Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

60 skrinka s umyvadlom

Nájdených:    5992 produktov

Vstavaný nábytok

Tipy a návody v této kutilské řadě jsou ověřeny praxí. S jejich pomocí a trochou šikovnosti zvládnete všechno sami. Knížky vám krok za krokem pomocí názorných obrázků vysvětlí, jak se co dělá, a dovedou vás zdárně ke kýženému cíli. Ušetříte spoustu peněz a navíc si dopřejete ten nádherný pocit z vítězství: Dokázali jste to!

Viac informácií
od 59,00 €
Kúpiť najlacnejšie

Skrinka s umývadlom Naturel Verona 60 cm, cherry VERONA60DV

Skrinka do kúpeľne v prevedení lamino čerešňa, predné plochy aj boky. Dodávaná s umývadlom z liateho mramoru s prepadom. Skrinka je zmontovaná. Zásuvky majú samozatváracie pojazdy (soft-close). Súčasťou dodávky je clic-clac.

Skrinka s umývadlom Naturel Verona 60 cm, biela VERONA60WH

Skrinka s umývadlom VERONA60WH mé veľkú zásuvku a jednu vútornú zásuvku, samodoťahovacie pojazdy. Biele lakované boky i čelo, prevedenie lesk. Umývadlo je z liateho mramoru s prepadom a clic-clacom.

Skrinka s umývadlom Keramia Pro 60 cm, biela PRO60Z

Skrinka do kúpeľne s jednou zásuvkou a dvoma dvierkami. Šírka umývadla je 61 cm. Umiestnenie zásuvky do hornej polovice skrinky umožňuje využiť spodný priestor pre objemnejšie predmety ako napr. vedro na upratovanie. Ku skrinke je možné zaobstarať vhodné madlo, ktoré u nás nájdete pod kódom SELMAM53, toto madlo je skvele kompatibilné.

Skrinka s umývadlom Naturel Provence 60 cm, biela PROVENCE60BT

Ucelený rad praktického kúpeľňového nábytku. Nadčasové a kvalitné, ľahko udržiavateľné keramické umývadlá. Vysoká kvalita povrchov a zdravotná nezávadnosť použitých materiálov. Ochrana proti vlhkosti riešená použitím ABS hrán lepených PUR lepidlom firmy JOWAT. Bezporuchovosť kovania po celú dobu životnosti nábytku. Pánty dv...

Skrinka s umývadlom Naturel Cube Way 60 cm, wenge CUBE260ZW

Skrinka s umývadlom z liateho mramoru na zavesenie na stenu. Zásuvky sú so samozatváracím mechanizmom. Boky lamino wenge, predná plocha biely lak.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, dub VARIO60ZBIDB

Skrinka do kúpeľne s keramickým umývadlom KOLO so šírkou 60 cm. Dodávaná v rozloženom stave, zásuvky majú kovové boky a plnovýsuv s doťahom. Čelo zásuvky drevodekor dub.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, grafit VARIO60ZBIGL

Skrinka do kúpeľne s keramickým umývadlom KOLO. Skrinka je dodávaná v rozloženom stave, zásuvky majú kovové boky a plnovýsuv s tlmením.

Skrinka s umývadlom Naturel Cube Way 60 cm, biela CUBE260ZB

Obľúbená závesná skrinka s umývadlom z liateho mramoru s malou hĺbkou - vhodná aj do menších kúpeľní. Zásuvky so samozatváracími pojazdmi sú veľmi praktické a poskytujú dostatok úložného priestoru pre vaše hygienické potreby alebo napríklad pre uteráky. Skrinka má lakované čelo aj boky.

Skrinka s umývadlom Kolo KOLO 60 cm, platinová šedá SIKONKOT60PS

Elegantná skrinka s umývadlom KOLO TRAFFIC, sa hodí do každej kúpeľne. Skrinka je vyrobená z MDF materiálu a povrchová úprava je šedý lesklý lak. Nosnosť zásuviek je 30 kg. Kúpeľňová séria Traffic sa vyznačuje módnym, mestským dizajnom v spojení s vysokou funkčnosťou. Ľahké obdĺžniky, hra s tvarmi, mäkké línie a tenké hrany, to je &scaron...

Skrinka s umývadlom Kolo KOLO 60 cm, biela lesklá SIKONKOT60BL

Elegantná skrinka s umývadlom KOLO TRAFFIC, sa hodí do každej kúpeľne. Skrinka je vyrobená z MDF materiálu a povrchová úprava je biely lesklý lak. Nosnosť zásuviek je 30 kg. Kúpeľňová séria Traffic sa vyznačuje módnym, mestským dizajnom v spojení s vysokou funkčnosťou. Ľahké obdĺžniky, hra s tvarmi, mäkké línie a tenké hrany, to je štýlov...

Skrinka s umývadlom Kolo KOLO 60 cm, jaseň bielený SIKONKOT60JB

Elegantná skrinka s umývadlom KOLO TRAFFIC sa hodí do každej kúpeľne. Skrinka je vyrobená z MDF materiálu a povrchová úprava je lakovaná fólia v drevodekore jaseň bielený. Nosnosť zásuviek je 30 kg. Kúpeľňová séria Traffic sa vyznačuje módnym, mestským dizajnom v spojení s vysokou funkčnosťou. Ľahké obdĺžniky, hra s tvarmi, mäkké línie a tenk&ea...

Skrinka s umývadlom Kolo KOLO 60 cm, dub šedý SIKONKOT60DS

Elegantná skrinka s umývadlom KOLO TRAFFIC sa hodí do každej kúpeľne. Skrinka je vyrobená z MDF materiálu a povrchová úprava je lakovaná fólia v drevodekore dub sivý. Nosnosť zásuviek je 30 kg. Kúpeľňová séria Traffic sa vyznačuje módnym, mestským dizajnom v spojení s vysokou funkčnosťou. Ľahké obdĺžniky, hra s tvarmi, mäkké línie a tenké...

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, dub VARIO60ZDBBL

Skrinka s umývadlom do kúpeľne zo série VARIO dekor. Keramické umývadlo je od výrobcu KOLO. Zásuvky majú plnovýsuv s plynulým zatváraním. Vodovodná batéria a sifón nie sú súčasťou dodávky.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, dub VARIO60ZDBDB

Skrinka s umývadlom do kúpeľne zo série VARIO dekor. Keramické umývadlo je od výrobcu KOLO. Zásuvky majú plnovýsuv s plynulým zatváraním. Vodovodná batéria a sifón nie sú súčasťou dodávky.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, grafit VARIO60ZDBGL

Skrinka s umývadlom do kúpeľne zo série VARIO dekor. Keramické umývadlo je od výrobcu KOLO. Zásuvky majú plnovýsuv s plynulým zatváraním. Vodovodná batéria a sifón nie sú súčasťou dodávky.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, biela VARIO60ZBIBL

Priestorovo úsporná skrinka s umývadlom od výrobcu KOLO ponúka kvalitné riešenie úložných priestorov aj do malej kúpeľne. Zásuvky majú plnovýsuv s plynulým zatváraním. Vodovodnú batériu a sifón je potrebné k umývadlu dokúpiť. Vyberať môžete z našej širokej ponuky.

Skrinka s umývadlom, biela, KAROTA D50

Skrinka s keramickým umývadlom KAROTA D50 Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: biela Rozmery (ŠxHxV): 45x25,6x77 cm Dodávaná v demonte.

Skrinka s umývadlom, biela, KAROTA D50

Skrinka s keramickým umývadlom KAROTA D50 Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: biela Rozmery (ŠxHxV): 45x25,6x77 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávaná v demonte.

Skrinka s umývadlom zo skla Naturel Ancona 60 cm, akácia ANCONAS60Z

Závesná skrinka s umývadlom zo skla. Sklenené umývadlo je oproti keramike dokonale rovné, kompatibilné so všetkými stojánkovými batériami z našej ponuky. Zásuvky skrinky majú kovové boky a plnovýsuv s doťahom. Súčasťou dodávky nie je vodovodná batéria a sifón.

Skrinka s umývadlom Kolo Rekord 60 cm, wenge, univerzálne otváranie SIKONKOR50W

KOLO skrinka s umývadlom Rekord wenge/lesklá biela Univerzálne prevedenie, dvierka je možné namontovať doľava alebo doprava. korpus: wenge čelná plocha: lesklá biela - 1 pevná drevená polička - dvierka s mechanizmom tichého dovierania - závesná (možno doplniť nožičkami) Pre kombináciu s: - noha k nábytku KOLO Rekord 2 ks 99274000, prípadne nerezová noha 10 cm SELMAN...

Skrinka s umývadlom zo skla Naturel Modena 60 cm, dub šedý MODENAS60Z

Skrinka do kúpeľne s umývadlom zo skla, široké 60 cm. Sklenené umývadlo je oproti keramike dokonale rovné a jednoducho sa udržiava. Skrinka má zásuvky s kovovými bokmi a plnovýsuv s tlmením, výškovo nastaviteľné hliníkové nožičky. Súčasťou skrinky nie je vodovodná batéria a sifón.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, bardolino, univerzálne otváranie VARIO60BIDB

Skrinka s umývadlom KOLO, dodávané v rozloženom stave. Boky biela mat, dvierka dub bardolino.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, biela, univerzálne otváranie VARIO60BIBL

Skrinka s umývadlom KOLO, dodávané v rozloženom stave. Boky biele mat, dvierka biela lesk.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, bardolino, univerzálne otváranie VARIO60DBDB

Skrinka s umývadlom KOLO, dodávané v rozloženom stave. Boky i čelná plocha dub bardolino.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, biela, univerzálne otváranie VARIO60DBBL

Skrinka s umývadlom KOLO, dodávané v rozloženom stave. Boky dub bardolino, dvierka fólia biela lesk.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, grafit, univerzálne otváranie VARIO60BIGL

Skrinka s umývadlom KOLO, dodávané v rozloženom stave. Boky dub bardolino, dvierka fólia grafit lesk.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 60 cm, grafit, univerzálne otváranie VARIO60DBGL

Skrinka s umývadlom KOLO, dodávané v rozloženom stave. Boky dub bardolino, dvierka fólia grafit lesk.

Skrinka s umývadlom Kolo Rekord 60 cm, biela lesklá, univerzálne otváranie SIKONKOR50BL

KOLO skrinka s umývadlom Rekord lesklá biela Univerzálne prevedenie, dvierka je možné namontovať doľava alebo doprava. korpus: biela čelná plocha: lesklá biela - 1 pevná drevená polička - dvierka s mechanizmom tichého dovierania - závesná (možno doplniť nožičkami) Pre kombináciu s: - noha k nábytku KOLO Rekord 2 ks 99274000, prípadne nerezová noha 10 cm SELMANOHA či...

Kúpeľňová skrinka z teakového dreva s umývadlom La Forma, šírka 60 cm

Túžite po kúpeľni ladenej do prírodného štýlu? Kolekcia Sunday je tým pravým. Exotické teakové drevo je pevné a odoláva vlhkosti, do kúpeľne je teda viac než vhodným kandidátom. Tak na čo ešte čakáte? O značke: Barcelonská La Forma funguje na trhu už od roku 1982. Vďaka tímu skúsených návrhárov prináša nábytok, v ktorom sa mieša precízne spracovanie s neskutočne vkusným a moderným dizajnom. Nezabúda ani na životné prostredie....

LINADE skrinka pod umývadlo s umývadlom TYP 150

Skrinka pod umývadlo LINADE vo farbe biela vo vysokom lesku v kombinácii s dubom truflovým pôsobí veľmi čisto a jemne. Umývadlo je zahrnuté v cene! Dekoračné pásiky sú vo farbe dub truflový. Bezúchytový systém otvárania dvierok. Tento sektor pozostáva z mnohých elementov, z ktorých si môžete zostaviť kúpeľňu podľa vlastných potrieb. Materiál je ľahkoudržiavateľné LTD, ktoré je odolné voči poškodeniu. Dodávané v demonte.