Kde som:  Katalóg  >  Auto-moto  >  Autoservis  >  Olejové hospodárstvo, prevádzkové kvapaliny  >  Prevádzkové kvapaliny  >  CASTROL Edge 5W-30

CASTROL Edge 5W-30

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 417,10 €
Dostupnosť: Info v obchode
od 388,80 €
Porovnať 3 obchody
Castrol EDGE 5W-30 C3 je syntetický motorový olej s technológiou Titanium FST ™ špeciálne vyvinutý tak, aby spĺňal najnáročnejšie testy motorových olejov popredných výrobcov automobilov. SPĹŇA ALEBO PREKRAČUJE ŠPECIFIKÁCIE:SAE 5W-30API SN/CFACEA C3BMW LONGLIFE-04DEXOS2R *MB-APPROVAL 229.31/ 229.51RENAULT RN 0700 / RN 0710VW 502 00 / 505 01 Castrol EDGE Profesional Longlife III 5W-30 bol vyvinutý v spolupráci s firmou Volkswagen pre generáciu najmodernejších motorov.
Castrol EDGE Profesional Longlife III 5W-30 bol vyvinutý v spolupráci s firmou Volkswagen pre generáciu najmodernejších motorov.
Je vhodný ako pre naftové i pre benzínové motory, vrátane motorov s filtrami pevných častíc.
Jeho technológia Clean P... Popis Nedávne pokroky v technológii motorov smerovali k zvýšeniu ich výkonnosti a efektívnosti čo znamená, že motory pracujú tvrdšie a pod väčším tlakom ako kedykoľvek predtým. Jediná vec, ktorá udržuje kovové súčiastky od seba oddelené je motorový olej, a ten musí byť silnejší a zostať silnejší podlhšiu dobu. Castrol EDGE je náš najsilnejší a najpokrokovejší rad motorových olejov. Jeho nová tech...

Všetky ponuky pre CASTROL Edge 5W-30

Popis CASTROL Edge 5W-30

Carhelp píše:

Castrol EDGE 5W-30 C3 je syntetický motorový olej s technológiou Titanium FST ™ špeciálne vyvinutý tak, aby spĺňal najnáročnejšie testy motorových olejov popredných výrobcov automobilov. SPĹŇA ALEBO PREKRAČUJE ŠPECIFIKÁCIE:SAE 5W-30API SN/CFACEA C3BMW LONGLIFE-04DEXOS2R *MB-APPROVAL 229.31/ 229.51RENAULT RN 0700 / RN 0710VW 502 00 / 505 01

1autodiely.sk píše:

Castrol EDGE Profesional Longlife III 5W-30 bol vyvinutý v spolupráci s firmou Volkswagen pre generáciu najmodernejších motorov.
Castrol EDGE Profesional Longlife III 5W-30 bol vyvinutý v spolupráci s firmou Volkswagen pre generáciu najmodernejších motorov.
Je vhodný ako pre naftové i pre benzínové motory, vrátane motorov s filtrami pevných častíc.
Jeho technológia Clean Performance Technology™ predlžuje životnosť súčasných komplexných emisných systémov a pomáha znižovať škodlivé emisie do životného prostredia.
Má novú FST( Fliud Streng Technology) technológiu, ktorá aktívne zosiluje olejový film viac o 35%. Plní požiadavky bývalej normy VW 503 01.
Špecifikácie: ACEA A3/B3, A3/B4, C3 VW 504 00/ 507 00 PORSCHE C30

1olej píše:

Popis Nedávne pokroky v technológii motorov smerovali k zvýšeniu ich výkonnosti a efektívnosti čo znamená, že motory pracujú tvrdšie a pod väčším tlakom ako kedykoľvek predtým. Jediná vec, ktorá udržuje kovové súčiastky od seba oddelené je motorový olej, a ten musí byť silnejší a zostať silnejší podlhšiu dobu. Castrol EDGE je náš najsilnejší a najpokrokovejší rad motorových olejov. Jeho nová technológia TITANIUM FST™ zdvojnásobuje silu motorového oleja, zabraňuje narušeniu olejového filmu a redukuje trenie. Castrol EDGE s technológiou TITANIUM FST™ pomáha motoru dosiahnúť najlepšiu výkonnosť. Aplikácia Castrol EDGE 5W-30 C3 je motorový olej vhodný pre použitie v benzínových a naftových motoroch osobných automobilov, kde je výrobcom odporúčaný olej so špecifikáciou API SN, ACEA C3 alebo skoršími špecifikáciami a viskozitou 5W-30. Castrol EDGE 5W-30 C3 je odporúčaný a schválený pre použitie viacerými výrobcami automobilov, pri výbere oleja sa vždy riaďte odporučením výrobcu vozidla uvedeným v užívateľskej a servisnej príručke. *GM dexos2®: nahrádza GM-LL-B-025 a GM-LL-A-025 : GB2E0209082 Výhody Castrol EDGE 5W-30 C3 poskytuje maximálnu výkonnosť a ochranu dnešným moderným vysokootáčkovým motorom športových a vysokovýkonných automobilov, ktoré požadujú nízkoviskozitné oleje poskytuje maximálnu výkonnosť a ochranu dnešným moderným vysokootáčkovým motorom športových a vysokovýkonných automobilov, ktoré požadujú nízkoviskozitné oleje. Castrol EDGE 5W-30 C3: Maximalizuje krátkodobú a dlhodobú výkonnosť motora Znižuje tvorbu usadenín a tým napomáha zlepšovať reakcie motora Udržuje maximálny výkon motora i počas náročných prevádzkových podmienok Podľa nezávislých testov zvyšuje účinnosť motora Poskytuje mimoriadnu úroveň ochrany pri širokej škále prevádzkových podmienok a teplôt

Parametre CASTROL Edge 5W-30

Výrobca Castrol
Výrobce Castrol

Podobné produkty

Podobné frázy: