Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Kozmetika pre mužov  >  Prípravky na holenie pre mužov  >  Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme Balzam po holenie 100ml

Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme Balzam po holenie 100ml

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 30,70 €
Dostupnosť: Skladom
od 35,10 €
Porovnať 2 obchody
Večer je určite ten správny čas pre elegantné a zmyselnú vôňu, najmä pokiaľ ide o tajomnú vôňu, ako je YSL La Nuit De L´Homme. Je to tretia vôňa z prepracované kolekcie L´Homme. Nóty bergamotu, kardamonu a cédru prepožičiavajú vôni bohatú mužskú intenzitu, zatiaľ čo tóny levandule a vetiveru prináša do vône zmyselnosť. Je to sexy vôňa, ktorá je ideálna na lákavé večery.... Balzam po holení pre mužov Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme La Nuit de L'Homme dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Nielenže krásne upokojí podráždenú pleť po holení, ale zanechá ju navyše jemnú, sviežu a voňavú.

Všetky ponuky pre Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme Balzam po holenie 100ml

Popis Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme Balzam po holenie 100ml

Vivantis.sk píše:

Večer je určite ten správny čas pre elegantné a zmyselnú vôňu, najmä pokiaľ ide o tajomnú vôňu, ako je YSL La Nuit De L´Homme. Je to tretia vôňa z prepracované kolekcie L´Homme. Nóty bergamotu, kardamonu a cédru prepožičiavajú vôni bohatú mužskú intenzitu, zatiaľ čo tóny levandule a vetiveru prináša do vône zmyselnosť. Je to sexy vôňa, ktorá je ideálna na lákavé večery.

Notino.sk píše:

Balzam po holení pre mužov Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme La Nuit de L'Homme dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Nielenže krásne upokojí podráždenú pleť po holení, ale zanechá ju navyše jemnú, sviežu a voňavú.

Parametre Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme Balzam po holenie 100ml

Výrobca Yves Saint Laurent
Výrobce Yves Saint Laurent

Podobné frázy: