Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Príroda, chovateľstvo - literatúra  >  Svet zviera

Svet zvierat

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,36 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Máte radi zvieratá a zajíma vás všetko, čo sa hýbe? Tak sa vydajte na dobrodružnú cestu do živočíšnej ríše! Hlboko v lese, v blízkosti ľudských obydlí, na statku, vysoko v oblakoch, pod zemou či pod hladinou, pri vode alebo uprostred rozkvitnutých lúk, tam všade objavíte zaujímavé tvory… V týchto knižkách sa toho o nich veľa dozviete a navyše sa dobre zabavíte s roztomilými samolepkami.... Puzzle Puzzle s hľadaním obrázkov Svet zvierat 80 dielikov:Skladanie puzzlí už dlho patrí k obľúbeným detským aktivitám. A nie je to činnosť, ktorá by bavila len deti. Tiež dospelí si budú lámať hlavu pri hre s týmito malými dielikmi, z ktorých si zostavia obľúbený motív. Tieto puzzle TM Toys môžete zakúpiť pre všetkých od 5 rokov. Pred kúpou si musíte premyslieť, pre koho je kupujete. Táto puzzl... Detská maľovanka Hurá voda je založená na výnimočnej technológii maľovania bez použitia farieb. Žiadny neporiadok, žiadne farby na oblečení. Stačí čistá voda a špeciálne pero, ktoré je dodávané spolu s knižkou. Praktická veľkosť sa hodí do kabelky či do ruksaku, na cesty, do auta alebo ak musíte čakať a nechcete sa nudiť. S touto knihou sa dostaneš na každý kontinent, kde navštíviš niektoré z najúžasnejších zvierat žijúcich na zemi, vo vzduchu a v mori. Zázračný svet zvierat ponúka to najzaujímavejšie o týchto pozoruhodných živočíchoch, ich ekosystémoch a tvoroch, s ktorými sa delia o svoje domovy. Zebra, hroch a nosorožec, vždy s mláďaťom, sú námetom pre sadu plastových figúrok, pomocou ktorých sa deti môžu zoznámiť s tým, ako tieto zvieratá vyzerajú a tiež si rozprávať o tom, ako a kde žijú. prednosti: detailné spracovanie, kvalitný plast vhodné ako výučbové pomôcky rozvíja detskú predstavivosť Obsah balenia: zebra, hroch, nosorožec, vždy s mladou Kúpte deťom figúrky z kolekcie Svet zvie... Detské penové puzzle Animal Land- Svet zvieratiek pozostáva z 81 kusov puzzle vrátane rôznych zvieratiek. Tieto krásne puzzle s motívom zvieratiek safari sú vhodné pre najmenšie deti už od 3 rokov. Detské penové puzzle sú mäkké, bezpečné a dostatočne veľké. Ich rozmery sú 92*92 cm, a majú hrúbku 1,4 cm, čo zaručuje, že zostanú pokope a deťom sa nestratia. Po poskladaní sa na nich dieťa môže hráva...

Popis Svet zvierat

Artforum.sk píše:

Máte radi zvieratá a zajíma vás všetko, čo sa hýbe? Tak sa vydajte na dobrodružnú cestu do živočíšnej ríše! Hlboko v lese, v blízkosti ľudských obydlí, na statku, vysoko v oblakoch, pod zemou či pod hladinou, pri vode alebo uprostred rozkvitnutých lúk, tam všade objavíte zaujímavé tvory… V týchto knižkách sa toho o nich veľa dozviete a navyše sa dobre zabavíte s roztomilými samolepkami.

Alza.sk- Hračky píše:

Puzzle Puzzle s hľadaním obrázkov Svet zvierat 80 dielikov:Skladanie puzzlí už dlho patrí k obľúbeným detským aktivitám. A nie je to činnosť, ktorá by bavila len deti. Tiež dospelí si budú lámať hlavu pri hre s týmito malými dielikmi, z ktorých si zostavia obľúbený motív. Tieto puzzle TM Toys môžete zakúpiť pre všetkých od 5 rokov. Pred kúpou si musíte premyslieť, pre koho je kupujete. Táto puzzle hra celkom obsahuje 80 dielikov. Zaraďujú sa mezi klasické puzzle, ktoré bez pochyby pozná každý. Dôležité parametre puzzlí Puzzle s hľadaním obrázkov Svet zvierat 80 dielikov Puzzle hra rozvíja koncentráciu, predstavivosť a jemnú motoriku Pri skladaní puzzlí navyše relaxujete Puzzle Puzzle s hľadaním obrázkov Svet zvierat 80 dielikov je možné kúpiť pre chlapcov aj dievčatá Pre deti od 5 rokov Téma: zvieratá Obsahujú celkom 80 dielikov Spadajú medzi klasické puzzle, ktoré pozná naozaj každý

Hravaskolka.sk píše:

Detská maľovanka Hurá voda je založená na výnimočnej technológii maľovania bez použitia farieb. Žiadny neporiadok, žiadne farby na oblečení. Stačí čistá voda a špeciálne pero, ktoré je dodávané spolu s knižkou. Praktická veľkosť sa hodí do kabelky či do ruksaku, na cesty, do auta alebo ak musíte čakať a nechcete sa nudiť.

Market24.sk píše:

S touto knihou sa dostaneš na každý kontinent, kde navštíviš niektoré z najúžasnejších zvierat žijúcich na zemi, vo vzduchu a v mori. Zázračný svet zvierat ponúka to najzaujímavejšie o týchto pozoruhodných živočíchoch, ich ekosystémoch a tvoroch, s ktorými sa delia o svoje domovy.

4kids.sk píše:

Zebra, hroch a nosorožec, vždy s mláďaťom, sú námetom pre sadu plastových figúrok, pomocou ktorých sa deti môžu zoznámiť s tým, ako tieto zvieratá vyzerajú a tiež si rozprávať o tom, ako a kde žijú. prednosti: detailné spracovanie, kvalitný plast vhodné ako výučbové pomôcky rozvíja detskú predstavivosť Obsah balenia: zebra, hroch, nosorožec, vždy s mladou Kúpte deťom figúrky z kolekcie Svet zvierat! Vhodné pre deti od 3 rokov Materiál: plast Rozmer zvieraťa: 11 x 6 cm Rozmer balenia: 45 x 10 x 13 cm

Mackoviahracky.sk píše:

Detské penové puzzle Animal Land- Svet zvieratiek pozostáva z 81 kusov puzzle vrátane rôznych zvieratiek. Tieto krásne puzzle s motívom zvieratiek safari sú vhodné pre najmenšie deti už od 3 rokov. Detské penové puzzle sú mäkké, bezpečné a dostatočne veľké. Ich rozmery sú 92*92 cm, a majú hrúbku 1,4 cm, čo zaručuje, že zostanú pokope a deťom sa nestratia. Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať zo zvieratkami alebo ich použiť pri hrách, ako podložku na sedenie na zemi. Po zložení sa uložia do praktickej priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú, a nezaberajú v domácnosti veľa miesta. Penový materiál je jemný a príjemný na dotyk.
Celý obrázok je prevedený vo veselých farbách prírody, s obrázkami zvieratiek z divočiny ako sloník, zebry, žirafy, tiger, hroch opica a mnohé iné. Detské penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Dieťa si skladaním precvičuje vnímavosť a logické myslenie, rozoznávať rôzne druhy zvierat. Penové puzzle sú vhodné pre deti od 0 mesiacov.
Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Parametre Svet zvierat

Výrobca Výber Readers Digest
Výrobce Výber Readers Digest

Podobné produkty

Podobné frázy: