Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  šperky  >  Prstene  >  Prsteň L007

Prsteň L007

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 8,06 €
Dostupnosť: Do 3 dní
Obnovovač škár ideálny pre obnovenie vzhľadu úzkych starých a vyblednutých škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou.Použitie je možné aj na stenách a podlahách.
Príprava podkladu
Škára musí byť čistá, suchá, zbavená nečistôt, prachu a ďalších neprídržných častíc
Aplikácia
Pred použitím dôkladne pretrepte zatvorené balenie.Odstráňte uzáver a niekoľko krát stlačte hrot, dok... Ponožky Bridgedale Ski Lightweight Women's black/blue/007 L (7-8,5) Dámske ľahké lyžiarske ponožky z Merino vlny. Na zjazdovky, freeride a skialpy. Nástupca modelu Vertige Light. výška pod kolená. Športová jazda po zjazdovke a jeden oblúk za druhým. Alebo výšľap na hrebene sa skialpy na nohách. Ideálne podmienky pre tyhle ľahké lyžiarske ponožky bridgedale, ktoré nahradili model Vertige Light.... Polaroid Junior Polaroid je svetovou jednotkou v oblasti technológie polarizovaných šošoviek a jednou z najdôveryhodnejších značiek očnej optiky. Kolekcia očnej optiky Polaroid Junior je navrhnutá na základe dôkladnej analýzy potrieb tých najmenších. Rámy sú výnimočne ohybné, prispôsobené hrám a detskému entuziazmu, sú dostupné vo veľkostiach pre deti od 1 do 15 rokov. Pre koho? Dioptrické okulia...

Popis Prsteň L007

eFarby.sk píše:

Obnovovač škár ideálny pre obnovenie vzhľadu úzkych starých a vyblednutých škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou.Použitie je možné aj na stenách a podlahách.
Príprava podkladu
Škára musí byť čistá, suchá, zbavená nečistôt, prachu a ďalších neprídržných častíc
Aplikácia
Pred použitím dôkladne pretrepte zatvorené balenie.Odstráňte uzáver a niekoľko krát stlačte hrot, dokým začne vytekať farba.Aplikujte rovnomerným ťahom na škáru a prebytočnú farbu z povrchu obkladu zotrite vlhkou handrou.V prípade potreby naneste druhú vrstvu farby po uplynutí 60 minút.
Identifikácia nebezpečnosti
Klasifikácia látky alebo zmesi
Klasifikácia (CLP)Chronické nebezpečenstvá pre vodné prostredie kategória 3H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Senzibilizátor pokožky kategória 1H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
Prvky označovaniaVýstražný piktogram
Výstražné slovo: PozorObsahuje: 2-oktyl-2H-izotiazol-3-ónVýstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Doplňujúce informácie
EUH211 Pozor! Pri rozprašovaní sa môžu vytvárať nebezpečné respirabilné kvapôčky.Nevdychujte aerosóly ani hmlu.Obsahuje: Zmes izotiazolínov 3:1 (CIT/MIT) Môže vyvolať alergickú reakciu.
Bezpečnostné upozornenia
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.Prevencia:P261 Zabráňte vdychovaniu hmly/pár.P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.P280 Noste ochranné rukavice.Odozva: P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.Zneškodňovanie: P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi.
Iná nebezpečnosť
Žiadne pri riadnom používaní.Nespĺňa kritéria pre perzistentné, bioakumulatívne a toxické látky (PBT) a veľmi perzistentné a veľmi bioakumulatívne látky (vPvB)....

GAMISPORT.sk píše:

Ponožky Bridgedale Ski Lightweight Women's black/blue/007 L (7-8,5) Dámske ľahké lyžiarske ponožky z Merino vlny. Na zjazdovky, freeride a skialpy. Nástupca modelu Vertige Light. výška pod kolená. Športová jazda po zjazdovke a jeden oblúk za druhým. Alebo výšľap na hrebene sa skialpy na nohách. Ideálne podmienky pre tyhle ľahké lyžiarske ponožky bridgedale, ktoré nahradili model Vertige Light. Merino vlna dohliadne, aby vás ponožky hriali, aj keď budú vlhké od potu. A rovnako Tak dobre sa polstrovanie na holeni a chodidle postará o vaše pohodlie. Vďaka Y heel konštrukcii drží ponožky perfektne na svojom mieste, nezhŕňajú sa a tým predchádza vzniku pľuzgierov a otlakov. A vlákno Endurofil im dodáva potrebnú odolnosť. kľúčové vlastnosti
výška pod kolená.
Polstrovanie holene a chodidlá.
Y heel konštrukcia pre správne usadenie ponožiek.
Drží tvar a nikdy sa nezrazí.
Doživotná záruka.
20% Merino vlna
51% Nylon / Polyamid
20% Endurofil / Polypropylén
7% Tactel / Nylon
2% Lycra® / Elastan
Ponožky » Lyžiarske ponožky » Ponožky Bridgedale Ski Lightweight Women's black/blue/007 L (7-8,5)

Eyerim píše:

Polaroid Junior Polaroid je svetovou jednotkou v oblasti technológie polarizovaných šošoviek a jednou z najdôveryhodnejších značiek očnej optiky. Kolekcia očnej optiky Polaroid Junior je navrhnutá na základe dôkladnej analýzy potrieb tých najmenších. Rámy sú výnimočne ohybné, prispôsobené hrám a detskému entuziazmu, sú dostupné vo veľkostiach pre deti od 1 do 15 rokov. Pre koho? Dioptrické okuliare Polaroid Junior PLDK007 L7Q sú súčasťou najnovšej Polaroid Junior kolekcie navrhnutej pre deti. Tento elegantný celorámový model odzrkadľuje aktuálne trendy v dizajnérskej očnej optike a jeho obdĺžnikový rám robí Polaroid Junior PLDK007 ideálnou voľbou predovšetkým pre okrúhle a oválne tváre. Materiály Materiál použitý na výrobu tohto rámu je odľahčený propionát. V porovnaní s plastom je propionát výrazne ľahší a pružnejší. Propionát je taktiež 100% hypoalergénny a porovnateľne odolnejší. Doprava zdarma už od 70,00€ Zakúpte si Polaroid Junior PLDK007 L7Q na eyerim práve teraz a budú vám doručené bezplatne priamo do vašich rúk, v ich originálnom balení. .riadok { display: table; width: 100%; }. polovica { margin: 3vh 0; text-align: justify; }. blok_nadpis { font-size: 150%; font-weight: 600; text-align: left; }. obrazok { text-align: center; } @media only screen and (min-width: 768px) {. polovica { width: 49%; margin: auto 0; }. riadok { margin: 3vh 0; display: flex; flex-flow: row; justify-content: center; }. stred { width: 2%; order: 2; }. pravo { order: 3; }. lavo { order: 1; }. blok_nadpis { font-size: 150%; font-weight: 600; text-align: left; text-align-last: left; } }

Parametre Prsteň L007

Materiál Oceľ

Podobné produkty