú oddávna veľmi cenenou surovinou.