Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Adidas superstar bila eur 41

Nájdených:    27 produktov

adidas Originals Superstar 82 Pink/ Creamy EUR 41 1/3

Práve sa pozeráš na dokonalú reedíciu pôvodného modelu s modernými prvkami. Zaviaž si šnúrky na týchto nových Superstaroch z archívov. Majú rovnaké rozmery, tvar aj detaily ako originál z roku 1982, vyznačujú sa autentickým jazykom z basketbalových párov 80. a 90. rokov, a nechýba im ani prepychový zlatistý metalický Trojlístok. Aby sme nezabudli, ich prvotriedny kožený zvršok sa pýši aj matnými semišovými 3 prúžkami a výložkou päty. Výhra pri každom kroku. Tento produkt je sčasti vyrobený z ...

adidas Originals Superstar FTWWHT/MAGGRE/GOLD.F eur 41 1/3

Je nám ľúto, ale k tomuto produktu sme doteraz nevyplnili popisok.

adidas Superstar Yanwai Metalic Silver/ Grey Oxigen/ Tech Copper EUR 41 1/3

V rámci série Adilicious sme sa spojili najslávnejšími a najobľúbenejšími podnikmi s jedlom na svete. Preto nikoho neprekvapí, že pri návrhu týchto Superstarov sme oslovili Yanwai zo Šanghaja. Aby bolo jasné, Yanwai nie je len reštaurácia, je to vyjadrenie životného štýlu. Snaží sa vrátiť k úplným základom a vo svojom jadre si zachováva autentickosť, ktorá srší aj z týchto tenisiek reprezentujúcich dualitu mesta.

adidas x André Saraiva Superstar Core White/ Core White/ Core Black EUR 41 1/3

Osláv našu zem s Andrém Saraivom. Tento umelec, známy kultovými grafitmi, svoju lásku k planéte vyjadruje prostredníctvom tvorby, a svojou kreativitou prispel aj pri návrhu týchto tenisiek. Vychádzajú z jedného z najikonickejších modelov adidas, Superstarov, a ani v tejto verzii im nechýba minimalistický štýl a gumená špička, vďaka ktorej sa stali legendou. No a na jazyku sa im usmieva Andrého originálna postavička Mr. A.