Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

1 day moist 30 sosoviek

Nájdených:    9 produktov

1 Day Acuvue Moist Multifocal (30 šošoviek)

1 Day Acuvue Moist Multifocal sú hydrogélové kontaktné šošovky určené na korekciu presbyopie. Balenie obsahuje 30 šošoviek.

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 šošoviek)

Novinka od Johnson and Johnson – torické kontaktné šošovky 1 Day Acuvue Moist s pokrokovým dizajnom a s osvedčenou technológiou LACREON™

Clariti 1 day (30 šošoviek)

Silikón-hydrogelový materiál, vysoká priedušnosť pre zdravé oči, UV ochrana, dokonalé pre každý životný štýl! Clariti 1 day 30 šošoviek od CooperVision.

Clear 1-Day (30 šošoviek)

Užite si komfort a ostré videnie so šošovkami Clear 1-Day pri práci s počítačom či pri šoférovaní za šera! Sú vhodné aj na korekciu slabého astigmatizmu.

1-day Acuvue TruEye 30 šošoviek

Obsah 1-day Acuvue TruEye: 30 šošoviek Charakteristika 1-day Acuvue TruEye: Najzdravší spôsob nosenia kontaktných šošoviek. 1•DAY ACUVUE® TruEye™ v sebe spája výhody silikónovo-hydrogélového materiálu a každodennej výmeny kontaktných šošoviek. Najvyššia ochrana proti UV-A a UV-B žiareniu spomedzi všetkých jednodenných jednorazových kontaktných šošoviek. Jednodenné šošovky predstavujú pre svojich nositeľov najjednoduchší spôsob nosenia. Odpadá nutná starostlivosť spojená s čistením a ukladaním ...

Clariti 1 day Multifocal (30 šošoviek)

Jednodňové šošovky pre korekciu presbyopie Clariti 1 day Multifocal - 30 šošoviek. Silikón-hydrogelový materiál, vysoká priedušnosť pre zdravé oči, UV ochrana, dokonalé pre každý životný štýl!

Clariti 1 day Toric (30 šošoviek)

Jednodňové šošovky pre korekciu astigmatizmu Clariti 1 day Toric - 30 šošoviek. Silikón-hydrogelový materiál, vysoká priedušnosť pre zdravé oči, UV ochrana, dokonalé pre každý životný štýl!

Biomedics 1 Day Extra (30 šošoviek)

Biomedics 1 Day Extra sú jednodenné kontaktné šošovky navrhnuté pre maximálny pocit prirodzeného a celodenného pohodlia vašich očí. Tieto denné kontaktné šošovky sú charakteristické veľmi tenkými okrajmi, vďaka ktorým nedráždia oko a sú veľmi dobre znášané. Biomedics 1 Day Extra obsahujú UV filter a sú zafarbené pre ľahšiu manipuláciu. Balenie obsahuje 30 kusov.

Clariti 1 day Toric (30 šošovky)

Jednodňové šošovky pre korekciu astigmatizmu Clariti 1 day Toric - 30 šošoviek. Silikón-hydrogelový materiál, vysoká priedušnosť pre zdravé oči, UV ochrana, dokonalé pre každý životný štýl!