Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Ac adapter lenovo 65w 20v

Nájdených:    15 produktov

Lenovo 65W Travel AC Adapter GX20H15603

https://www.lenovo.com/sk/sk/static/accessories/promo-accessories-adapters-batteries-others Sietový adaptér Lenovo 65w 20v najmenším sietovým adaptérom. Má elegantný dizajn a je ultra prenosný, čo z neho robí ideálny cestovný sietový adaptér. Jeden kábel sa pripája k adaptéru pre všetky potreby vášho napájania z počítača, čo znižuje neporiadok káblov. Adaptér je kompatibilný s väcšinou notebookov Lenovo a ThinkPad 65... .

Napájací adaptér Lenovo AC Travel Adapter 65W (GX20M73651)

Nabíjačka Lenovo Ľahká a kompaktná nabíjačka Lenovo vás prekvapí svojím výkonom 65 W, elegantným USB portom a nesporne svoju prenosnosťou, vďaka ktorej je vhodná na cesty.

Lenovo ThinkPad 65W AC Adapter (Slim Tip) 0A36262

Originální adaptér s výkonem 65 W Pro notebooky Lenovo s konektorem Slim tip.

Napájecí adaptér k notebooku Akyga AK-ND-41, 65 W, 3.25 A

Akyga® AK-ND-41 je jednoúčelový zdroj do auta pre rôzne notebooky, ktoré sú napájané s parametrami 20V / 3,25A, s výkonom 65W a s konektorom SQUARE YELLOW (pre Lenovo). Napájací adaptér je napájaný zo zásuvky na zapaľovači v automobile. Napájací kábel má feritový filter, ktorý obmedzuje rušenie sieťou. Sada poistiek OVP, OTP, OPP, SCP a OCP zaručuje bezpečnú a stabilnú prevádzku dodávaných zariadení, ako aj napájacej jednotky. Dodatočnú bezpečnosť prístrojov zaisťuje takzvaná použitá technológi...