Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Agility tunel na predaj

Nájdených:    5 produktov

AGILITY TUNEL

Agility tunel Tunel pre agility je prekážkou vyrobenú opäť v ČR. Prevedenie prekážky je veľmi precízne, farebne je ladená do kontrastných farieb. Tunel sa skladá z dvoch častí - z pevnej, kadiaľ psík vbieha dovnútra a z rukáva. Tunel patrí do skupiny S, M, L, je teda vhodný pre všetky plemená psov. Naše agility prekážky sú vhodné najmä pre psie kluby, psie školy popr. individuálne trénerov. Veľmi priaznivá cena prekážok ale umožňuje aj použitie jednotlivými chovateľmi. Agility prekážk...

AGILITY TUNEL 60CM/5M - MODRÝ

Agility tunel 60cm / 5m - modrý je výcviková pomôcka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Tunel je vyrobený z kvalitného nylonu a zodpovedá rozmerovo štandardu FCI. Súčasťou tunela sú aj zemné kotviace tyče. Rýchla montáž a demontáž, jednoduché skladovanie nenáročné na priestor.

TRIXIE AGILITY VRECOVÝ TUNEL 60cm/5m

TRIXIE Agility vrecový tunel 60cm / 5m - modrý je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Je vyrobený z kvalitného nylonového materiálu a zodpovedá rozmerovo štandardu FCI. Súčasťou tunela sú aj zemné kotviace tyče. Rýchla montáž a demontáž, jednoduché skladovanie nenáročné na priestor.

AGILITY TUNEL - MALÝ PES, ŠTEŇA, 40cm/2m

Agility tunel - malý pes, šteňa, 40cm / 2m - modrý je výcviková pomôcka vhodná pre šteňatá menších plemien, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Tunel je vyrobený z kvalitného nylonu. Rýchla montáž a demontáž, jednoduché skladovanie nenáročné na priestor.

Merco Tunnel Tent 300 cm

Preliezacie tunel Tent sprostredkuje deťom veľa bezpečné zábavy, ale poslúži aj ako pomocná prekážka pre drezurování psov pri príprave na agility súťaže. Jednofarebný, azúrovo modrý tunel je vyrobený z jednovrstvové a priedušné polyesterové látky a zapošitého špirálového drôtu. Ľahká tkanina sa ľahko udržuje čistá za použitia vodou namočeného handričky. Dľžka tunela je takmer 300 cm s hmotnosťou cca 1,4 kg. Tunel sa ľahko rozloží aj zbalí behom niekoľkých sekúnd do príslušnej cestovnej tašky. K...