Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Age of empires ii gold edition pc

Nájdených:    4 produkty

Age of Empires (Gold Edition) PC

GOLD edícia obsahuje základnú hru Age of Empires a datadisk Age of Empires: The Rise of Rome Age of Empires Age of Empires je naozaj výpravná, real-time strategická hra umožňujúca znovu zažiť 10 000 rokov ľudskej histórie. Hráči majú možnosť ovplyvniť evolúciu od dedinky z doby kamennej. A s minimálnymi zdrojmi sa musia... .

Age of Empires 2 (Gold Edition) PC

Balenie obsahuje hru Age of Empires 2: The Age of Kings a datadisk Age of Empires 2: The Conquerors, bonusové mapy a další rozširujúci obsah. Age of Empires 2: The Age of Kings Age of Empires 2: The Age of Kings je pokračovanie, ktoré nadväzuje na úspešnu a cenami ocenenú strategickú hru... .

Age of Empires 3 (Gold Edition) PC

Balenie obsahuje základnú hru Age of Empires 3 a datadisk Age of Empires 3: The WarChiefs. Age of Empires 3 Prichádza nová epocha real-time stratégie. Objavil sa nový svet - zatiaľ nepriateľský, ale krásny, plný nových nápadov, premyslených scenárov a nádherný na pohľad. Vitajte vo svete nazývanom Age of Empires 3. Hráč sa... .

Titan Quest (Gold Edition) PC

Balenie obsahuje základnú hru Titan Quest a datadisk Titan Quest: Immortal Throne. Titan Quest Od Briana Sullivana, spolutvorcu série Age of Empires, prichádza úplne nová akčná RPG odohrávajúca sa v mýtickom svete starovekého Grécka a Egypta. Úžasná grafika a rýchla akčná hrateľnosť ponúkajú skutočne filmový zážitok z hry. Vydajte sa na epickú... .