Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Ac dc for those about to rock cd

Nájdených:    25 produktov

čiapka AC/DC - For Those About To Rock - RAZAMATAZ - JB073

ľahko elastický čiapka značky RAZAMATAZ s potlačou. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Výška cca .: 20cm Pre obvod hlavy cca .: 52 až 59cm.

nášivka AC/DC - FOR THOSE ABOUT TO ROCK - RAZAMATAZ - SP2827

nášivka o rozmeroch cca .: 9,5cm x 9,5cm. Obrázok na etikete je vyšívaný. Zloženie: bavlna, polyester. Značka: RAZAMATAZ.

tričko pánske AC/DC - For Those About To Rock - RAZAMATAZ - ST2014

Pánske tričko s vysokú kvalitu tlače. Značky: RAZAMATAZ. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Rozmery v cm (obvod je 2 x šírka)

mikina pánska AC/DC - For Those About To Rock - RAZAMATAZ - ZH221

pánska mikina značky RAZAMATAZ. vybavenie: zapínanie na zips predné aj zadné potlač kapucňa zo sťahovaním elastický lem v páse a na koncoch rukávov dve bočné vrecká Zloženie: 80% bavlna, 20% polyester. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

šál AC/DC - For Those About To Rock - LOW FREQUENCY - ACSC16001

šál s dĺžkou cca. 140cm, šírka 17cm. Šál je dvojvrstvový - jedna vrstva je bielo / čierna, druhá vrstva má farby obrátene (je čierno / biela). Zloženie: 97% akryl, 3% lykra.

čiapka AC/DC - For Those About To Rock - LOW FREQUENCY - ACBE16001

ľahko elastický čiapka. Výška cca .: 22cm. Pre obvod hlavy cca .: 51 až 60cm. Zloženie: 97% akryl, 3% lykra.

hrnček AC/DC - For Those About To Rock - PYRAMID POSTERS - MG23941

keramický hrnček s potlačou. Oficiálny produkt. Vhodný pre pitie ako teplých Tak studených nápojov. Umývanie v umývačke riadu sa neodporúča! Obsah cca. 0,33l. Výška max .: 9,5cm.

tričko pánske AC/DC - FOR THOSE ABOUT TO ROCK - RAZAMATAZ - ST2074

pánske tričko s kvalitnou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Farba: šedá. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske AC/DC "For Those About to Rock" LIQUID BLUE - LB11868

pánske originálne tričko čiernej farby s jednostrannou potlačou a obojstrannou batikou. Zloženie: 100% bavlna. Značka LIQUID BLUE. Rozmery v centimetroch cca.:

tričko pánske AC/DC "For Those About To Rock" LIQUID BLUE - LB31861

pánske originálne tričko čiernej farby s obojstrannou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka LIQUID BLUE. Rozmery v centimetroch cca.:

mikina pánska AC/DC - For Those About To Rock - PLASTIC HEAD - PH9278

pánska mikina šedej farby s prednou potlačou. Značka: PLASTIC HEAD. Vybavenie: kvalitná potlač kapucňa zo sťahovaním elastický lem v páse a na koncoch rukávov dve bočné vrecká Zloženie: 80% bavlna, 20% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske AC/DC - For Those About To Rock - PLASTIC HEAD - PH9277

pánske originálne tričko s predným aj zadným potlačou. Farba: červená. Zloženie: 100% bavlna. Značka: PLASTIC HEAD. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko detské AC/DC - For Those About To Rock - LOW FREQUENCY - ACKD05004

detské tričko s prednou potlačou - viď rozmery. Značka: LOW FREQUENCY. Zloženie: 100% bavlna. Farba: hnedá. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Tlačený na tričko GILDAN.

mikina pánska AC/DC - For Those About To Rock - LOW FREQUENCY - ACHO05004

pánska mikina značky LOW FREQUENCY. vybavenie: predné potlač kapucňa zo sťahovaním elastický lem v páse a na koncoch rukávov dve bočné vrecká Zloženie: 80% bavlna, 20% polyester. Farba: šedá. Orientačné rozmery v cm cca .: (OBVOD je 2x šírka)

tričko dámske AC/DC - For those about to rock - LOW FREQUENCY - ACGS0906

dámske tričko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko detské AC/DC - For those about to rock - LOW FREQUENCY - ACKD0906

detské tričko s prednou potlačou - viď rozmery. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť.

mikina pánska AC/DC - For those about to rock - LOW FREQUENCY - ACSW0906

pánska mikina s prednou potlačou. Mikina je bez kapucne a bočných vreciek. vybavenie: kvalitná potlač elastický lem v páse a na koncoch rukávov Zloženie: 50% bavlna, 50% polyester. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske AC/DC - For those about to rock - LOW FREQUENCY - ACTS0906

pánske tričko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske AC/DC - For Those about to rock - RED - LOW FREQUENCY - ACTS05004

pánske tričko s prednou potlačou Značka: LOW FREQUENCY. Zloženie: 100% bavlna. Farba: červená. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske AC/DC - For Those about to rock - WHT - LOW FREQUENCY - ACTS05004

pánske tričko s prednou potlačou Značka: LOW FREQUENCY. Zloženie: 100% bavlna. Farba: biela. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske AC/DC - For Those about to rock - Grey - LOW FREQUENCY - ACTS05004GR

pánske tričko s prednou potlačou Značka: LOW FREQUENCY. Zloženie: 100% bavlna. Farba: šedá. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko detské AC/DC - For those about to rock - Red - LOW FREQUENCY - ACKD05004R

detské tričko s prednou potlačou - viď rozmery. Zloženie: 100% bavlna. Farba: červená. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť.

tričko pánske AC/DC - For Those about to rock - red - LOW FREQUENCY - ACTS05004-1

pánske tričko s prednou potlačou. Značka: LOW FREQUENCY. Zloženie: 100% bavlna. Farba: červená. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske AC/DC - For Those about to rock - Brown - LOW FREQUENCY - ACTS05004 -1

pánske tričko s prednou potlačou. Značka: LOW FREQUENCY. Zloženie: 100% bavlna. Farba: hnedá. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske (dres) AC/DC - FOR THOSE ABOUT TO ROCK - BLACK / CHARCOAL - AMPLIFIED - ZAV666B42

pánske kvalitné, športové tričko (dres). Ideálne tričko ako pre šport Tak na bežné nosenie. Materiál je ľahko elastický. Vďaka použitému Materiálu Vám tričko zaistí výborný komfort nosenia a Taky výborný odvodu potu od pokožky. zloženie: 100% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Merané v kľudovom stave na rovnej podložke.