Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Air conflicts vietnam ultimate edition ps4

Nájdených:    3 produkty

Air Conflicts: Vietnam (Ultimate Edition) PS4

Vietnamská vojna. Píše sa rok 1965. Konflikt, ktorý začal pred 20 rokmi dosahuje vrchol. Vietnam je rozdelená krajina. Komunistický Sever bojuje proti anti-komunistickému Juhu v hrozivej občianskej vojne. USA sú v studenej vojne so Sovietskym Zväzom a v snahe demonštrovať svoju moc a záujmy sa rozhodnú podporiť Južný Vietnam v boji... .

Air Conflicts: Vietnam (Ultimate Edition) + Air Conflicts: Pacific Carriers (PlayStation 4 Edition) PS4

Zažite explozívnu vzdušnú akciu, vysoko v oblakoch nad historickými bojiskami, ktoré sú roztrúsené medzi dvomi rôznymi vojnami. V Air Conflicts Double Pack sú skombinované obe časti hry pre konzoly PlayStation 4 - Air Conflicts: Vietnam (Ultimate Edition), aj Air Conflicts: Pacific Carriers (PlayStation 4 Edition). Air Conflicts: Vietnam (Ultimate... .

Air Conflicts: Secret Wars (Ultimate Edition) PS4

Lietajte s bojovými lietadlami počas druhej svetovej vojny, s dvojplošníkmi počas prvej svetovej vojny a spolupracujte s veľkými odbojmi, ktoré bojovali proti nacistom, sú tu zahrnutí francúzski Maquis, juhoslávski partizáni a RAF Balkánci. V tejto unikátne podmanivej hre vzdušných súbojov od oceňovaných autorov hry Attack on Pearl Harbor. "Takmer sa... .