Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Adidas sleek w biela 39

Nájdených:    12 produktov

Topánky adidas Originals Sleek W Biela

Topánky adidas Originals Sleek W. Materiál: Syntetika, textil, guma

adidas Sleek W Core Black/ Crystal White/ Ftw White EUR 39 1/3

Štýlová športová obuv. Model adidas Sleek má zúženú špičku a zvršok z mäkkej kože, ktoré mu dodávajú elegantný vzhľad. Má úzku konštrukciu. Zlaté koncovky šnúrok predstavujú štýlový módny doplnok.

adidas Sleek W Ftw White/ Crystal White/ Core Black EUR 39 1/3

V tejto obuvi adidas Torsion TRDC sa môžeš vydať svojou vlastnou cestou. Obuv inšpirovaná bežeckými modelmi má mäkký zvršok s koženými krycími vrstvami a reflexnými prvkami. Osvedčené technológie adidas tí poskytnú odpruženie a pohodlie na každom kroku.

adidas Sleek W Ftw White/ Ftw White/ Crystal White EUR 39 1/3

Tenisky adidas Superstar boli uvedené na trh v roku 1969 a čoskoro si získali popularitu. Táto verzia slávneho modelu je vyrobená z lícovej usne. Vďaka klasickému gumovému krytiu špičky je obuv odolná a autentická.

adidas Sleek W Core Black/ Core Black/ Crystal White EUR 39 1/3

Moderné prevedenie športového dedičstva značky adidas. Táto elegantná obuv v legendárnom tenisovom štýle má kožený zvršok s perforovanými 3 prúžkami. Zlaté kovové koncovky šnúrok sa na svetle jemne lesknú.

adidas Sleek W Ftw White/ Crystal White/ Gold Metalic EUR 39 1/3

Podporuj rovnoprávnosť. Zlepšuj svoje zručnosti. Pracuj v tíme. Obuv adidas Superstar nám už 50 rokov pripomína, aké dôležité je neuspokojiť sa s vecami tak, ako prichádzajú. Táto obuv sa slávnym krytím špičky je oslavou Medzinárodného dňa žien a predstavuje posolstvo, že každý z nás môže prispieť k pozitívnej zmene. Obuv zdobí logo IWD (MDŽ) na p&uacu...

adidas Sleek Mid W Ftw White/ Ftw White/ Crystal White EUR 39 1/3

Výrazná dámska obuv. Prepracovaný stredne vysoký zvršok je vyrobený z mäkkej kože. Elegantný streetový vzhľad dotvára gumová podošva.

adidas Falcon W Off White/ Grey Two/ Ftw White EUR 39 1/3

Štýlová športová obuv. Model adidas Sleek má zúženú špičku a zvršok z mäkkej kože, ktoré mu dodávajú elegantný vzhľad. Má úzku konštrukciu. Zlaté koncovky šnúrok predstavujú štýlový módny doplnok.