Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Bytové doplnky  >  Jedáleň  >  Riad  >  SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 5,89 €
Dostupnosť: Skladom
Forma na koláč je vyrobená z tvrdého boritokremičitého skla, čo je varné sklo, ktoré patrí v modernej kuchyni medzi žiadané materiály. Je veľmi odolné mechanicky aj teplotne (odolnosť +300 / -40 stupňov). Výhodou je dlhá životnosť, hygienická nezávadnosť (je hladké a neporézne) a ľahká údržba - možno umývať v umývačke riadu. Pustite sa do pečenia so značkou Metaltex. Prináša úžasné formy na pečenie, ktoré niečo vydržia a budú vám robiť radosť dlhé roky. Konečne môžete vyskúšať recept, na ktorý sa chystáte!
- Rozmery: 24 x 28 cm
- Materiál: silikón
- Starostlivosť: ručné umývanie, nie je vhodné do umývačky
- Poznámka : vhodné od -40 ºC do 230 ºC

Všetky ponuky pre SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Popis SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

4home píše:

Forma na koláč je vyrobená z tvrdého boritokremičitého skla, čo je varné sklo, ktoré patrí v modernej kuchyni medzi žiadané materiály. Je veľmi odolné mechanicky aj teplotne (odolnosť +300 / -40 stupňov). Výhodou je dlhá životnosť, hygienická nezávadnosť (je hladké a neporézne) a ľahká údržba - možno umývať v umývačke riadu.

Bonami píše:

Pustite sa do pečenia so značkou Metaltex. Prináša úžasné formy na pečenie, ktoré niečo vydržia a budú vám robiť radosť dlhé roky. Konečne môžete vyskúšať recept, na ktorý sa chystáte!
- Rozmery: 24 x 28 cm
- Materiál: silikón
- Starostlivosť: ručné umývanie, nie je vhodné do umývačky
- Poznámka : vhodné od -40 ºC do 230 ºC

Parametre SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Výrobca Simax
Výrobce Simax

Podobné produkty

Podobné frázy: