Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Adidas stan smith cierna eur 47

Nájdených:    24 produktov

adidas Stan Smith RunWht/FairWa EUR 47 1/3

Všetci máme svoje silné stránky. A keď sa spojíme s ostatnými, naša sila rastie. Toto tričko adidas tí pripomenie, že dokážeš veľké veci, ale tvoja sila je v tom pomáhať ostatným. Sami to nezvládneme.

adidas Stan Smith Running White/New Navy EUR 47 1/3

Klasický model adidas Stan Smith sa zapísal do histórie tenisu. V tejto obuvi ťa v uliciach mesta nikto neprehliadne. Tento model verne zachytáva pôvodnú verziu z roku 1971 s charakteristickými prvkami v podobe minimalistickej kožené konštrukcie a čistých detailov.

adidas Stan Smith Ftw White/ Ftw White/ Blue Glow EUR 47 1/3

Modely radu ZX mali vždy neopozeraný dizajn. Experimentovali s neobvyklým vzhľadom a porušovali pravidlá. Je ti to povedomé? Táto obuv sa inšpirovala dedičstvom radu ZX. Budeš v nej mať neprekonateľné pohodlie. Bola vyrobená za použitia najlepších technológií adidas, takže ti poskytne spevnenie a stabilitu.

adidas Stan Smith CF Ftw White/ Ftw White/ Green EUR 47 1/3

Elegantný model v klasickom štýle. Táto mikina v neutrálnej farbe sa stane nevyhnutnou súčasťou tvojho šatníka. Môžeš ju zladiť s modelmi v podobných odtieňoch, alebo naopak s výraznejšími farbami. Zdobia ju trblietavé detaily, ktoré ti dodajú elegantný vzhľad. Pristane ti kdekoľvek.

adidas Stan Smith Recon Off White/ Off White/ Off White EUR 47 1/3

Táto obuv sa inšpirovala modelom Equipment Gazelle z roku 1999 a pretvára jeho klasický dizajn. Je vyrobená z mäkkej kože s textúrovanými krycími vrstvami a retro farbami, ktoré jej dodávajú autentický vzhľad.