Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Acana light fit dog 2x13kg

Nájdených:    6 produktov

Acana Dog Adult Light&Fit Heritage 6kg

ACANA HERITAGE LIGHT & FIT je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro dospělé psy všech plemen s malou fyzickou zátěží nebo se sklony k tloustnutí.

Acana Dog Adult Light&Fit Heritage 2kg

Kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou je vhodné pro všechna plemena dospělých psů. Zvláště vhodné pro psy s problémy s nadváhou.

Acana Dog Adult Light&Fit Heritage 11,4kg

ACANA New Light & Fit je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo pro dospělé psy všech plemen se sklony k nadváze.

Acana Dog Adult Light&Fit Heritage 340g

ACANA HERITAGE LIGHT & FIT je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro dospělé psy všech plemen s malou fyzickou zátěží nebo se sklony k tloustnutí.

Granuly Acana Dog Heritage Light & Fit 11,4 kg

<b>ACANA New Light and Fit je kompletné, plnohodnotné a vyvážené krmivo pre dospelé psy všetkých plemien so sklonmi k nadváhe.</b><br /> <br /> Na dosiahnutie optimálnej telesnej kondície potrebujú psy s nadváhou krmivo s <b>bohatým množstvom proteínov</b>. Taká strava <b>priaznivo vplýva na štíhle svalstvo</b>, uspokojí chuť psov a obsahuje iba obmedzené množstvo sacharidov. <br /> <br /> <b>ACANA LIGHT and FIT obsahuje prvotri...

Granuly Acana Dog Heritage Adult Light&amp;Fit 6 kg

<b>Pre všetky dospelé psy od 1 roka. </b><br /> <br /> Pripravované v oceňovaných kuchyniach v Kanade. <b>ACANA LIGHT AND FIT </b>prekypuje čerstvými miestnymi surovinami vrátane voľne chovaných kurčiat, vajec z hniezdneho chovu, halibuta loveného vo voľnej prírode a na slnku zrejúceho ovocia a zeleniny. Všetky tieto suroviny tvoria stravu so zníženým množstvom sacharidov a kalórií na optimálnu kondíciu dospelých psov. Prečítajte si zloženie a určite sa nami ...