Kde som:  Katalóg  >  Auto-moto  >  Autoservis  >  Vybavenie pneuservisu  >  Príslušenstvo vyvažovačiek a zouvaček

Príslušenstvo vyvažovačiek a zouvaček

Nájdené:    200 produktov

Príslušenstvo k dráhe Čerpacia stanica

Príslušenstvo k dráhe - Čerpacia stanica, krásne doplní cestné a dráhové systémy značky Woody. Vyrobené z odolného a kvalitného materiálu. Vek: 3+. Rozmer: 18 x 10,5 x 12 cm.

Viac informácií

Príslušenstvo k dráhe Žeriav

Príslušenstvo k dráhe - Žeriav, krásne doplní vláčikové dráhy Woody. Vyrobené z odolného a kvalitného materiálu. Vek: 3+. Rozmer: 8 x 8 x 14 cm.

Viac informácií

Príslušenstvo k dráhe Hlavná stanica

Príslušenstvo k vláčikovej dráhe - Hlavná stanica krásne doplní vláčikodráhy Woody. Vyrobené z odolného a kvalitného materiálu. Vek: 3+. Rozmer: 28 x 26,5 x 21 cm.

Viac informácií

Príslušenstvo k dráhe Vlaková zastávka

Príslušenstvo k dráhe - Vlaková zastávka krásne doplní vláčikové dráhy Woody. Vyrobené z odolného a kvalitného materiálu. Vek: 3+. Rozmer: 16 x 10,5 x 12 cm.

Viac informácií

Siku super 1922 VW T6 California s pohyblivou strechou a príslušenstvom

SIKU Super - VW T6 California s pohyblivou strechou a príslušenstvom. Sloboda na štyroch kolesách. Spať pod hviezdnou oblohou alebo sa prebudiť so zvukmi vĺn - a to všetko pohodlne vo vašom vlastnom vozidle. To je to, čo VW California zastupuje viac ako 30 rokov. Kempovanie s karavanom Bulli je pohodlné. Vozidlo je dostatočne kompaktné pre výlety mestom, horami a dostatočne nezávislé na to, aby mohlo táboriť kdekoľvek. Otvorte strechu a dvere batožinového priestoru, postavte stôl, stoličky - a ...

Viac informácií

Siku super 6325 set vozidlá a príslušenstvo pre voľný čas

SIKU Super - set vozidlá a príslušenstvo pre voľný čas. Na brehu jazera je zaparkovaný oranžový kabriolet hneď vedľa veľkého stanu s baldachýnom. Neďaleko štartuje hydroplán. Sada obsahuje hydroplán so sklopnými krídlami, motokrosový bicykel KTM s pneumatikami s hlbokým vzorom, so stojanom a pohyblivými riadidlami a kabriolet so športovými ráfikmi a pogumovanými pneumatikami. Rozmer balenia: 29,6 x 11 x 4,8 cm. Vek: 3+

Viac informácií

Smoby Baby Care Center s príslušenstvom

Centrum starostlivosti o dieťa umožňuje deťom sa hrať na pediatra a skladá sa z niekoľkých herných oblastí. Zahŕňa veľa príslušenstva: etiketa na samolepky lekára, okuliare lekára, vyberateľný elektronický tablet s tromi tlačidlami (batérie nie sú súčasťou balenia), otáčacia obrazovka s meraním pulzu tlkotu srdca, brožúrka zdravotných záznamov. Funkčná detská váha so zvukovým efektom, odnímateľný meter na meranie výšky, vyšetrovací stôl s IML, stetoskop, teplomer, otoskop, reflexné kladivko pre...

Viac informácií

Ecoiffier Záhradný gril čierny s príslušenstvom

S týmto grilom budeš kráľom každej záhradnej party! Súčasťou grilu je nielen grilovacie náčinie, ale aj suroviny na prípravu pochúťok. Celkom obsahuje 16 ks príslušenstva. Rozmery po zostavení: 41,5 x 46 x 33 cm.

Viac informácií

Zámok s príslušenstvom na batérie so svetlom a hudbou 30 cm

Krásny ľadový zámok s príslušenstvom a figúrkou princeznej. Príslušenstvo obsahuje zrkadlo, vešiak na šaty, stolík, sedadlo, posteľ a skriňu. Zámok je so svetelnými doplnkami. Napájanie: batérie 3 x AG 13 (gombíkové batérie). Rozmer boxu 43,5 x 5,5 x 29,5 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Viac informácií

Klarstein Beerfest, filter na pivo, príslušenstvo, filtračný nástavec, Ø28 cm, 200 µm, nylon

Aby bolo v zariadení Beerfest vlastnoručne uvarené pivo krištáľovo čisté a bez zvyškov sladu ako chmeľ alebo kvasinky, poskytuje spoločnosť Klarstein filtre na pivo ako vhodné príslušenstvo pre všetkých hobby pivovarníkov. 30-litrová filtračná vložka s veľkosťou pórov 200 µm sa umiestni v kotle priamo pred prípravou rmutu. Keď je rmutovanie ukončené, filter sa dá jednoducho vybrať pomocou dvoch slučiek. Pritom sa zo sladiny odstránia všetky čiastočky sladu. Filtračné vrecko Klarstein ...

Viac informácií

Klarstein sada príslušenstva, Steakreaktor 2.0 grilovací rošt

Klarstein sada príslušenstva je perfektná pre Steakreaktor 2.0. Každý diel je vysokokvalitne vypracovaný a vynikajúco pasuje do zariadenia. Grilovací rošt 10032350 vyhotovený z masívnej ušľachtilej ocele disponuje výrezom pre rukoväť grilovacieho roštu. S ňou je možné rošt pohodlne vybrať zo zariadenia Steakreaktor a postará sa tak o maximálnu bezpečnosť. Grilovacia doska je šikovne dimenzovaná a vhodná na všetky druhy mäsa. GN nádoba 10031291 z ušľachtilej ocele sa postará o bezpečné zachyte...

Viac informácií

ACCU-CHEK Active Kit glukomer + príslušenstvo na monitorovanie glykémie

ACCU-CHEK Active Kit glukomer + príslušenstvo na monitorovanie glykémie 1x1 set Súprava glukomeru s príslušenstvom na monitorovanie glykémie v kvapke kapilárnej krvi.

Viac informácií

Finetest lancetové pero na odber vzorky krvi, bez príslušenstva

Pero lancetové Finetest na odber vzorky krvi, bez príslušenstva, 1x1 ks Lancetové pero slúži na odber kapilárnej krvi z prsta pomocou sterilných lanciet.

Viac informácií

REMINGTON SPF-300 combi pack příslušenstvo

Príslušenstvo osobná hygiena SPF-300 combi pack REMINGTON Remington SPF 300 je praktická kombinácia, ktorá sa skladá z náhradného holiaciho bloku a planžety.

Viac informácií

RIO TOTAL BODY WAXING ACCESSORIES Sada príslušenstva pre CWAX

RIO TOTAL BODY WAXING ACCESSORIES Sada příslušenství pro CWAX. Dřevěné špachtle a depilační papírky, které se používají při tradiční voskové depilaci.

Viac informácií

Detská obojstranná tabuľa s projektorom a stoličkou Bayo + príslušenstvo 93 ks

Detská obojstranná tabuľa s projektorom a stoličkou Bayo + príslušenstvo 93 ks Krásna detská obojstranná tabuľa s projektorom Bayo. Tabuľa pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť, rozvíja predstavivosť a koncentráciu dieťaťa. Učí dieťa správne kombinovať farby, prvé písmená a číslice.

Viac informácií

Odkvapkávač na fľaše a príslušenstvo NUK

Odkvapkávač na fľaše a príslušenstvo NUK Odkvapkávač na fľaše a príslušenstvo NUK. Odkvapkávač poskytuje praktické sušenia až 6 fliaš a doplnkov.

Viac informácií

Príslušenstvo osobná hygiena HX9044/17 náhradná hlavica PP PHILIPS

Príslušenstvo osobná hygiena HX9044/17 náhradná hlavica PP PHILIPS Získajte čistenie rovnako jedinečné, ako je váš úsmev. Vďaka mäkkým a flexibilným bokom sa náš kefkový nástavec Premium Plaque Defense prispôsobuje kontúram vašich zubov a ďasien a poskytuje 4-násobne vyššiu kontaktnú plochu ako bežný kefkový nástavec** na pohodlné a dôkladné čistenie.​

Viac informácií

Bluetens Smart elektrostimulátor s príslušenstvom

Bluetens Smart elektrostimulátor s příslušenstvím Všetci inštinktívne používajú rovnakú techniku ​​úľavy od bolesti - keď sa napríklad udriete do lakťa, hneď si bolestivú oblasť trite. Týmto spôsobom vysielate do mozgu správu blokujúce bolesť. Bluetens používa rovnakú metódu, len cielenejším a efektívnejším spôsobom. Stimuláciou nervových vlákien reguluje správu o bolesti a vyvoláva hojivé, relaxačné a posilňujúce účinky a navyše spúšťa produkciu endorfínu....

Viac informácií

Dve Evičky s poschodovou posteľou a príslušenstvom

Dve Evičky s poschodovou posteľou a príslušenstvom 2 bábiky Evičky v roztomilých pyžamkách a každá so svojou vlastnou, plne vybavenú poschodovou posteľou.

Viac informácií

MEDEL Sada príslušenstva pre Medel Expert

MEDEL Sada príslušenstva pre Medel Expert Sada príslušenstva pozostávajúca zo 6 špičiek pre zariadenie na manikúru a pedikúru.

Viac informácií

MEDEL MEDELJET Sada inhalačného príslušenstva pre MEDEL Family, MEDEL Easy a MEDEL Star.

MEDEL MEDELJET Sada inhalačného príslušenstva pre MEDEL Family, MEDEL Easy a MEDEL Star. Sada príslušenstva MEDEL Jet Basic pre nebulizáciu. Vhodná pre inhalátory MEDEL Family, MEDEL Easy a MEDEL Star.

Viac informácií

MEDEL Sada inhalačného príslušenstva pre Medel Family Plus.

MEDEL Sada inhalačného príslušenstva pre Medel Family Plus. Sada inhalačného príslušenstva pre Medel Family Plus. Sada môže byť prípadne použitá aj v iných piestových inhalátoroch.

Viac informácií

Philips hol. hlavy príslušenstvo SH30/50

Príslušenstvo osobná hygiena SH30/50 hol. hlavy príslušenstvo PHILIPS Holiace hlavy.

Viac informácií

1100 ks Magické korálky na tvorenie s príslušenstvom Varianta: 1

1100 ks Magické korálky na tvorenie s príslušenstvom Obrázok stačí postriekať vodou a drží! Obsah balenia: 1110x korálku + príslušenstvo

Viac informácií

1100 ks Magické korálky na tvorenie s príslušenstvom Varianta: 2

1100 ks Magické korálky na tvorenie s príslušenstvom Obrázok stačí postriekať vodou a drží! Obsah balenia: 1110x korálku + príslušenstvo

Viac informácií

Motorová kosa/křovinořez GEKO + příslušenství, G81058

Motorová kosa/křovinořez GEKO + příslušenství, G81058 Předností tohoto křovinořezu je jeho cena a kvalita zpracování. Křovinořez G81058 je určen ke kosení travnatého porostu, křovin nebo houští, tj. k sekání trávy pomocí nylonové struny či travním kotoučem, pro dokončovací práce v těžko dostupných místech sekačkou. Při práci s křovinořezem oceníte sílu dvoutaktního motoru s velmi dobrou dynamikou a rychlostí nabírání otáček univerzální polohovatelnou rukojeť speciálně tvarovanou přední ru...

Viac informácií

Štartovací balík príslušenstva Speedlink 4-in-1 Starter Kit pre Nintendo Switch SL-330601-BK

Praktický balík s príslušenstvom pre konzolu Nintendo Switch. Nájdete v ňom priesvitnú ochrannú fóliu na obrazovku, čistiacu handričku, obal na max. štyri herné karty a ochranné kryty na analógové páčky. Balenie zaručuje kompletnú ochranu na cestách aj doma. Obsah balenia: Čistiaca handrička Ochranná fólia obrazovky s pomôckou pre nasadenie Protišmykové silikónové kryty analógových páčiek,... .

Viac informácií

Detská kuchynka so zvukmi a svetlami Bayo + príslušenstvo

Veľká detská kuchynka so svietiacimi svetlami a realistickými zvukmi urobí z vašeho dievčatka naozajstnú gazdinku. Napájanie tromi 1,5V batériami typu AA. Batérie nie sú súčasťou balenia. Určené pre deti od 3 rokov.Kuchynka obsahuje- 1 rúra, ktorá sa otvára- 1 kávovar- 1 sendvičovač- 2 horáky, ktoré svietia a vydávajú zvuky, otočné gombíky - 1 drez s vodovodnou batériou- 1 digestor s háčikmi na zavesenie riadu- 2 poličky na boku kuchynky- 1 odkvapkávač na taniere Príslušenstvo:- 2 hrnce s pokr...

Viac informácií

Veľká detská kuchynka Super Šéf s tečúcou vodou Bayo + príslušenstvo

Detská kuchynka Super Šéf s tečúcou vodou Bayo. Svojou bohatou výbavou obsahujúcou až 66 dielov, pripomína naozajstnú kuchyňu vrátane otváracej rúry, platničky, pracovnej dosky a plne funkčného drezu s batériou, z ktorej tečie voda. Ďalej obsahuje všetok potrebný riad a príslušenstvo na varenie alebo potraviny. Platnička vydáva veselé melódie alebo zvuky syčiacej panvičky. Nad platničkou sa navyše nachádza mazacia tabuľa vrátane pera v tvare mrkvy. Na túto tabuľu môže dieťa kresliť mnohokrát a ...

Viac informácií

/ROCA - Nástěnná termostatická vanová baterie VICTORIA s přepínacím ventilem a regulátorem průtoku, bez příslušensví (A5A1118C00)

Nástěnná termostatická vanová baterie VICTORIA s přepínacím ventilem a regulátorem průtoku, bez příslušensví (A5A1118C00) chrom nástěnná rozteč 150 mm termostatická Ean: 8414329802610

Viac informácií

PAFFONI - Light Vanová baterie s příslušenstvím, chrom (LIG023CR)

Vanová nástěnná páková baterie se sprchovým příslušenstvím kartuše 35 mm šířka baterie 262 mm rozteč 150 mm krytky etážek o průměru 60 mm perlátor M28x1 povrchová úprava chrom Set obsahuje baterii, krytky etážek, flexibilní hadici, ruční sprchu a držák. Ean: 8020913069118

Viac informácií

G21 /690952/ KUCHYNKA MALA S PRISLUSENSTVOM A SO ZVUKMI

KUCHYNKA. Chcú vaše deti variť a umývať riad rovnako ako vy? Kuchynka G21 s príslušenstvom a zvukovými efektmi poteší každú malú kuchárku aj kuchára.. V sete nájdete všetko potrebné pre varenie, ako svietiacu platničku sa zvukom,

Viac informácií

Detský nákupný košík s príslušenstvom Bayo 27 ks

Detský nákupný košík s príslušenstvom Bayo pre všetky malé deti.Charakteristika:- vyrobené z kvalitného plastu- veľké množstvo príslušenstva - imitácia ovocia, zeleniny, nápojov či krabičiek od cereálií (celkom 27 ks)- súčasťou balenia je pokladnica vydávajúca zvuky- súčasťou balenia je čítačka čiarových kódov, ktorá svieti- napájanie dvomi batériami typu AA 1,5 V (nie sú súčasťou balenia)- určené pre deti od 3 rokovRozmery vozíka s držadlom: cca 29x19 cmBarva: Červená...

Viac informácií

Príslušenstvo pre bábiky Varianta: 8

Príslušenstvo pre bábiky Hravé doplnky pre bábiky, s ktorými sa Vaša dcéra určite nudiť nebude. Na výber je z niekoľkých druhov nábytku a doplnkov do interiéru, módnych doplnkov alebo napríklad bicykel. Vhodné pre bábiku o veľkosti 28-30 cm. Materiál: plast Obsah balenia: 1x sada podľa výberu

Viac informácií

Príslušenstvo do vody pre bábiky Varianta: 1

Príslušenstvo do vody pre bábiky Hravé nafukovacie príslušenstvo do vody pre bábiku. Vyberte si nafukovací kruh z mnohých netradičných motívov. V ponuke je tiež pumpička pre ľahké nafukovanie. Vhodné pre bábiku vo veľkosti 25-30 cm. Materiál: PVC Obsah balenia: 1x príslušenstvo pre bábiky podľa výberu

Viac informácií

Príslušenstvo do vody pre bábiky Varianta: 10

Príslušenstvo do vody pre bábiky Hravé nafukovacie príslušenstvo do vody pre bábiku. Vyberte si nafukovací kruh z mnohých netradičných motívov. V ponuke je tiež pumpička pre ľahké nafukovanie. Vhodné pre bábiku vo veľkosti 25-30 cm. Materiál: PVC Obsah balenia: 1x príslušenstvo pre bábiky podľa výberu

Viac informácií

Príslušenstvo do vody pre bábiky Varianta: 14

Príslušenstvo do vody pre bábiky Hravé nafukovacie príslušenstvo do vody pre bábiku. Vyberte si nafukovací kruh z mnohých netradičných motívov. V ponuke je tiež pumpička pre ľahké nafukovanie. Vhodné pre bábiku vo veľkosti 25-30 cm. Materiál: PVC Obsah balenia: 1x príslušenstvo pre bábiky podľa výberu

Viac informácií

Príslušenstvo do vody pre bábiky Varianta: 15

Príslušenstvo do vody pre bábiky Hravé nafukovacie príslušenstvo do vody pre bábiku. Vyberte si nafukovací kruh z mnohých netradičných motívov. V ponuke je tiež pumpička pre ľahké nafukovanie. Vhodné pre bábiku vo veľkosti 25-30 cm. Materiál: PVC Obsah balenia: 1x príslušenstvo pre bábiky podľa výberu

Viac informácií

Podobné frázy: