Kde som:  Katalóg  >  Elektrospotrebiče  >  Malé spotrebiče  >  Príslušenstvo pre malé spotrebiče  >  JOLLY MAX R 15

JOLLY MAX R 15

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 7,70 €
Dostupnosť: Skladom
Štyri alternatívne vrecká do vysávača z viacvrstvovej netkanej textílie s plastovou prírubou + kvalitné vône zadarmo.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať. Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií do... Vrecká do vysávačaVrecúšok v bal.: 4 textilné antibakteriálneMikrofilterMotorový filterPriemer otvoru: 52 mmZadarmo: 1 vôňa do vysávača a 1 odstraňovač vodného kameňaUrčené pre vysávače ROWENTA:Silence ForceSilence Force CompactWB484701WB4031RO442721RO444921RO452321RO454121ZR0028 1

Popis JOLLY MAX R 15

PreVysavace.sk píše:

Štyri alternatívne vrecká do vysávača z viacvrstvovej netkanej textílie s plastovou prírubou + kvalitné vône zadarmo.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať. Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia....Tieto vrecká plne nahradí originálne vrecká s označením Wonderbag Classic a môžete ich použiť pre celý rad vysávačov Rowenta Silence Force a X-Trem Power.
Vrecká do vysávačov vyrobené z viacvrstvovej netkanej textílie sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkom nahradzuje, a svojimi vlastnosťami prekonáva papierové vrecká.
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť - vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku. Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.

Tonerpartner.sk píše:

Vrecká do vysávačaVrecúšok v bal.: 4 textilné antibakteriálneMikrofilterMotorový filterPriemer otvoru: 52 mmZadarmo: 1 vôňa do vysávača a 1 odstraňovač vodného kameňaUrčené pre vysávače ROWENTA:Silence ForceSilence Force CompactWB484701WB4031RO442721RO444921RO452321RO454121ZR0028 1

Parametre JOLLY MAX R 15

Výrobca Jolly
Výrobce Jolly
Príslušenstvo pre O aký typ príslušenstvo sa jedná? Vysávače
Typ príslušenstvo Vôňa

Podobné produkty

Podobné frázy: