Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Aku pistol

Nájdených:    18 produktov

Pištoľ Bosch PKP 3,6 LI

<br /> <ul><li>Akumulátorová lepící pistole</li> <li>Napětí článku 3,6 V</li> <li>Kapacita akumulátoru 1,5 Ah</li> <li>Lepicí tyčinka, prům. 7 mm</li> <li>Lepicí tyčinka, délka min. 150 mm</li> <li>Doba nažhavení 15 s</li> <li>Teplota lepení 170 °C</li> <li>Hmotnost nářadí 0,26 kg</li> <li>Teplota 170°</li> <li>Hmotnost bez aku: 0,255 g</li> <li>Doba chodu na...

Schneider SB 1,0 l Spodná nádobka pre Striekaciu pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S

- Spodná nádobka.- Objem 1,0 l.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 S Striekacia pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider FSP-FP-HTE2 S Striekacia pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S

- S leštenou, ergonomicky optimalizovanou pištoľovou rukoväťou.- Optimalizovaná vzduchová hlavica pre vynikajúce striekanie a minimálne striekanie pomimo.- Spodná nádobka 1,0 l. - Mimoriadne vhodná na veľké plochy vďaka veľkému priemeru dýzy a spodnej nádobke 1,0 l.- S plynulou reguláciou množstva materiálu.- Plynulé nastavenie z kruhového na široký lúč.- Najjemnejšie rozprášenie aj materiálov s vysokou viskozitou vďaka dýze a ihle z nerezovej ocele. Priemer dýzy: 1,5 mmSpotreba vzduchu: 80-290...

Schneider DSZ 1,0 FP-HTE-MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 1,0 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 MA Striekacia pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 1,3 FP-HTE-MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 1,3 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 MA Striekacia pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 1,3 FP-HTE-S Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 1,3 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 S Striekacia pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 1,5 FP-HTE-MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 1,5 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 MA Striekacia pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 1,5 FP-HTE-S Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 1,5 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 S Striekacia pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 1,8 FP-HTE-S Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 1,8 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 S Striekacia pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 1,8 FP-HTE2 MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 1,8 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 MA Striekacia pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 2,0 FP 2001 M-MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ 2001 M-MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 2,0 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP 2001 M-MA Striekacia pištoľ 2001 M-MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 2,0 FP-HTE-S Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 2,0 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 S Striekacia pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 2,0 FP-HTE2 MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 2,0 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 MA Striekacia pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 2,5 FP 2001 M-MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ 2001 M-MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 2,5 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP 2001 M-MA Striekacia pištoľ 2001 M-MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 2,5 FP-HTE MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 2,5 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 MA Striekacia pištoľ s materiálovou prípojkou HTE2 MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 2,5 FP-HTE-S Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 2,5 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 S Striekacia pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 3,0 FP 2001 M-MA Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ 2001 M-MA

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 3,0 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP 2001 M-MA Striekacia pištoľ 2001 M-MA. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.

Schneider DSZ 3,0 FP-HTE-S Sada trysiek pre Striekaciu pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S

- Sada trysiek.- Priemer dýzy 3,0 mm.- Vhodná pre Schneider FSP-FP-HTE2 S Striekacia pištoľ so spodnou nádobkou HTE2 S. TIP: Odporúčanie, akú trysku použiť na aký náter, nájdete v liste údajov o nátere od výrobcu.