Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Nábytok  >  Ratanový nábytok

Ratanový nábytok

Nájdené:    200 produktov

Alex Sprej čistič na laminátový a drevený nábytok

Alex čistič na laminátový a drevený nábytok s pomarančovou vôňou rýchlo a pohodlne oživuje prirodzený lesk moreného alebo voskovaného nábytku a dreva. Vďaka svojmu exkluzívnemu zloženiu s voskami hĺbkovo vyživuje drevo a dodáva mu dlhodobý lesklý efekt. Neodporúča sa na nemorené alebo nevoskované plochy.

Viac informácií

Nabytok-Bogart Kreslo acapulco

Kreslo Acapulco . Atraktívny sedací nábytok s efektným krížovým prešívaním.

Viac informácií

Ratanové tyčinky pro difuzér Tescoma Fancy Home

<br /> <ul><li>Náhradní ratanové tyčinky FANCY HOME jsou dodávány v počtu 14 ks, což postačí pro dva vonné difuzéry.</li> <li>Díky vysokému obsahu přírodních esencí vydrží vůně FANCY HOME v jednom difuzéru působit po dobu 4 až 5 týdnů.</li></ul><br /> <b>Parametry:</b><br /> <br /> <ul><li>Počet: 14 ks</li> <li>Délka tyčinek 25 cm</li> <li>Materiál: přírodní ratan</li></ul>...

Viac informácií

TEMPO KONDELA Záhradný ratanový set, wenge/tehlová, TARGER

Záhradný ratanový set TARGER Materiál: ratan/látka/oceľ/sklo Farba: wenge/tehlová Rozmery stola (ŠxHxV): 80x50x38 cm Rozmery kresla(ŠxHxV): 59x58x84 cm Rozmery dvojsedu(ŠxHxV): 106x58x84 cm Dodávané s vankúšmi Dodávané v demonte

Viac informácií

TEMPO KONDELA Záhradný ratanový set, hnedá/krémová, MORTON

Záhradný ratanový set MORTON, 4-kreslá s vankúšmi a jedálenský stôl. Materiál: ratan/látka/oceľ/sklo Farba: hnedá/krémová Rozmery stôl (ŠxHxV): 80x80x74 cm Rozmery kreslo (ŠxHxV): 58x60x85 cm Dodávané s vankúšmi.

Viac informácií

TEMPO KONDELA Záhradný dvojdielny ratanový set, sivý melír/sivá, HODOR

Záhradný ratanový dvojdielný set HODOR. Materiál: ratan/látka/oceľ Farba:sivý melír/sivá Rozmery (ŠxHxV): 181x181x66cm Rozmer stolíka (ŠxHxV): 60x60x32 cm Dodávané s vankúšmi.

Viac informácií

Ratanová stolička Moycor Banana

Nie je to nič komplikované. Len kvalitný prírodný materiál a nestarnúci dizajn. Napriek tomu je ale nábytok od španielskej značky Moycor majestátnym dokladom prírodnej nádhery, ktorý vás okúzli na prvý pohľad. Španielska značka vyrába nábytok a interiérové ​​dekorácie už viac ako 25 rokov, a za tú dobu sa zaradila medzi dizajnovú špičku. Vďaka ručnému spracovaniu materiálu a klasickému dizajnu je Moycor stvorený pre každý interiér. Kombinujte ho s ostatnými doplnkami a nechajte sa prekvapiť skv...

Viac informácií

Ratanová stolička Moycor Monica

Nie je to nič komplikované. Len kvalitné drevo a nadčasový dizajn. Napriek tomu je ale nábytok od španielskej značky Moycor majestátnym dôkazom prírodnej nádhery, ktorý vás očarí na prvý pohľad. Španielska značka vyrába nábytok už viac 25 rokov, a za tú dobu sa zaradila medzi dizajnové špičky. Vďaka ručnému spracovaniu masívu z juhovýchodnej Ázie aj klasickému dizajnu je Moycor ako stvorený do každého interiéru, v ktorom sa môžete bez zábran hrať so všetkými dekoráciami sveta....

Viac informácií

Ratanové čelo postele Moycor Rope, 165 × 145 cm

Nie je to nič komplikované. Len kvalitné drevo a nadčasový dizajn. Napriek tomu je ale nábytok od španielskej značky Moycor majestátnym dokladom prírodnej nádhery, ktorá vás okúzli na prvý pohľad. Španielska značka vyrába nábytok už viac ako 25 rokov, a za tú dobu sa zaradila medzi dizajnové špičky. Vďaka ručnému spracovaniu masívu z juhovýchodnej Ázie aj klasickému dizajnu je Moycor ako stvorený do každého interiéru, v ktorom si potom môžete bez zábran hrať so všetkými dekoráciami sveta. - Ma...

Viac informácií

Ratanová stolička s drevenou konštrukciou Moycor Banana Circles

Nie je to nič komplikované. Len kvalitné drevo a nadčasový dizajn. Napriek tomu je ale nábytok od španielskej značky Moycor majestátnym dokladom prírodnej nádhery, ktorá vás okúzli na prvý pohľad. Španielska značka vyrába nábytok už viac ako 25 rokov, a za tú dobu sa zaradila medzi dizajnové špičky. Vďaka ručnému spracovaniu masívu z juhovýchodnej Ázie aj klasickému dizajnu je Moycor ako stvorený do každého interiéru, v ktorom si potom môžete bez zábran hrať so všetkými dekoráciami sveta....

Viac informácií

Ratanová stolička Moycor Aine

Moycor, to je spojenie ručnej tradičnej výroby s opojnou vôňou dreva. Na nábytok tejto značky bolo v tomto prípade využité drevo zo stromu mindi, ktoré nájdete v Indonézii. Drevo má príjemnú žltookrovú farbu a je navyše trvanlivé a odolné ako proti drevokaznému hmyzu, tak aj hubám. V Indonézii navyše stále zostávame, pretože tu bol nábytok aj ručne vyrobený.

Viac informácií

Stojan z dreva mindi s 2 ratanovými košíkmi Moycor

Moycor, to je kvalitný materiál, jednoduché tvary a čistá krása prírody. Španielska značka vyrába nábytok a interiérové ​​dekorácie už viac ako 25 rokov, a za tú dobu sa zaradila medzi dizajnovú špičku. Vďaka prírodným odtieňom a klasickému dizajnu so štipkou exotiky je Moycor ako stvorený do každého interiéru, ktorý môžete ďalej skrášľovať všetkými doplnkami sveta. - Mat...

Viac informácií

Ratanové kreslo s podsedákom Moycor Bryson

Moycor, to je kvalitný materiál, jednoduché tvary a priznaná krása prírody. Španielska značka vyrába nábytok a interiérové dekorácie už viac 25 rokov, a za tú dobu sa zaradila medzi dizajnové špičky. Vďaka prírodným odtieňom aj klasickému dizajnu je Moycor ako stvorený do každého interiéru, v ktorom si potom môžete bez zábran hrať so všetkými dekoráciami sveta. - Materiál: ratan - Rozmery: 68 x 73 x 90 cm

Viac informácií

Nabytok-Bogart čalúnené kreslo manchester 1

Čalúnené kreslo Manchester 1 , šírka: 115, výška: 74, hĺbka: 100, Montáž: Samostatná. Elegantné čalúnené kreslo fotel tapicerowany s vkusným prešívaním. Nábytok odporúčaný pre výzdobu obývacej izby.

Viac informácií

Nabytok-Bogart čalúnené kreslo genesis 1

Čalúnené kreslo Genesis 1 , šírka: 136, výška: 72/91, hĺbka: 100, Montáž: Samostatná. Široké, masívne kreslo do salónu nastaviteľnou opierkou hlavy. Nábytok Vám odporúčame pre výbavu prestrannejších miestnosti.

Viac informácií

Nabytok-Bogart čalúnená pohovka genesis 226 cm

Čalúnená pohovka Genesis 226 cm. Vysokokvalitná čalúnená avantgardná rozkladacia pohovka Genesis. Praktický nábytok s funkciou spánku.

Viac informácií

Nabytok-Bogart čalúnené kreslo sting

Čalúnené kreslo Sting, šírka: 95, výška: 85, hĺbka: 95, Montáž: Nepotrebná, dodávame v celku. Čalúnené kreslo Sting je dizajnérsky sedací nábytok. 

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava feline - štandard

Rohová sedacia súprava Feline - Štandard, šírka: 230, výška: 88, hĺbka: 140, Spacia plocha: 200 x 130, Montáž: Nepotrebná, dodávame v celku. Nábytok sa vyznačuje jednoduchou, ale originálnou formou. Pozrite si našu unikátnu ponuku ešte dnes!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava karen - štandard

Rohová sedacia súprava Karen - Štandard, šírka: 252, výška: 81 / 72, hĺbka: 188, Spacia plocha: 205 x 145, Montáž: Nepotrebná, dodávame v celku. Nábytok s klasickým, ale neobvyklým dizajnom. Pozrite si tuto unikátnu ponuku ešte dnes!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava daria - modern

Rohová sedacia súprava Daria - Modern, šírka: 237, výška: 82 / 97, hĺbka: 165, Spacia plocha: 200 x 130, Montáž: Samostatná. Nábytok dokonalé zapadne do miestnosti v modernom štýle. Pozrite si celú našu ponuku!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava karen - modern

Rohová sedacia súprava Karen - Modern, šírka: 252, výška: 81 / 72, hĺbka: 188, Spacia plocha: 205 x 145, Montáž: Nepotrebná, dodávame v celku. Nábytok sa vyznačuje atraktívnym dizajnom a odolnou konštrukciou. Pozrite si tuto unikátnu ponuku ešte dnes!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava arco - štandard

Rohová sedacia súprava Arco - Štandard, šírka: 290, výška: 85 / 99, hĺbka: 265, Spacia plocha: 125 x 202, Montáž: Nepotrebná, dodávame v celku. Nábytok sa vyznačuje atraktívnym dizajnom a stabilnou formou. Pozrite si tuto skvelú ponuku ešte dnes!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Komplet jasmina - štandard

Komplet Jasmina - Štandard, Montáž: Nepotrebná, dodávame v celku. Atraktívny čalúnený nábytok do salónu. Pozrite si tuto ponuku ešte dnes!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava gery - modern

Rohová sedacia súprava Gery - Modern, šírka: 238, výška: 94, hĺbka: 146, Spacia plocha: 145 x 206, Montáž: Nepotrebná, dodávame v celku. Atraktívny nábytok s možnosťou výberu materiálov a farieb. Pozrite sa na našú unikátnu ponuku!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Konferenčný stolík palacio

Konferenčný stolík Palacio, šírka: 95, výška: 55, hĺbka: 60, Montáž: nepotřebný. Praktický ratanový konferenčný stolík so sklenenou doskou.

Viac informácií

Nabytok-Bogart Pohovka palacio

Pohovka Palacio, šírka: 127, výška: 93, hĺbka: 79, Montáž: Nepotrebná. Ratanová pohovka s prešívanými vankúšmi.

Viac informácií

Nabytok-Bogart Kreslo palacio

Kreslo Palacio, šírka: 76, výška: 93, hĺbka: 79, Montáž: Nepotrebná. Elegantné ratanové kreslo vo farebnom odtieni dark brown.

Viac informácií

Nabytok-Bogart Komplet palacio iv

Komplet Palacio IV, Montáž: Nepotrebná. Výnimočný záhradný nábytok určený pre väčší počet ľudí.

Viac informácií

Nabytok-Bogart Komplet palacio iii

Komplet Palacio III, Montáž: Nepotrebná. Pohodlný záhradný nábytok vyrobený z veľmi kvalitných materiálov.

Viac informácií

Nabytok-Bogart Kuchynská linka lamja 1,8 - 2,4 m

Kuchynská linka Lamja 1,8 - 2,4 m . Lakovaný kuchynský nábytok pre náročných klientov.

Viac informácií

Nabytok-Bogart Kreslo zeus

Kreslo Zeus, šírka: 65, výška: 90, hĺbka: 83. Atraktívne kreslo v originálnej podobe! Pozrite si celú unikátnu ponuku Nábytok-Bogart!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava zeus

Rohová sedacia súprava Zeus, šírka: 240, výška: 90, hĺbka: 160, Spacia plocha: 140 x 200. Rohová sedacia súprava je masívny nábytok v modernom štýle. 

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava junior

Rohová sedacia súprava Junior, šírka: 205, výška: 74/89, hĺbka: 145, Spacia plocha: 130 x 205. Akciová cena platí pre prevedenie v tkanine Nemo s ľubovoľnom motívom, na vankúšoch. Objavte unikátny moderný čalúnený nábytok!

Viac informácií

Nabytok-Bogart Rohová sedacia súprava enzo ii

Rohová sedacia súprava Enzo II, šírka: 265, výška: 89 , hĺbka: 162, Spacia plocha: 145 x 215. Rohová sedacia súprava Enzo II je veľmi pohodlný a moderný sedací nábytok, ktorý Vám zaručí komfortný a veľmi luxusný odpočinok.

Viac informácií