Kde som:  Katalóg  >  Šport a hobby  >  Fitness  >  Športová výživa  >  Proteíny - bielkoviny  >  Nutrend Endurosnack 75

Nutrend Endurosnack 75g

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,69 €
Dostupnosť: Skladom
Pri náročných dlhých tréningoch a pretekoch je nevyhnutné pravidelne prijímať vhodnú formu energie. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny sacharid isomaltulóza (PalatinoseTM), ktorý sa pomaly vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gél je ďalej obohatený o L-karnosin, ktorý zlepšuje vytrvalostný výkon a... Endurosnack je špecializovaný energetický gél s postupným uvoľňovaním energie, vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru. Pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Obsahuje nízko-glykemický sacharid Palatinose ™ s postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom. Pri náročných, dlhých tréningoch a pretekoch je potrebné pravidelne prijímať vhodnú formu energie. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny sacharid izomaltulóza (PalatinoseTM), ktorý sa pozvoľna vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gél je ďalej obohatený o L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a sil... Pri náročných dlhých tréningoch a pretekoch je potrebné pravidelne prijímať vhodnú formu energie. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny sacharid izomaltulóza (PalatinoseTM), ktorý sa pozvoľna vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gel je ďalej obohatený o L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu... Hlavný energetický posdiel tvorí špeciálny sacharid isomaltulóza, ktorý pozvoľna vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gél je ďalej obohatený o L.karnozín ktorý zlepšuje vytrvalostný výkon a silu, o BCAA v pomere 2:1:1, taurín, glycín a L-alanín. DÁVKOVANIE: Doplnenie energie pred záťažou (cca 20 min pred začiatkom) - 1 tuba Doplnenie energie počas aktivity - používajte ... NUTREND ENDUROSNACK 75 g, pomaranč Hlavnou zložku tohto energetického gélu tvorí disacharid isomaltulóza (Palatinose ™). Energia z neho sa postupne uvoľňuje a dodáva palivo pre pracujúce svaly. Tento gél je ďalej obohatený o taurín, L-karnozín (dipeptid beta-alanínu a L-histidínu), ďalej je obohatený o esenciálne vetvené aminokyseliny (BCAA) v ideálnom pomere 2: 1: 1 a tiež o glukogénne aminokyse... ENDUROSNACK sáčok je praktické balenie obľúbeného energetického gélu ENDUROSNACK pre bežcov a cyklistov umožňujúce opakované zatvorení vrecka. Vrecko sa pohodlne vojde do dresu, nemá žiadne ostré hrany. Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Pre dosiahnutie maximálnej funkčnos...

Všetky ponuky pre Nutrend Endurosnack 75g

Popis Nutrend Endurosnack 75g

Sportobchod.sk píše:

Pri náročných dlhých tréningoch a pretekoch je nevyhnutné pravidelne prijímať vhodnú formu energie. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny sacharid isomaltulóza (PalatinoseTM), ktorý sa pomaly vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gél je ďalej obohatený o L-karnosin, ktorý zlepšuje vytrvalostný výkon a silu, o BCAA v pomere 2:1:1, taurín, glycín a L-alanín.

GymBeam.sk píše:

Endurosnack je špecializovaný energetický gél s postupným uvoľňovaním energie, vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru. Pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Obsahuje nízko-glykemický sacharid Palatinose ™ s postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom.

inSPORTline.sk píše:

Pri náročných, dlhých tréningoch a pretekoch je potrebné pravidelne prijímať vhodnú formu energie. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny sacharid izomaltulóza (PalatinoseTM), ktorý sa pozvoľna vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gél je ďalej obohatený o L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu, o BCAA v pomere 2:1:1, taurín, glycín a L-alanín.
Praktické balenie obľúbeného energetického gélu ENDUROSNACK pre bežcov a cyklistov umožňujúci opakované zatvorenie vrecka. Vrecko sa pohodlne vojde do dresu, nemá žiadne ostré hrany.Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon.
Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidu izomaltulóza Palatinose™, ktorá vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru.
Vďaka tomu, že Palatinose ™ neovplyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom trakte a gél má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojmi a nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti.ENDUROSNACK s cukrami a sladidlami je určený pre: kontinuálne a dlhodobé zásobenie organizmu energiou. Doplnenie energie pred výkonom a počas výkonu.
praktická forma znovu uzatvárateľných vreciek
isomaltulóza (Palatinose™)
L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu, L-alanín
BCAA v optimálnom pomere 2:1:1
taurín a glycín
ENDUROSNACK odporúčané dávkovanie:
Použite cca 20 minút pred záťažou 1 vrecko a zapite dostatočným množstvom športového nápoja.V priebehu záťaže prijímajte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 - 2 vrecká. Vždy zapite.Maximálne 4 vrecúška za deň.Neprekračujte odporúčané dávkovanie!ENDUROSNACK použitie: Po otvorení ihneď spotrebujte.
Upozornenie: Doplnok stravy.
Nenahrá...

Najprotein.sk píše:

Pri náročných dlhých tréningoch a pretekoch je potrebné pravidelne prijímať vhodnú formu energie. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny sacharid izomaltulóza (PalatinoseTM), ktorý sa pozvoľna vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gel je ďalej obohatený o L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu, o BCAA v pomere 2: 1: 1, taurín, glycín a L-alanín. Endurosnack je špecializovaný energetický gel s postupným uvoľňovaním energie. Svojím zložením je vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru.Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti odporúčame používať pravidelne v priebehu fyzickej záťaže. Veľkou výhodou tohto gelu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidu izomaltulóza (Palatinose ™), ktorá vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru.Vďaka tomu, že Palatinose ™ neovplyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom trakte a gel má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojmi a nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti.ENDUROSNACK s cukrami a sladidlami je určený pre: kontinuálne a dlhodobé zásobenie organizmu energiou. Doplnenie energie pred výkonom a počas výkonu.
praktická forma znovu uzatvárateľných túbisomaltulóza (Palatinose ™)L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu, L-alanínBCAA v pomere 2: 1: 1taurín a glycínOdporúčané dávkovanie:
Použite cca 20 minút pred záťažou 1 tubu a zapite dostatočným množstvom športového nápoja.V priebehu záťaže pojedajte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 - 2 tuby. Vždy zapite.Dospelí maximálne 4 tuby za deň.Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.Použitie: odskrutkujte uzáver a odstráňte plombu. Po otvore...

Sportby píše:

Hlavný energetický posdiel tvorí špeciálny sacharid isomaltulóza, ktorý pozvoľna vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gél je ďalej obohatený o L.karnozín ktorý zlepšuje vytrvalostný výkon a silu, o BCAA v pomere 2:1:1, taurín, glycín a L-alanín. DÁVKOVANIE: Doplnenie energie pred záťažou (cca 20 min pred začiatkom) - 1 tuba Doplnenie energie počas aktivity - používajte na polovicu (v priebehu jednej hodiny užite 1-2 tuby) Vždy treba zapiť Maximálne 4 tuby za deň UPOZORNENIE: Doplnok nenahrádza pestrú stravu Nieje určený pre deti, tehotné a kojace ženy Skladovať v suchu pri teplote do 25 °C (mimo dosah priameho slnečného žiarenia) Chrániť pred mrazom ZLOŽENIE: Voda, izomaltulóza - Palatinose (zdroj fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantánová guma, glycín, taurín, emulzia oranž (slnečnicový olej, aróma, farbivá E-160a, E-160e, E-161b), L-alanín, L-leucín, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, L-valín, L-izoleucín, konzervačné látky kyselina sorbová a benzoan sodný, aróma kokos, L-karnozín, sladidlá suklaróza a acesulfam K

Pilulka.sk píše:

NUTREND ENDUROSNACK 75 g, pomaranč Hlavnou zložku tohto energetického gélu tvorí disacharid isomaltulóza (Palatinose ™). Energia z neho sa postupne uvoľňuje a dodáva palivo pre pracujúce svaly. Tento gél je ďalej obohatený o taurín, L-karnozín (dipeptid beta-alanínu a L-histidínu), ďalej je obohatený o esenciálne vetvené aminokyseliny (BCAA) v ideálnom pomere 2: 1: 1 a tiež o glukogénne aminokyseliny glycín a L-alanín .

Dr.Max píše:

ENDUROSNACK sáčok je praktické balenie obľúbeného energetického gélu ENDUROSNACK pre bežcov a cyklistov umožňujúce opakované zatvorení vrecka. Vrecko sa pohodlne vojde do dresu, nemá žiadne ostré hrany. Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti odporúčame používať pravidelne v priebehu fyzickej záťaže. Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidu izomaltulóza (Palatinose™), ktorá vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru. Vďaka tomu, že Palatinose™ neovplyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom trakte a gél má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojmi a nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti. ENDUROSNACK s cukrami a sladidlami je určený pre: kontinuálne a dlhodobé zásobenie organizmu energiou. Doplnenie energie pred výkonom a počas výkonu. praktická forma znovu uzatvárateľných túb isomaltulóza (Palatinose ™) L-karnozín zlepšujúce vytrvalostný výkon a silu, L-alanín BCAA v pomere 2: 1: 1 taurín a glycín Neviete, ktorý SNACK zvoliť? Prečítajte si viac tu: ENERGIA NA CESTY - CARBOSNACK alebo ENDUROSNACK ENDUROSNACK odporúčané dávkovanie: Použite cca 20 minút pred záťažou 1 tubu a zapite dostatočným množstvom športového nápoja. V priebehu záťaže pojídejte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 - 2 tuby. Vždy zapite. Dospelí maximálne 4 tuby za deň. Neprekračujte odporúčané dávkovanie! ENDUROSNACK použitie: odskrutkujte uzáver a odstráňte plombu. Po otvorení obsah tuby ihneď spotrebujte. Príchute: marhuľa ostružina piňa colada pomaranč red fresh zelené jablko Upozornenie: Doplnok stravy Nenahrádza pestrú stravu. Nie j...

Parametre Nutrend Endurosnack 75g

Výrobca Nutrend
Výrobce Nutrend
Hmotnosť 75g

Podobné produkty

Podobné frázy: