Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Romány  >  Outsider

Outsider

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 7,00 €
Dostupnosť: Do 3 dní
Elektronická kniha Outsider:Chtějte od života víc!
Jedinečný osobní příběh mladé světoobčanky, která se narodila v Česku vietnamským rodičům a rozhodla se prorazit za velkou louží. Kromě toho si stihla zahrát v několika seriálech, zorganizovat vietnamský Comic Con, založit pár start-upů a vyzkoušet život ve Švýcarsku, Londýně, Portugalsku i Mexiku. Graysonovi Hernandezovi sa veľmi nedarí. Absolvoval štúdium práva na štátnej škole, topí sa v študentských dlhoch a jediné miesto, ktoré sa mu podarí zohnať, je práca poslíčka na Najvyššom súde. Veľmi sa ho dotýka, že musí sledovať tých najlepších a najbystrejších právnikov – elitnú skupinu asistentov sudcov – iba ako outsider.
Keď Grayson zasiahne pri prepade v garáži súdu, obeť – predseda... Hrajte za Billie Lurk, kedysi jedna z najznámejších vrahov z Dunwallu. Spolu s vaším starým mentorom, legendárnym vrahom Daudom, sa pokúsite o vašu najväčšiu akciu: vraždu Outsidera. Vydáte sa hlboko do temných kútov Karnaky, aby ste odkryli tajomstvo Outsidera a jeho pôvod, budete čeliť smrteľnej opozícii, starým mocnostiam a ťažkým... . pánske tričko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Značka ROCK OFF tlačí na nespočetné množstvo rôznych druhov tričiek (podkladov) a preto rozmery veľkosti v tabuľke nižšie nemusí presne zodpovedať realite. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

Popis Outsider

Alza.sk - Knihy píše:

Elektronická kniha Outsider:Chtějte od života víc!
Jedinečný osobní příběh mladé světoobčanky, která se narodila v Česku vietnamským rodičům a rozhodla se prorazit za velkou louží. Kromě toho si stihla zahrát v několika seriálech, zorganizovat vietnamský Comic Con, založit pár start-upů a vyzkoušet život ve Švýcarsku, Londýně, Portugalsku i Mexiku.

Market24.sk píše:

Graysonovi Hernandezovi sa veľmi nedarí. Absolvoval štúdium práva na štátnej škole, topí sa v študentských dlhoch a jediné miesto, ktoré sa mu podarí zohnať, je práca poslíčka na Najvyššom súde. Veľmi sa ho dotýka, že musí sledovať tých najlepších a najbystrejších právnikov – elitnú skupinu asistentov sudcov – iba ako outsider.
Keď Grayson zasiahne pri prepade v garáži súdu, obeť – predseda Najvyššieho súdu USA – sa mu odvďačí. Gray sa stane najneočakávanejším asistentom sudcu. Je to celkom iný svet: intelektuálne debaty o spravodlivosti a práve v najvnútornejšej svätyni Najvyššieho súdu, luxusné podujatia s novými kolegami, pozornosť Lauren Hartovej, krásnej a inteligentnej kolegyne asistentky sudcu, na ktorú stále myslí.
No keď si Gray začne zvykať na nový život, obráti sa naňho FBI. Federáli si myslia, že neznámy sériový vrah je spojený s Najvyšším súdom, a chcú, aby Gray bol ich očami a ušami. Netuší však, že onedlho sa v hľadáčiku FBI ocitne aj on sám.Z anglického originálu Outsider (Minotaur Books a Thomas Dunne Book,
New York 2017) preložila Oľga Kralovičová.

ProGamingShop.sk píše:

Hrajte za Billie Lurk, kedysi jedna z najznámejších vrahov z Dunwallu. Spolu s vaším starým mentorom, legendárnym vrahom Daudom, sa pokúsite o vašu najväčšiu akciu: vraždu Outsidera. Vydáte sa hlboko do temných kútov Karnaky, aby ste odkryli tajomstvo Outsidera a jeho pôvod, budete čeliť smrteľnej opozícii, starým mocnostiam a ťažkým... .

Metalshop.sk píše:

pánske tričko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Značka ROCK OFF tlačí na nespočetné množstvo rôznych druhov tričiek (podkladov) a preto rozmery veľkosti v tabuľke nižšie nemusí presne zodpovedať realite. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

Parametre Outsider

Podobné produkty

Podobné frázy: