Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Príroda, chovateľstvo - literatúra  >  Jazvečík

Jazvečík

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 4,30 €
Dostupnosť: Skladom
Vykrajovátko na cesto - jazvečík. Pripravte na sviatky cukrovinky, ktoré len tak niekto nevidel. Vyberte si z našich psích a iných zvieratkových formičiek a majte niečo iné ako ostatní. Vhodné pre výrobu cukroviniek, sušienok, perníkov, vykrajovanie z marcipánu pod. Rozmery (vykrajovaný motív): 9 x 5 x 1,6 cm Materiál: PLA plast Tento materiál je plastom z kukuričného škrobu. Plast trvalý a pevný... S pružiňákmi sa nikto nenudí. Jemným zatiahnutím psíka ľahko rozhýbete a jeho veselé skákanie zaujme a rozveselí aj tých najväčších hundrošov a ufňukánkov. Psík na pružine je veselá postavička, ktorá je stále v pohybe. Tento krásny jazvečík v hnedej farbe bude najlepším kamarátom Vašich detí. Jezevčím má na ušiach čierne bodky a v očiach má vločky. Objednávajte teraz za úžasnú cenu! Materiál: PVC Farba: hnedá Rozmery: 5 x 3.5 cm Ťahať káčera už vyšlo z módy, tak nechajte svoju ratolesť ťahať štýlového jazvečíka Charlieho. Pochádza z Londýna, a tak je vysoko distingvovaný. A hoci je trochu zdrevenelý, dokáže to s vašou pomocou pekne rozbehnúť! 100% kompletné a vyvážené kompletné krmivo pre dospelé jazvečíky od 1 roka veku. Jazvečík je jedným z fyzicky najvýraznejších plemien. Či je krátkosrstý, hrubosrstý alebo dlhosrstý, jeho predĺžené telo, hrdá hlava a krátke nohy z neho robia niečo jedinečné. Tiež pre plemená jazvečíkov sú definované špeciálne nároky s ohľadom na ich jedinečné telo a povahu. Kvalitu jeho života ovplyvňuje práve výž...

Všetky ponuky pre Jazvečík

Popis Jazvečík

Čas krmení píše:

Vykrajovátko na cesto - jazvečík. Pripravte na sviatky cukrovinky, ktoré len tak niekto nevidel. Vyberte si z našich psích a iných zvieratkových formičiek a majte niečo iné ako ostatní. Vhodné pre výrobu cukroviniek, sušienok, perníkov, vykrajovanie z marcipánu pod. Rozmery (vykrajovaný motív): 9 x 5 x 1,6 cm Materiál: PLA plast Tento materiál je plastom z kukuričného škrobu. Plast trvalý a pevný, avšak jedná sa o materiál biologicky odbúrateľný, odolný do cca 60°C. Plast z kukuričného škrobu je perfektným materiálom pre potravinársky priemysel. Je úplne bezpečný a ak sa rozbije či doslúži, môžete ho vyhodiť či zakompostovat a do 2 rokov sa bezozbytku rozloží. Nedávať do umývačky, po použití umyť vlažnou vodou s umývacím prostriedkom. Pri umývaní v umývačke či horúcej vode dôjde ku skrúteniu.

4home píše:

S pružiňákmi sa nikto nenudí. Jemným zatiahnutím psíka ľahko rozhýbete a jeho veselé skákanie zaujme a rozveselí aj tých najväčších hundrošov a ufňukánkov. Psík na pružine je veselá postavička, ktorá je stále v pohybe.

Lunzo.sk píše:

Tento krásny jazvečík v hnedej farbe bude najlepším kamarátom Vašich detí. Jezevčím má na ušiach čierne bodky a v očiach má vločky. Objednávajte teraz za úžasnú cenu! Materiál: PVC Farba: hnedá Rozmery: 5 x 3.5 cm

Bonami píše:

Ťahať káčera už vyšlo z módy, tak nechajte svoju ratolesť ťahať štýlového jazvečíka Charlieho. Pochádza z Londýna, a tak je vysoko distingvovaný. A hoci je trochu zdrevenelý, dokáže to s vašou pomocou pekne rozbehnúť!

Eukanuba-shop.sk píše:

100% kompletné a vyvážené kompletné krmivo pre dospelé jazvečíky od 1 roka veku. Jazvečík je jedným z fyzicky najvýraznejších plemien. Či je krátkosrstý, hrubosrstý alebo dlhosrstý, jeho predĺžené telo, hrdá hlava a krátke nohy z neho robia niečo jedinečné. Tiež pre plemená jazvečíkov sú definované špeciálne nároky s ohľadom na ich jedinečné telo a povahu. Kvalitu jeho života ovplyvňuje práve výživa. Znaky krmiva: * glukozamín a chondroitín sulfát pre zdravé kĺby a hybnosť * L-karnitín pre kontrolu hmotnosti a štíhle svaly * prírodná vláknina pre zdravé zažívanie a správnu absorpciu živín * vitamín E na podporu imunitného systému Kŕmny návod: pozri tabuľku na obale. Zloženie: sušené kuracie a morčacie mäso (27%), kukurica, pšenica, živočíšny tuk, cirok, jačmeň, sušená repná dužina (2,9%), hydrolyzované živočíšne bielkoviny, sušené celé vajcia, chlorid draselný, chlorid sodný, rybí olej, hexametafosfát sodný, fruktooligosacharidy (0,38%), uhličitan vápenatý, ľanové semienko, glukozamín (435 mg / kg), chondroitín sulfát (43 mg / kg). Neobsahuje dochucovadlá, farbivá ani konzervačné látky. Akostné znaky: proteíny 25,0%, vlhkosť 8%, tuky 16,0%, hrubé popoloviny 7%, hrubá vláknina 2,5%, vápnik 1,2%, fosfor 0,95%, omega-3 mastné kyseliny 0,35% , omega-6 mastné kyseliny 2,60%, vitamín A 45782 mj / kg, vitamín D3 1519 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 254 mg / kg, L-karnitín 48,4 mg / kg, betakarotén 5 mg / kg. Metabolizovateľná energia 3689 kcal / kg. Dostupné v balení: 2,5 kg.

Parametre Jazvečík

Podobné produkty

Podobné frázy: