Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Bytové doplnky  >  Jedáleň  >  Riad  >  SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 5,00 €
Dostupnosť: Info v obchode
Forma na pečenie ZENKER Forma na ovocný koláč 28 cm Energy:Forma na ovocný koláč od nemeckej značky ZENKER bude jasnou voľbou pre vaše domáce pečenie. Vďaka svojmu nepriľnavému povrchu Energy Teflon Classic ušetrí 20 % energie v porovnaní s formami z pocínovaného plechu pri použití horného a spodného ohrevu súčasne. Pred použitím stačí formu vymazať. Forma má priemer 28 cm a hĺbku 3,5 cm. Výrobca... Forma na koláč je vyrobená z tvrdého boritokremičitého skla, čo je varné sklo, ktoré patrí v modernej kuchyni medzi žiadané materiály. Je veľmi odolné mechanicky aj teplotne (odolnosť +300 / -40 stupňov). Výhodou je dlhá životnosť, hygienická nezávadnosť (je hladké a neporézne) a ľahká údržba - možno umývať v umývačke riadu. POPIS
Keramická forma na koláč od výrobcu Emile Henry je vyrobená zo špeciálnej burgunskej keramiky, ktorá je odolná proti nárazom, poškriabaniu a teplotným šokom. Odolá teplotám od - 20°C do 270°C a môžete ju dať z mrazničky priamo do rúry, bez toho aby popraskala. Forma na koláč je vyrobená ručne podľa generáciami overených postupov a má krásny francúzsky dizajn. Forma je hladká a po stra... Radi jete, ale k dezertom vás to ťahá viac? Tak je načase urobiť si radosť novou formou a vyskúšať niektorý z receptov, ktoré pre vás doteraz boli len výzvou.
Padla vám do oka tortová forma od značky WMF? Skvelá voľba. Ľahko odolá teplotám vyšším ako 200 °C, vďaka nepriľnavému povrchu sa dobre umýva a vždy vám zaistí perfektný múčnik k nedeľnému obedu.
WMF ako záruka tej n...

Všetky ponuky pre SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Popis SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Alza.sk píše:

Forma na pečenie ZENKER Forma na ovocný koláč 28 cm Energy:Forma na ovocný koláč od nemeckej značky ZENKER bude jasnou voľbou pre vaše domáce pečenie. Vďaka svojmu nepriľnavému povrchu Energy Teflon Classic ušetrí 20 % energie v porovnaní s formami z pocínovaného plechu pri použití horného a spodného ohrevu súčasne. Pred použitím stačí formu vymazať. Forma má priemer 28 cm a hĺbku 3,5 cm. Výrobca poskytuje záruku 5 rokov.Kľúčové vlastnosti formy ZENKER na ovocný koláčForma je vyrobená z nepriľnavého povrchu Energy Teflon ClassicUšetrí 20 % energie v porovnaní s formami z pocínovaného plechuPriemer formy je 28 cm, hĺbka 3,5 cmFormu ZENKER stačí pred použitím iba vymazaťVýrobca poskytuje na formu záruku 5 rokovNeobsahuje PFOAUpozornenie:Formu je možné používať max. pri teplote do 230 °C.Nepoužívajte ostré nástroje alebo náčinie.Nie je určené pre kyslé potraviny.Forma nie je vhodná do umývačky.

4home píše:

Forma na koláč je vyrobená z tvrdého boritokremičitého skla, čo je varné sklo, ktoré patrí v modernej kuchyni medzi žiadané materiály. Je veľmi odolné mechanicky aj teplotne (odolnosť +300 / -40 stupňov). Výhodou je dlhá životnosť, hygienická nezávadnosť (je hladké a neporézne) a ľahká údržba - možno umývať v umývačke riadu.

Chefshop.sk píše:

POPIS
Keramická forma na koláč od výrobcu Emile Henry je vyrobená zo špeciálnej burgunskej keramiky, ktorá je odolná proti nárazom, poškriabaniu a teplotným šokom. Odolá teplotám od - 20°C do 270°C a môžete ju dať z mrazničky priamo do rúry, bez toho aby popraskala. Forma na koláč je vyrobená ručne podľa generáciami overených postupov a má krásny francúzsky dizajn. Forma je hladká a po stranách je vybavená vlnkovaním. Farby sú prírodné a jedná sa o precíznu ručnú prácu.
Nízka forma na koláč Emile Henry je skvelým pomocníkom pri pečení francúzskeho koláča Quiche, krehkých koláčov, ovocných, zeleninových aj mäsových koláčov. Vhodné aj na bublaninu, perníky, torty, na zapečenú zeleninu, gratinované zemiaky atď. Vďaka krásnemu dizajnu sa forma hodí aj na servírovanie a bude krásnou ozdobou vášho prestreného stola. Priemer formy je 28 cm, výška je 5 cm a objem 1,8 l. Forma nemá odnímáteľné dno. Výhodou keramickej formy je rovnomerné vedenie tepla a keramická forma udrží koláč dlho teplý.
ŠPECIFIKÁCIE
Priemer: 28 cm
Výška: 5 cm
Objem: 1,8 l
Materiál: keramika
Farba: slonová kosť
VÝHODY A NEVÝHODY


Forma na koláč je vyrobená zo špeciálnej burgunskej keramiky, ktorá je odolná proti poškriabaniu, nárazom a teplotným šokom.
Ručne vyrobené.
Krásny francúzsky dizajn.
Ideálne na pečenie sladkých i slaných koláčov (quiche), na bublaninu, gratinované zemiaky, zapekanú zeleninu atd.
Vhodná do chladničky, mrazničky, mikrovlnky, rúry aj do umývačky riadu.


PRAKTICKÉ RADY
Vhodné do umývačky: Áno
Vhodné do chladničky: Áno
Vhodné do mrazničky: Áno do - 20 °C
Vhodné do mikrovlnej rúry: Áno
Vhodné do rúry: Áno do 270 °C

ČO JE QUICHE?
Quiche je francúzsky slaný koláč, jeho základom je krehké cesto a smotanová náplň. Slovo Quiche pôvodne vzniklo skomolením nemeckého slova Kuchen, čo znamená v preklade koláč. Teraz je q...

Bonami píše:

Radi jete, ale k dezertom vás to ťahá viac? Tak je načase urobiť si radosť novou formou a vyskúšať niektorý z receptov, ktoré pre vás doteraz boli len výzvou.
Padla vám do oka tortová forma od značky WMF? Skvelá voľba. Ľahko odolá teplotám vyšším ako 200 °C, vďaka nepriľnavému povrchu sa dobre umýva a vždy vám zaistí perfektný múčnik k nedeľnému obedu.
WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.

Parametre SIMAX Forma na koláč 280x40 mm

Výrobca Simax
Výrobce Simax

Podobné produkty

Podobné frázy: