Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

3d metallic puzzle lietadlo

Nájdených:    5 produktov

GFT Drevené 3D puzzle - lietadlo

Pre malé i veľké pilotov máme super kreatívne zábavu - 3D drevené puzzle v podobe lietadla. Vlastnosti produktu: Zlepšovanie motoriky a sústredenosti. Kreatívna zábava pre deti i dospelých. Dekorácia do detskej izby. Obsah balenia: 1x drevené puzzle Technické špecifikácie: Materiál: drevo Rozmery balenia: 25,5 x 18 x 1 cm Rozmery zostaveného produktu: ~ 23 x 17 x 11,5 cm...

3D metallic puzzle Vrtulník

v kategorii Dom a záhrada | Hračky | Hlavolamy a puzzle pre deti. Kvalitní 3D metallic puzzle Vrtulník z kategorie Dom a záhrada | Hračky | Hlavolamy a puzzle pre deti.

3D Omaľovánky, Lietadlo

3D omaľovánky - Lietadlo - omaľovánky + originálne 3D papierové skladacie hračky na vyfarbenie podľa vlastných predstáv. 3D omaľovánky a papierové puzzle podporujú a rozvíjajú detskú predstavivosť, zručnosť, priestorové vnímanie a v neposlednom rade aj detskú fantáziu. 3D omaľovánky Helma Models bez použitia nožníc alebo lepidla sú vhodné pre deti od 4 rokov. Pre všetky druhy pasteliek, farebných ceruziek alebo fixky.

DS 3D kovové PUZZLE - Vzrušujúci zážitok pri skladaní!

Vzrušujúci výzva, zážitok pri skladaní a oslnivý výsledok - to sú modely 3D METAL! Stavba 3D puzzle METAL vyžaduje trpezlivosť a šikovné ruky. Výsledok práce však plne vyváža vynaložené úsilie! Miniatúrne repliky sú obzvlášť pôsobivú a pútavou dekoráciou nielen doma, ale aj v kancelárii či v škole.

Lietadlo Fokker D.VII PT1702-20

Papierový model Lietadlo Fokker D.VII PT1702-20:Kúpte svojim deťom 3D skladačku, ktorú neskôr využijú aj ako hračku. Tento papierový model je vhodný pre chlapcov i dievčatá. Deti sa zabavia na dlhú dobu a pri skladaní si precvičia svoju jemnú motoriku. Doprajte svojim ratolestiam možnosť spoznávať svet okolo seba. Papierová skladačka 3D puzzle podporí deťom ich kognitívne funkcie, koordináciu, logické myslenie, pozorovacie schopnosti a tiež aj manuálnu zručnosť.Kľúčové vlastnosti papierového...