Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Potraviny  >  Ryža a ryžový papier

Ryža a ryžový papier

Nájdené:    200 produktov

CountryLife - ryža dlhozrnná natural BIO, 500 g *cz-bio-001 certifikát

CountryLife - ryža dlhozrnná natural BIO, 500 g Ryža s dlhými špicatými zrniečkami v bio kvalite. Natural značí, že pri výrobe nie je leštená alebo brúsená. V českej kuchyni je to veľmi obľúbený typ ryže. Pri správnej príprave sa nezlepuje. U ryže s názvom natural je potrebné počítať s trochu dlhšou dobou prípravy. Natural ryža vám to ale vynahradí rýchlejším pocitom zasýtenia. Využitie príloha - ryžu možno ...

Viac informácií

Chlebíčky ryžové bezlgluténové BIO RACIO 140 g

Popis Rýže pochází z tropických oblastí Asie a Afriky. Domestikována byla přibližně před 10 000 lety a dnes je jednou z nejdůležitějších obilovin světa. Jako hlavní příjem potravy ji má asi 1/4 obyvatelstva zeměkoule. Z rýže se vyrábí mouka, nápoje, dezerty, ale také pivo nebo víno. Buddhističtí mniši z rýže vytváří známé mandaly a rýžový papír je hojně využíván v umění. Společnost Racio se věnuje výrobě pufovaných cereálních výrobků s řadou sladkých a slanýc...

Viac informácií

Bioharmonie Ryža červená 500g

Bioharmonie Ryža červená 500g Ryža červená rozjasní každé jedlo. Ryža červená vyniká svojou jedinečnou červeno hrdzavú farbou a absolútne úžasnou orieškovou chuťou.

Viac informácií

Najtelo Jazmínová ryža 500g

Najtelo Jazmínová ryža 500g Jazmínová ryža je jednou z najpoužívanejších ingrediencií Thajskej kuchyne.

Viac informácií

Najtelo Basmati ryža 500g

Basmati ryza 500g NAJTELO Basmati spoznáte nielen podľa orieškovej vône, ale aj podľa výrazne dlhého zrna. Ryža má veľmi delikátnu chuť a pri správnej príprave nelepí. Túto vlastnosť získava vďaka dlhej dobe skladovania, ryža po zbere v suchu a tme ideálne vysychá až dva roky. Ako rastlina dáva úrodu iba raz za rok a je zavlažovaná vodou z ľadovcových riek.

Viac informácií

Farmland Ryža Basmati biela 500g

FARMLAND Ryža Basmati biela 500g Ryža Basmati je dlhozrnná ryža, má nízky obsah kalórií a hodí sa ako súčasť hlavných jedál. Pestuje sa na úpätí Himalájí a zavlažuje sa vodou z ľadovcov. Tajomstvo tkvie v čase. Kvalita ryže spočíva v takmer dvojročnom sušení a dozrievaní.

Viac informácií

Farmland Ryža Jasmínová 500g

FARMLAND Ryža Jasmínová 500g Jazmínová ryža je bohatá na škrob, vitamíny (najmä tie zo skupiny B) a minerálne látky (napr. Draslík alebo fosfor). Vďaka svojmu zloženiu je obľúbená najmä pri problémoch s trávením alebo redukčných diétach. Jej zrnká sú bielej až zlatohnedej farby a pri varení uvoľňujú vôňu pripomínajúcu kvet jazmín.

Viac informácií

Bonitas BIO Ryža dlhozrnná biela 500g

Bonitas BIO Ryža dlhozrnná biela 500g Dlhozrnná ryža zostáva aj po uvarení sypká. Najhodnotnejšou zložkou maličkých zŕn sú komplexné sacharidy. Odtiaľ pochádza až 85% energie. Jazmínová ryža má zároveň nízky glykemický index, vďaka čomu vám nerozkolíše hladinu cukru v krvi.

Viac informácií

Bonitas BIO Ryža basmati biela 500g

Bonitas BIO Ryža basmati biela 500g Basmati ryža získava na svojej výnimočnosti vďaka pôsobeniu času. Typická chuť a kvalita je výsledkom takmer dvojročného sušenie - zrenia ryže. Tým basmati získava aj na skvelej chuti. Ryža basmati je celozrnný druh ryže, je ľahko stráviteľná a má nízky obsah kalórií.

Viac informácií

Ryža červená pololúpaná dlhozrnná VINCE 400g

Ryža je bohatá na vitamín E a prírodné antioxidanty, čím dosahuje výnimočné nutričné hodnoty a má aj mimoriadne účinky na pleť. Použitie: Ryžu premyjeme v studenej vode a vložíme do hrnca s vodou v pomere 1:2 (ryža:voda). Pridáme kvapku oleja a štipku soli. Varíme 40-50 min. Tip: Ryžu umyte v studenej vode a vložte do hrnca s vodou v pomere 1:2 (ryža:voda). Pridajte kvapku oleja a štipku soli a varte 40-50 minút. V kombinácii s klasickou svetlou ryžo...

Viac informácií

Allnature Basmati ryža biela BIO 400 g

Basmati ryža biela BIO je druh dlhozrnnej ryže pestovanej na úpätí himalájskych hôr v Pakistane a Indii. Patrí medzi jeden z najušľachtilejších druhov ryže. Basmati ryža nelepí, je prirodzene bezlepková a ľahko stráviteľná, hodí sa aj pre diétnu stravu. Basmati ryža biela z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.

Viac informácií

Tilda Jazmínová ryža 5 kg

Jasmínová rýže 5 kg Voňavá a vysoko kvalitné jazmínová ryža sa najviac hodí k orientálnym pokrmom, pochutnáte si na nej samozrejme i v kombinácii s inými slanými jedlami a dokonca pripravíte aj ryžový pudding.

Viac informácií

Najtelo Shirataki ryža 1kg

Shirataki ryža 1Kg MAXIBALENIE Diet food Shirataki je tradičná japonská super potravina, ktorú používajú ako náhradu klasickej riže alebo cestovín. Základnú zložku tvorí konjaková múčka a čistá voda. Shirataki sú vyrábané z koreňa plodiny Konjac. Plod rastliny konjac obsahuje glukomanán, ktorá je vláknina 100% rastlinného pôvodu, ktorá absorbuje vodu.

Viac informácií

Allnature Basmati ryža natural BIO 400 g

Basmati ryža natural BIO má dlhé zrno svetlohnedej farby. Má pevná zrnká s príjemnou jemne orieškovou chuťou, nelepí sa. Je vhodná do šalátov, polievok a predovšetkým ako príloha ku koreneným jedlám z indickej kuchyne. Dlhšia doba varu v porovnaní s Basmati ryžou bielou stojí za vyskúšanie. Basmati ryža celozrnná z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.

Viac informácií

Ryža Basmati natural 500g-BIO

Basmati je obľúbená pre svoju typickú vôňu a chuť. Jej dlhá a úzka zrnká sú po uvarení nadýchaná, sypká a pevná. Natural ryža nebola zbavená cenné vrchnú šupkou a kľúčika.

Viac informácií

Country Life Ryža čierna natural BIO 500 g

Čierna ryža dlhozrnná ryža natural v biokvalite. Široké využitie v kuchyni ako exotická príloha, do šalátu alebo rizota. Po uvarení má krásnu fialkastú farbu a orieškovú chuť. Odporúčame miešať s bielou ryžou.

Viac informácií

Allnature Dlhozrnná ryža biela BIO 400 g

Dlhozrnná ryža biela BIO je ľahko stráviteľná a prirodzene bezlepková potravina. Hodí sa nielen ako príloha k pokrmom, ale aj do polievok, šalátov a na prípravu sladkých jedál. Dlhozrnná ryža biela z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.

Viac informácií

COUNTRY LIFE Ryža parboiled 500 g

COUNTRY LIFE Ryža parboiled 500 g. Kyprá a sypká príloha, ktorá sa nerozvarí. Nelepí sa.

Viac informácií

HOBBY DOG KURACIE / RYZA 150 G, 63001066

HOBBY DOG KURACIE/RYŽA 150 G . Kompletné krmivo pre šteňatá bez farbív, umelých prísad a konzervačných látok. . Zloženie: Mäso a živočíšné deriváty (mäso 61%, z toho hydina 30%), ryža 4%,ryby a výrobky z rýb, minerálne

Viac informácií

Country Life Ryža jazmínová 500 g BIO 500g

Ryža jazmínová 500 g BIO Jasmínová ryža je najrozšírenejší a najobľúbenejší druh ryže v ázijskej kuchyni. Je charakteristická ...

Viac informácií

Country Life Ryža basmati 500 g BIO 500 g

Ryža basmati 500 g BIO (názov ryža "basmati" hindsky doslovnejšie znamená "kráľovná vôní". Basmati ryža totiž svojou vôňou pripomína oriešok).

Viac informácií

Allnature Dlhozrnná ryža biela BIO 500 g

Dlhozrnná ryža biela BIO je prirodzene bezlepková potravina, ktorá je je ľahko stráviteľná. Nemáte veľa času a chcete si dať niečo ľahké a zdravého? táto ryža je pre vás tou pravou voľbou, pretože jej príprava trvá iba 15 minút.

Viac informácií

Najtelo Shirataki ryža BIO 385g

DIET FOOD Shirataki ryža BIO 385g Shirataki je tradičná japonská super potravina , ktorú používajú ako náhradu klasickej riže alebo cestovín. Základnú zložku tvorí konjaková múčka a čistá voda. Shirataki sú vyrábané z koreňa plodiny Konjac.

Viac informácií

Ryža jasmínová BIO COUNTRY LIFE 500 g

Jazmínová ryža v biokvalite s jemnou prirodzenou vôňou kvetín. Tradičná súčasť ázijskej kuchyne. Po uvarení je lepivejšia, hodí sa teda k omáčkam. Ryža má ľahko sladkastú chuť, využijete ju preto aj v dezertoch.  Jazmínová ryža pochádza pôvodne zo severu Thajska. Dnes sa ale pestuje aj v Laose, Vietname a dokonca v Taliansku. Svoje meno získala kvôli svojej kvetinovej vôni, ktorá niekomu pripomína jazmín a kvôli svojej bielej farbe. Táto špecifická vôňa sa pri ryži vytvára priro...

Viac informácií

Allnature Dlhozrnná ryža biela BIO 500g

Allnature Dlouhozrnná rýže bílá BIO 500 g Dlhozrnná ryža biela BIO je prirodzene bezlepková potravina, ktorá je je ľahko stráviteľná.

Viac informácií

Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy PS4

Ryza sa vracia v pokračovaní svetového fenoménu JRPG Ateliér Ryza, v Ateliéri Ryza 2: Lost Legends & The Secret Fairy. Ryza 2, ktorá sa odohráva tri roky po ukončení prvej hry, odzrkadluje ako sa náš odvážny dobrodruh vydáva na úplne nové dobrodrúžstvo, ku ktorému sa pridá aj obsadenie starých i nových... .

Viac informácií

Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy NSW

Ryza sa vracia v pokračovaní svetového fenoménu JRPG Ateliér Ryza, v Ateliéri Ryza 2: Lost Legends & The Secret Fairy. Ryza 2, ktorá sa odohráva tri roky po ukončení prvej hry, odzrkadluje ako sa náš odvážny dobrodruh vydáva na úplne nové dobrodrúžstvo, ku ktorému sa pridá aj obsadenie starých i nových... .

Viac informácií

Varič ryža Cuckoo CR-0351F, biela, červená

Varič ryže Cuckoo CR-0351F ponúka vynikajúci pomer ceny a výkonu v segmente vyššej základnej úrovne. Tento model bol ďalej vyvinutý na základe modelu CR-0331 a nakoniec sa vyznačuje nielen vysokokvalitnými materiálmi, technicky má kukučka CR-0351F všetko, čo potrebujete pre dokonalú prípravu ryže. Vďaka výrazne zvýšenému počtu možností nastavenia, ako je napríklad 3D spôsob ohrevu, LC displej, tlačidlo pre „jednoduché použitie", päť rôznych funkcií varenia, napríklad Turbo, Gaba alebo môj režim...

Viac informácií

Country Life Ryža jazmínová BIO 0,5 kg

Jazmínová ryža v biokvalite s jemnou prirodzenou vôňou kvetín. Tradičná súčasť ázijskej kuchyne. Po uvarení je lepivější, hodí sa teda k omáčkam. Ryža má ľahko sladkastú chuť, využijete ju preto aj v dezertoch.

Viac informácií

Varič ryža Cuckoo CRP-CHSS1009FN, biela, zlatá

S modelom CRP-CHSS1009NF má Cuckoo vo svojom sortimente ďalší špičkový model v prémiovej triede parných tlakových sporákov na ryžu. Vďaka nespočetným funkciám a možnostiam nastavenia ponúka prístroj Cuckoo CRP-CHSS1009NF rôzne možnosti nastavenia pre správny výsledok varenia. Dvojitý tesniaci povlak vyrobený z gumy hrniec úplne utesní a zabráni nechcenému úniku pary, čo je tiež veľmi prospešné pre chuť jedla. Odnímateľné veko z nehrdzavejúcej ocele 304 (18/10) je vhodné do umývačky riadu, a pre...

Viac informácií

Ryža guľatozrnná natural BIO COUNTRY LIFE 500 g

Guľatozrnná ryža je typická vysokou lepivosťou a teda krémovou konzistenciou. Ideálna na prípravu talianskeho „rissota“. Natural značí, že pri výrobe nie je leštená alebo brúsená. Ide o ryžu v biokvalite. Ryža je tiež prirodzene bezlepková. Guľatozrnná ryža sa pestuje predovšetkým v Taliansku, kde sa používa na varenie „rissota". Pri varení veľmi vstrebáva vodu a vytvára krémovú hustú hmotu. Po uvarení zostane uprostred ryže pevné jadro a na povrchu bude zrnko krásne jemné.

Viac informácií

Country Life Ryža čierna natural 500 g BIO 500g

Ryža čierna natural 500 g BIO Čierna ryža má výrazné sfarbenie šupky spôsobené veľkým množstvom antokyanov, obsahuje najviac dôležitých ...

Viac informácií

Diet food Shirataki ryža 200g

Shirataki ryža Diet food Shirataki je tradičná japonská super potravina, ktorú používajú ako náhradu klasickej ryže alebo cestovín. Základnú zložku tvorí konjaková múčka a čistá voda. Shirataki sú vyrábané z koreňa plodiny Konjac (Amorphophallus konjac). Plod rastliny konjac obsahuje glukomanán, ktorá je vláknina 100%-ne rastlinného pôvodu, ktorá absorbuje vodu.

Viac informácií

Country Life Ryža červená natural 500 g BIO 500g

Ryža červená natural 500 g BIO Červená ryža je prirodzene bezlepková. Je príjemne chrumkavá a má orieškovú chuť i vôňu. Po uvarení ...

Viac informácií

Ryža indica natural BIONEBIO 500 g

Táto ryža vyniká čistotou a neporušenosťou dlhých zŕn, po uvarení je krásne nadýchaná, sypká, pevná a voňavá. Je veľmi všestranná a svojou chuťou sa skvele hodí k mnohým pokrmom. Výživové hodnoty v 100 g: - Energia: 1548 kJ / 370 kcal - Bielkoviny: 8 g - Sacharidy: 77 g - Tuky: 3 g Hmotnosť: 500 g Krajina pôvodu: Taliansko Použitie: Používame ju...

Viac informácií

KetoMix Konjakový bezsacharidovej ryža 385 g

Konjakový bezsacharidovej ryža je vhodná už od 1. fázy diéty KetoMix . Surovinou pre výrobu nízkosacharidových konjakových príloh sú hľuzy rastliny Amorphophallus konjak, ktoré sú významným zdrojom vlákniny zvanej glukomanány. Ryžou nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál. Vzhľadom k nízkej energetickej hodnote nie je jej konzumácia obmedzená.

Viac informácií

Allnature Jazmínová ryža biela BIO 400 g

Jazmínová ryža biela BIO je prirodzene bezlepková obilnina. Má podlhovasté biele zrno s vôňou jazmínových kvetov a orechov. Pestuje sa za prísne kontroly ekologického poľnohospodárstva predovšetkým v Thajsku a Kambodži. Je veľmi populárny v ázijskej kuchyni. Má lepivú konzistenciu a vďaka tomu sa dobre jej paličkami. Hodí sa nielen ako príloha, ale aj na prípravu dezertov a nákypov. Jazmínová ryža biela z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.

Viac informácií

Country Life Ryža basmati natural 500 g BIO 500g

Ryža basmati natural 500 g BIO Ryža basmati je typická dlhými zrnami a jemnú orieškovú vôňou. Natural značí, že pri výrobe nie je leštená ...

Viac informácií

CountryLife - ryža jazmínová BIO, 1 kg

CountryLife - ryža jazmínová BIO, 1 kg Jazmínová ryža v bio kvalite s jemnou prirodzenou vôňou kvetín. Tradičná súčasť ázijskej kuchyne. Po uvarení je lepivejšia, hodí sa teda k omáčkam. Ryža má ľahko sladkastú chuť, využijete ju preto aj v dezertoch. Využitie príloha - ryžu možno využiť ako prílohu k omáčkam rizoto - klasickým spôsobom môžete ryžu zmiešať so zeleninou a korením podľa ľubovôle vyprážané ryže -...

Viac informácií

Podobné frázy: