Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Bytové doplnky  >  Jedáleň  >  Riad  >  SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,00 €
Dostupnosť: Do 3 dní
Forma na pečenie ZENKER Forma na ovocný koláč 28 cm Energy:Forma na ovocný koláč od nemeckej značky ZENKER bude jasnou voľbou pre vaše domáce pečenie. Vďaka svojmu nepriľnavému povrchu Energy Teflon Classic ušetrí 20 % energie v porovnaní s formami z pocínovaného plechu pri použití horného a spodného ohrevu súčasne. Pred použitím stačí formu vymazať. Forma má priemer 28 cm a hĺbku 3,5 cm. Výrobca... Koláčová forma je opatrená nepriľnavým povrchom, ktorý bráni pripečeniu, a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Dobroty z formy ľahko vyklopíte, upečené vyzerajú lákavo. Materiál: kov s nepriľnavým povrchom. Možno umývať v umývačke riadu. Rozmery: pr. 28,5 cm, v. 5,5 cm. Forma na koláč Okrúhla vrúbkovaná forma na koláč má vďaka materiálu zo železa rovnomerný rozptyl tepla a rovnomerné pečenie. Odnímateľné dno zaisťuje jednoduchú manipuláciu. Praktická nepriľnavá forma vám zaručí perfektný vzhľad koláčov. Priemer formy 28 cm.

Popis SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Alza.sk- Dom a domáce potreby píše:

Forma na pečenie ZENKER Forma na ovocný koláč 28 cm Energy:Forma na ovocný koláč od nemeckej značky ZENKER bude jasnou voľbou pre vaše domáce pečenie. Vďaka svojmu nepriľnavému povrchu Energy Teflon Classic ušetrí 20 % energie v porovnaní s formami z pocínovaného plechu pri použití horného a spodného ohrevu súčasne. Pred použitím stačí formu vymazať. Forma má priemer 28 cm a hĺbku 3,5 cm. Výrobca poskytuje záruku 5 rokov.Kľúčové vlastnosti formy ZENKER na ovocný koláčForma je vyrobená z nepriľnavého povrchu Energy Teflon ClassicUšetrí 20 % energie v porovnaní s formami z pocínovaného plechuPriemer formy je 28 cm, hĺbka 3,5 cmFormu ZENKER stačí pred použitím iba vymazaťVýrobca poskytuje na formu záruku 5 rokovNeobsahuje PFOAUpozornenie:Formu je možné používať max. pri teplote do 230 °C.Nepoužívajte ostré nástroje alebo náčinie.Nie je určené pre kyslé potraviny.Forma nie je vhodná do umývačky.

4home píše:

Koláčová forma je opatrená nepriľnavým povrchom, ktorý bráni pripečeniu, a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Dobroty z formy ľahko vyklopíte, upečené vyzerajú lákavo. Materiál: kov s nepriľnavým povrchom. Možno umývať v umývačke riadu. Rozmery: pr. 28,5 cm, v. 5,5 cm.

Okay.sk píše:

Forma na koláč Okrúhla vrúbkovaná forma na koláč má vďaka materiálu zo železa rovnomerný rozptyl tepla a rovnomerné pečenie. Odnímateľné dno zaisťuje jednoduchú manipuláciu. Praktická nepriľnavá forma vám zaručí perfektný vzhľad koláčov. Priemer formy 28 cm.

Parametre SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Výrobca Simax
Výrobce Simax

Podobné produkty

Podobné frázy: