Kde som:  Katalóg  >  Elektrospotrebiče  >  Príslušenstvo k elektrospotrebičom  >  Platňa pre Hyundai GR114

Platňa pre Hyundai GR114

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 16,81 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Trendy taška Stylish na notebookHnedo-čierna taška na notebook do veľkosti 15,6˝ s nastaviteľným, odnímateľným popruhom a rukoväťou pre pohodlnejšie uchopenie.Súčasťou sú dve priehradky pre notebook a dokumenty, dve priehradky pre Model inšpirovaný klasickými vintage hodinkami. Ich dizajn je jednoduchý, ale rozhodne nie nudný, preto sa hodia na všetky príležitosti. Môžete si ich vziať na svadbu, na pracovný pohovor aj na tú najdivokejšiu párty.
CHPO je švédska značka s poslaním vyrábať hodinky a slnečné okuliare pre každú príležitosť, pre všetkých bez rozdielu a v takej cene, aby si ich každý mohol dovoliť. Nez... Trendy taška na notebook v sivom prevedení je vhodná pre zariadenia s uhlopriečkou do veľkosti 15,6". Pohodlné prenášanie vášho notebooku v ruke alebo cez rameno je uľahčené odnímateľným popruhom a rukoväťou pre pevné a pohodlné uchopenie. Taška obsahuje dve priehradky (na notebook a dokumenty) a vrecká pre príslušenstvo (myš, káble a ďalšie doplnky). Predná časť tašky tiež disponuje menším samos... Košeľa s rafinovanými detailmi z plátna chambray, ktorá sa skvele hodí k džínsom i klasickým nohaviciam. Vnútorné kontrastné diely z materiálu chambray. Dlhé rukávy zakončené manžetou s pätkou a gombíkmi. Golier s gombíkmi. Na hrudi vrecko. Mierne zaoblené okraje. Vzadu dvojité sedlo.. Blancheporte Košeľa s potlačou s detailmi z plátna chambray nebeská modrá 41/42 od výrobca Blancheportev kategor... Doska na grilovanie s 2-vrstvovým nepriľnavým povrchom Granite Dark Brown je opatrená praktickými ušami, ktorých súčasťou je jeden pár odnímateľných silikónových úchytov. Doska je vhodná na pečenie a grilovanie na sporáku, v rúre aj na vonkajšom grile. Skvele ju využijete pri príprave steakov, rýb, klobások, zeleniny, volských ôk a lievancov. V prípade použitia dosky na plynovom sporáku je nutné... Platňa na kufor KAPPA plastová platňa pre kufre Monokey:Potrebujete prirobiť kufor MONOKEY Kappa na svoju motorku? K tomu vám výborne poslúži plastová platňa Kappa. Samostatná platňa KM5 je určená pre kufre MONOKEY (K40, K48, K49, K56, K53, KGR33, KGR46, KVE42, KVE58), dodáva sa s montážnym kitom a je vhodná pre montážne súpravy Kappa Monorack KZ a KR.Kľúčové vlastnosti plastovej platne KappaPlas... Nová receptura 2015. Hahnemuehle Varnish Glossy je lesklý lak na inkjet plátna. Význam ochrany lakováním: plátno při napínání na rám v ohybech nepraská. Další benefity: voděodolnost, otěruodolnost, vlhkuodolnost, stálost. Obsah 1l.
Laky Hahnemuehle Varnish nejsou toxické, jsou přátelské k životnímu prostředí. Díky tomu se použité nástroje (štětec, váleček, stříkací pistole) snadno čistí. < /... Nordic Ware Forma na bábovku Polárny expres platňa so 7 formičkami zlatá
Vytvorte oslňujúcu bábovku, ktorú ocenia predovšetkým deti, či už ako narodeninovú tortu alebo sladkosť pre radosť. Vďaka tejto forme jednoducho vytvoríte 6 vagónov a jednu lokomotívu počas jedného pečenia. Pokiaľ zapojíte trochu fantázie, určite pomocou zdobenie vytvoríte legendárny Polárny expres.
Zdravotne ne... Zariadenie Klarstein Captain Cook² je elektrická dvojitá varná doska s dvomi keramickými 18 cm varnými doskami pre moderné záhradky, altánky a varenie na živo v oblasti cateringu. Výkon 2400 W - 1200 W na každú platňu - garantuje rýchle rozohriatie počas 30 na 300 °C. Teplotu je možné nastaviť podľa potreby pomocou plynule nastaviteľného otočného regulátora na prednej strane, takže vodné kúpele... Varná deska plyn. Amica DP 6401 LZB
SPECIFIKACE
Barva: Černá
Výška: 5,2 cm
Šířka: 59 cm
Hloubka: 52 cm
Počet varných zón/hořáků: 4 ks.
VARNÉ ZÓNY
Malý hořák 4 cm (1,0 kW)
Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW): 2 ks.
Velký hořák 9 cm (2,8 kW)
VARNÁ DESKA
FlameControl
Bezpečnostní pojistky hořáků u desky
Litinov...

Všetky ponuky pre Platňa pre Hyundai GR114

Popis Platňa pre Hyundai GR114

AndreaShop.sk píše:

Trendy taška Stylish na notebookHnedo-čierna taška na notebook do veľkosti 15,6˝ s nastaviteľným, odnímateľným popruhom a rukoväťou pre pohodlnejšie uchopenie.Súčasťou sú dve priehradky pre notebook a dokumenty, dve priehradky pre

Bonami píše:

Model inšpirovaný klasickými vintage hodinkami. Ich dizajn je jednoduchý, ale rozhodne nie nudný, preto sa hodia na všetky príležitosti. Môžete si ich vziať na svadbu, na pracovný pohovor aj na tú najdivokejšiu párty.
CHPO je švédska značka s poslaním vyrábať hodinky a slnečné okuliare pre každú príležitosť, pre všetkých bez rozdielu a v takej cene, aby si ich každý mohol dovoliť. Nezáleží na tom, či ste muž, alebo žena, ako sa obliekate alebo odkiaľ pochádzate. CHPO je naozaj pre všetkých. Inšpiráciu berie v skateboardingu, hudbe a umení. A pretože jej nie sú ľahostajné spoločenské problémy, podporuje najrôznejšie neziskové a charitatívne organizácie. S CHPO budete nielen vyzerať štýlovo, ale podporíte aj dobrú vec.

Okay.sk píše:

Trendy taška na notebook v sivom prevedení je vhodná pre zariadenia s uhlopriečkou do veľkosti 15,6". Pohodlné prenášanie vášho notebooku v ruke alebo cez rameno je uľahčené odnímateľným popruhom a rukoväťou pre pevné a pohodlné uchopenie. Taška obsahuje dve priehradky (na notebook a dokumenty) a vrecká pre príslušenstvo (myš, káble a ďalšie doplnky). Predná časť tašky tiež disponuje menším samostatným vreckom na kancelárske potreby, vizitky a pod. Vonkajšie rozmery sú 390 x 335 x 75 mm, vnútorné potom 380 x 260 x 50 mm. Hmotnosť je 460 g a taška je vyrobená z látky a polyesteru.

Blancheporte píše:

Košeľa s rafinovanými detailmi z plátna chambray, ktorá sa skvele hodí k džínsom i klasickým nohaviciam. Vnútorné kontrastné diely z materiálu chambray. Dlhé rukávy zakončené manžetou s pätkou a gombíkmi. Golier s gombíkmi. Na hrudi vrecko. Mierne zaoblené okraje. Vzadu dvojité sedlo.. Blancheporte Košeľa s potlačou s detailmi z plátna chambray nebeská modrá 41/42 od výrobca Blancheportev kategorii Pánska móda|Tričká, polo tričká a košele|Košele za nej ceny na Blancheporte.sk

4home píše:

Doska na grilovanie s 2-vrstvovým nepriľnavým povrchom Granite Dark Brown je opatrená praktickými ušami, ktorých súčasťou je jeden pár odnímateľných silikónových úchytov. Doska je vhodná na pečenie a grilovanie na sporáku, v rúre aj na vonkajšom grile. Skvele ju využijete pri príprave steakov, rýb, klobások, zeleniny, volských ôk a lievancov. V prípade použitia dosky na plynovom sporáku je nutné použiť rozpytlovače plameňov.

Alza.sk Šport a outdoor píše:

Platňa na kufor KAPPA plastová platňa pre kufre Monokey:Potrebujete prirobiť kufor MONOKEY Kappa na svoju motorku? K tomu vám výborne poslúži plastová platňa Kappa. Samostatná platňa KM5 je určená pre kufre MONOKEY (K40, K48, K49, K56, K53, KGR33, KGR46, KVE42, KVE58), dodáva sa s montážnym kitom a je vhodná pre montážne súpravy Kappa Monorack KZ a KR.Kľúčové vlastnosti plastovej platne KappaPlastová platňa pre kufre MONOKEYVrátane montážneho kituVhodná pre montážne súpravy Kappa Monorack KZ a KR

Faxcopy píše:

Nová receptura 2015. Hahnemuehle Varnish Glossy je lesklý lak na inkjet plátna. Význam ochrany lakováním: plátno při napínání na rám v ohybech nepraská. Další benefity: voděodolnost, otěruodolnost, vlhkuodolnost, stálost. Obsah 1l.
Laky Hahnemuehle Varnish nejsou toxické, jsou přátelské k životnímu prostředí. Díky tomu se použité nástroje (štětec, váleček, stříkací pistole) snadno čistí.
Lak Hahnemuehle Varnish prodlužuje stálost inkjet reprodukcí na plátnech a zvyšuje jejich otěruodolnost. Plátno zušlechtěné lakem Hahnemuehle Varnish vykazuje galerijní kvalitu. Laky Hahnemuehle Varnish nekřehnou, nepraskají.
Plátna SIHL / HARMAN by Hahnemuehle / Fomei, laky Hahnemuehle Varnish a galerijní slepé rámy Hahnemuehle Gallerie Wrap, to je kombinace vedoucí k ultra luxusnímu výsledku splňujícím nejpřísnější kritéria.
Laky Hahnemuehle Varnish jsou určené pro použití s voděodolnými plátny (water resistant canvas). Pokud je použito satin nebo lesklé plátno potištěné inkousty Canon Lucia, aplikaci laku Hahnemuehle Varnish by měla předcházet základní ochranná vrstva sprejem Hahnemuehle Protective Spray (obj. kód MH640702).
VLASTNOSTI
- na vodní bázi (ekologický produkt)
- nekřehnoucí / nepraskající receptura
- nežloutnoucí receptura
- volba efektu lesk, satin, mat
- ozónu a voděodolný
- bez parazitních reakcí
- otěruodolný
POUŽITÍ
- fine art fotografie
- giclee reprodukce
- portrétní fotografie
- svatební fotografie
- umění
Možnosti APLIKACE:
- štětcem
- tvrdým pěnovým válečkem (doporučeno)
- tlakovou pistolí (pro experty)
DOPORUČENÉ PODMÍNKY
- větrané prostředí (nikoli však průvan)
- teplota 18 až 26°C
- relativní vlhkost 40 až 60%
POSTUP pro aplikaci VÁLEČKEM
- lak není třeba ředit, jedná se o optimálně připravený koncetrát
- nádobu s lakem poctivě zamíchejte nástrojem neobsahujícím kyseliny (dř...

Chefshop.sk píše:

Nordic Ware Forma na bábovku Polárny expres platňa so 7 formičkami zlatá
Vytvorte oslňujúcu bábovku, ktorú ocenia predovšetkým deti, či už ako narodeninovú tortu alebo sladkosť pre radosť. Vďaka tejto forme jednoducho vytvoríte 6 vagónov a jednu lokomotívu počas jedného pečenia. Pokiaľ zapojíte trochu fantázie, určite pomocou zdobenie vytvoríte legendárny Polárny expres.
Zdravotne nezávadná
Objem: 0,77 l (3cups)
Rozmer: 36,3 x 21,3 x 4 cm
Rozmer jednej formy: 8,9 x 8,9 x 3,8 cm
10 rokov záruka
Výročie zo zlata
K príležitosti 70. výročia vzniku spoločnosti sa dizajnéri rozhodli osláviť toto jubileum netradične a to obľúbenými formami v prémiovom zlatom prevedení. Možné vložiť do rúry o maximálnej teplote až do 200°C.
Ľudský prístup
Nádherné bábovkové formy značky Nordic Ware sú vyrábané s viditeľnou starostlivosťou človeka a to nielen vďaka tomu, že pri výrobe dôjde aj na ručné opracovanie. Proces vytvorenia unikátnych báboviek zdokonaľujú už vyše 70 rokov, tak aby formy boli nielen jedinečné ale aj funkčné. Každý produkt, než opustí výrobu, prešiel dvoma desiatkami sád rúk pre zaistenie najvyššej kvality.
Materiál
Hliník, ktorý sa používa pre výrobu foriem, sa v prvom kroku roztaví pri teplote 650 °C a následne vteká tekutý hliník do záchytnej komory, kde tlakové rameno vtláča tekutý hliník do formy. Tento proces musí byť rýchly, trvá len pár sekúnd, než hliník stuhne. Potom sa forma otvorí a je možné z nej vyňať veľmi horúcu, ale pevnú hliníkovú formu na bábovku. Hliník je ľahko tvarovateľný, preto môžu formy Nordic Ware byť sformované do najmenšieho detailu.
Povrch
Forma má pred sebou ešte dlhú cestu a prvým krokom je orezanie prebytočného hliníka po obvode formy. Potom sa odošle na ďalšie spracovanie, kde prechádza radom dokončovacích procesov, vrátane začisťovania pomocou vibračného zariadenia, ochranného postrekuproti korózii a zdrsnenie povrchu. Ďalej sa dôkladne umyjú a pre...

Klarstein.sk píše:

Zariadenie Klarstein Captain Cook² je elektrická dvojitá varná doska s dvomi keramickými 18 cm varnými doskami pre moderné záhradky, altánky a varenie na živo v oblasti cateringu. Výkon 2400 W - 1200 W na každú platňu - garantuje rýchle rozohriatie počas 30 na 300 °C. Teplotu je možné nastaviť podľa potreby pomocou plynule nastaviteľného otočného regulátora na prednej strane, takže vodné kúpele, husté polievky a dusené jedlá môžu byť udržiavané pri konštantnej teplote. Keramická Ceran varná doska je navrhnutá pre riad od 18 do 20 cm a je dostatočne veľká pre dostupné veľkosti hrncov a panvíc. Nezáleží na tom, či používate hrnce z kovu, skla alebo keramiky, zariadenie Captain Cook² privedie všetky do varu. Halogénová žiarovka pod kryštálovou sklenenou doskou, odolnou proti poškriabaniu, umožňuje rýchly a rovnomerný ohrev rôzneho riadu. Konštantná teplota varenia - na najnižšom stupni cca 180 °C - umožňuje udržiavanie teploty jedál bez toho, aby vždy muselo byť znovu zohrievané a bez straty príjemných vôní. Vďaka tomuto priamemu prenosu tepla môžete variť rýchlo a s úsporou energie. Elegantný dizajn robí z dvojitej varnej dosky nenápadný kuchynský spotrebič, ktorého konštrukcia z leštenej nerezovej ocele znižuje nároky na čistenie na minimum. Vďaka neveľkým rozmerom a plochému dizajnu je zariadenie Klarstein Captain Cook² vhodné pre umiestnenie na rôzne veľkých kuchynských linkách a je tiež vítaným zariadením na záhradkách a v karavanoch. Či už ako sprievodná varná doska ku grilovaniu, alebo ako elegantné prvotné vybavenie študentských alebo jednočlenných domácnosti, táto dvojitá varná doska vždy vynikajúco poslúži.

Hej.sk píše:

Varná deska plyn. Amica DP 6401 LZB
SPECIFIKACE
Barva: Černá
Výška: 5,2 cm
Šířka: 59 cm
Hloubka: 52 cm
Počet varných zón/hořáků: 4 ks.
VARNÉ ZÓNY
Malý hořák 4 cm (1,0 kW)
Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW): 2 ks.
Velký hořák 9 cm (2,8 kW)
VARNÁ DESKA
FlameControl
Bezpečnostní pojistky hořáků u desky
Litinové rošty
Elektrické zapalování v knoflí

Parametre Platňa pre Hyundai GR114

Výrobca Hyundai
Výrobce Hyundai

Podobné produkty

Podobné frázy: