Kde som:  Katalóg  >  Chovateľské potreby  >  Teraristika  >  Dekorácia do terária  >  Plávajúce terárijný dekorácie

Plávajúce terárijný dekorácie

Nájdené:    200 produktov

AKVARIJNÁ DEKORÁCIA DELFÍNY A KORYTNAČKY

Dekorácia do akvária plávajúce korytnačky a delfíny v modrej farbe.

Viac informácií

Plávajúce sviečky Ø3,5 cm ružová 1krab.

Dekoračné plávajúce sviečky využijete pri každej príležitosti. Elegantne sa držia na hladine. Sviečky sú bez vône. Naaranžujte ich do pohára vody s brúsenými kamienkami alebo rôznymi kvetinami a získate jedinečnú a atraktívnu dekoráciu. Jedna krabička obsahuje 15 kusov sviečok.Sviečka horí 1 hodinu.

Viac informácií

Dekorácia na stôl

Hľadáte ľahko zostaviteľnú dekoráciu? Táto škatuľa je priamo pre Vás. Vďaka jej kompletnému obsahu bude slávnostne prestretý stôl hračkou. Organzový naperon (5mx30cm), malé korálky, hviezdičky, ratanové alebo trblietavé guličky, plávajúce sviečky, bridlicové menovky a tiež servítky (rozložené cca 25x25cm). Všetky tieto nevyhnutné doplnky sú ukryté v jednej škatuli a pripravené ozdobiť Váš stôl.

Viac informácií

KATAPULT S PLÁVAJÚCIM KRUHOM 48 / 17cm

Katapult s plávajúcim kruhom Dog Activity tvrdá guma 48 / 17cm je aktívna hračka pre živšie a veselšie hry. Vďaka jeho prevedeniu môže byť kruh odhodený do väčšej vzdialenosti a jeho pohyb bude zároveň menej pravidelný, takže sa Váš psík bude musieť viac snažiť, aby ho chytil. Hračka je vhodná predovšetkým pre trénovanie rýchlosti, sústredenie a reakcie.

Viac informácií

PLÁVAJÚCI VLNITÝ KRUH, TVRDÁ GUMA 15cm

Plávajúci vlnitý kruh, tvrdá guma 15cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Kruh je vyrobený z kvalitnej prírodnej gumy a má zvlnený tvar, ktorý umožňuje psovi ľahšie uchopenie. Veľkosť: 15cm

Viac informácií

PLÁVAJÚCA VRHACIA LOPTA NA ŠNÚRE 7/35cm

Plávajúca vrhacia lopta na šnúre 7cm/35cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Dutá gumová loptička na lane s motívom psích labiek. Skvele sa hodí na aportovanie na suchu i vo vode, ale aj na preťahovacie hry s Vašim psíkom. Použitá prírodná guma zaručí dlhú životnosť hračky.

Viac informácií

PLÁVAJÚCA VRHACIA LOPTA NA ŠNÚRE MALÁ

Plávajúca vrhacia lopta na šnúre malá 4,5cm / 35cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Táto lopta na šnúre sa nechá veľmi ľahko hádzať. Je vhodná pre aportovanie na zemi i vo vode. Hračka je skvele vhodná na preťahovanie. Táto hračka je veľmi odolná, vydrží hryzenie psích zubov a tým tiež zároveň zabraňuje ich poškodzovaniu.

Viac informácií

PLÁVAJÚCE KRUH, TVRDÁ GUMA 15cm TRIXIE

Plávajúce kruh, tvrdá guma 15cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Plávajúce kruh z tvrdej prírodnej gumy pre psie milovníkov vodných hier. Kruh je k dostaniu v červenej, zelenej, žltej a oranžovej farbe.

Viac informácií

PLÁVAJÚCA KAČICA, ZVUKOVÁ 18cm

Plávajúca kačica, zvuková 18 cmje hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Plávajúca kačica je vyrobená z latexu a vďaka tomu sa ľahko udržuje, čistí a pre Vášho maznáčika je úplne netoxická. Hračka pri hraní, kedy do nej psík hryzie, vydáva zvuk.

Viac informácií

PLÁVAJÚCE ORAN(R)OVÁ KAČKA SO ZVUKOM 50 cm

Plávajúce oranžová kačka so zvukom 50 cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Hračka pre psíkov vhodná ako hračka do vody, alebo len tak na hranie. Psík sa veľmi rád bude zúčastňovať hier. Hračka je vyrobená z odolného pevného nylonu, je ľahká, vhodná pre hry vo vode i na suchu, pri stlačení hlavy vydáva zvuk.

Viac informácií

MOT-FUN GRANÁT PLÁVAJÚCI NA ŠNÚRE 9m

Mot-Fun granát plávajúci na šnúre s guličkou 9m je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Špeciálny granát s úchopom pre aportovanie predovšetkým do vody vyvinutý profesorom Lindem Ekardem. Má ergonomický tvar ako pre presné hádzanie, tak i pre pohodlné uchopenie. Hračka pláva, je zo stredne tvrdej gumy. Výrazná červená farba pre dobrú viditeľnosť.

Viac informácií

X-TRM PLÁVAJÚCA NYLON.KOSŤ 13x20cm

X-TRM plávajúca nylon. kosť s lanom a penovou rukoväťou 13x20cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Báječná plávajúca hračka s atraktívnym dizajnom pre Vášho štvornohého kamaráta. Vďaka penovej rukoväti ju možno bezpečne použiť aj ako preťahovadlo. Kosť je vyrobená z odolného nylonu. Je mäkká a tak nehrozí psovi pri chytaní alebo preťahovaní žiadne zranenie.

Viac informácií

X-TRM PLÁVAJÚCA NYLONOVÁ KOSŤ 18x33cm

X-TRM plávajúca nylonová preťahovacia kosť 18 x 33 cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Báječná plávajúca hračka s atraktívnym dizajnom pre Vášho štvornohého kamaráta. Kosť je vyrobená z odolného nylonu. Je mäkká a tak nehrozí psovi pri chytaní alebo preťahovaní žiadne zranenie. Otvory pre uchytenie sú zosilnené.

Viac informácií

X-TRM PLÁVAJÚCI NYLÓNOVÝ DISK 24 cm

X-TRM plávajúci nylonový disk 24 cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Báječná plávajúca hračka s atraktívnym dizajnom pre Vášho štvornohého kamaráta.

Viac informácií

KOČIČÍ KERAMICKÁ DEKORACE NA ZEĎ

Pro interiér i exteriér je určena tato nádherná kočičí keramická dekorace na zeď, která se dá snadno připevnit na požadované místo díky připraveným otvorům v horních pacičkách. Kočičí keramická dekorace na zeď je dodávána ve velikosti cca 22 x 11 centimetrů.

Viac informácií

KERAMICKÁ DEKORACE - KOCOUREK

Oživte svůj byt netradiční keramickou dekorací. Skvělou volbou bude například tato keramická dekorace kocourek v modré barvě! Keramickou dekoraci dodáváme ve velikosti přibližně 22 x 11 centimetrů. V tlapičkách má kočička otvory na zavěšení.

Viac informácií

KERAMICKÁ DEKORACE KOČKY NÁMOŘNÍCI

Pro milovníky námořníků a koček je tu skvělý dárek v podobě keramické dekorace na zeď koček námořníků! Keramickou dekoraci je možné snadno upevnit pomocí připravených otvorů v horních pacičkách. Keramická dekorace na zeď je velká přibližně 22 x 11 centimetrů.

Viac informácií

KERAMICKÁ KOČIČÍ DEKORACE NA ZEĎ

Udělejte radost svým blízkým, kteří jsou kočičími dušemi, touto roztomilou keramickou kočičí dekorací na zeď. Keramická dekorace na zeď s motivy kočičky a kocourka v červené barvě se hodí do každého interiéru. Keramickou kočičí dekoraci na zeď dodáváme ve velikosti 22 x 11 centimetrů.

Viac informácií

KERAMICKÁ DEKORACE KOČKY

Krásnou dekorací pro váš interiér bude tento pár kočiček v oranžové barvě. P Keramická dekorace kočky je velká přibližně 22 x 11 centimetrů. Cena je za jeden pár.

Viac informácií

KERAMICKÁ DEKORÁCIA VTÁČIK NA KAMIENKU

Dekorácia vtáčika sediaceho na kamienku zo šamotovej hliny. Výška vtáčika aj s kamienkom je cca 12,5 cm. Postavička je vhodná pre ozdobenie interiéru alebo exteriéru.

Viac informácií

MAGNETICKÁ PLÁVAJÚCA STIERKA MALÁ

Ak hľadáte pomocníka pre jednoduché čistenie vášho akvária, potom vám odporúčame zakúpiť túto praktickú malú plávajúcu stierku Plaček. Plávajúca magnetická stierka disponuje veľkosťou x 5 cm.

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA JURSKÉ KAMENE

Penplax farebné jurské kamene. 12 kusov modrých, zelených a žltých dekoračných predmetov do vášho akvária.

Viac informácií

BRIDLICOVÁ DEKORÁCIA VEĽKÁ 1,5kg

Dekorácia do akvária bridlice. Väčšia dekorácia do väčších akvárií. Farba - čierna, hmotnosť 1500g. Zabalené vo fólii.

Viac informácií

AKVARIJNÁ DEKORÁCIA DELFÍNY A KORYTNAČKY

Penplax šperky ľadového hradu. 12 kusov modrých, ružových a fialových morských tvorov ako dekorácia do akvária.

Viac informácií

DEKORAČNÉ KAMIENKY HNEDO ČIERNE 370g

Kamene hnedé, hnedasté, béžovej, pieskovej či čiernej farby do vášho akvária. Perfektná dekorácia, ktorá vydrží naveky. Balenie 370g.

Viac informácií

AKVARIJNÁ DEKORÁCIA-ANTICKÉ STĹPY NOBBY

Nevyhnutnou výbavou každého akvária sú dekorácie, ktoré sa dajú podľa ľubovôle a nálady ľubovoľne meniť a kombinovať. Vyberte si napríklad túto dekoráciu do akvária v dizajne antických stĺpov Nobby. Dekorácia do akvária je vhodná pre sladkú i slanú vodu. Použitý materiál, syntetická živica (Polyresin) zaručuje detailné prevedenie a absolútne netoxické zloženie s neutralizáciou na biologickú rovnováhu. Pred prvým použitím opláchnite vlažnou vodou bez použitia umývacích prostriedkov. Celková veľk...

Viac informácií

DEKORÁCIA DO TERÁRIA JASKYNE TOMMI

Či už budete doma pestovať malé jašterice, pavúky, hady a ďalšie zvieratká, touto dekorácií do terária v tvare jaskyne Tommi im urobíte zaručenou radosť. Dekorácia je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorá drží tvar aj farebnú stálosť. Pred použitím doporučujeme dekoráciu do terária umyť bez použitia umývacích prípravkov. Celková veľkosť dekorácia do terária Jaskyňa Tommi je 15,5 x 10 cm.

Viac informácií

TERÁRIJNÁ SLNEČNÁ (R)IAROVKA UVB100

Ak doma chováte živočíchy, žijúci v tienistých prostrediach dažďových pralesov a ďalších tropických lokalitách, potom im nezabudnite zakúpiť túto terárijnú slnečnú žiarovku 25 W, ExoTerra Reptile UVB100, určenú pre tropická a subtropická terária. Terárijná slnečná žiarovka 25 W, ExoTerra Reptile UVB100 bude príjemným osvetlením pre plazy, jaštery a ďalšie živočíchy.

Viac informácií

VYKUROVACÍ KAMEŇ TERÁRIJNÝ RESUN

Kvalitný vykurovací kameň do terária Resun je veľmi dobrou napodobeninou prírodného kameňa. Vykurovací kameň je vyrobený z umelej hmoty. Jeho údržba je veľmi jednoduchá. Vykurovací kameň terárijný HR - 0205 Resun 16,5 x 11,5 x 5 cm má účinnejší rozvod tepla a viac vydrží. Slúži ku kontaktnému vyhrievaniu terárijných zvierat malej veľkosti (ako sú napr. malé jašterice, gekón, pavúky alebo žaby). Výkon 3 W, rozmery 16,5 x 11,5 x 5 cm, dosiahnutá teplota 26 ° C....

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA FAREBNÝ KORAL NOBBY

Krásnou dekoráciou pre morské akvária bude táto dekorácia - farebný koral Nobby, ktorý sa hodí do stredných a veľkých akvárií. Dekorácia do akvária - farebný koral Nobby je vyrobený zo syntetickej živice. Polyresin prepožičiava dekorácii vierohodný vzhľad a je pre živočíchy úplne netoxický. Navyše zaručuje dlhú farebnú stálosť. Celková veľkosť dekorácie do akvária - farebný koral Nobby je 11 x 7 x 8,5 cm. Pred vložením do akvária odporúčame dekoráciu umyť vo vlažnej vode bez čistiacich prostrie...

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA CHOBOTNICA NOBBY

Hľadáte netradičnú dekoráciu do akvária? Potom vás určite zaujme táto chobotnica Nobby, ktorá je vyrobená z kvalitného materiálu, neuvoľňuje do vody škodlivé látky. Dekorácia do akvária - chobotnica Nobby zaručuje dlhotrvajúcu farebnú stálosť. Pred prvým použitím odporúčame umyť vlažnou vodou, bez umývacích prostriedkov. Celková veľkosť dekorácie do akvária - chobotnica Nobby je 10 x 11 cm

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA KAMENE NOBBY

Veľmi elegantnou dekoráciou do stredných a veľkých akvárií budú tieto kamene Nobby. Kamene sú vyrobené zo syntetickej živice, polyresin. Tento materiál zaručuje dlhú životnosť, farebnú stálosť a je úplne netoxický. Dekorácia do akvária - kamene Nobby, sú vhodné pre slanú i sladkú vodu. Pred použitím umyte dekoráciu vlažnou vodou, bez umývacích prostriedkov. Celková veľkosť dekorácie do akvária kamene Nobby je 17 x 9 x 10 cm

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA KOREŇ TOMMI

Krásnou a veľmi originálnou dekoráciou do akvária so slanou aj sladkou vodou je tento koreň Tommi. Dekorácia je ozvláštnená vodnými rastlinkami. Celková veľkosť dekorácie do akvária - koreňa Tommi je 11 x 8 x 10,5 cm, vyrobená je zo syntetickej živice, udeľujúcej dekorácii prirodzený vzhľad, dlhú farebnú stálosť a je úplne netoxická. Pred prvým použitím umyte dekoráciu do akvária - koreň Tommi v teplej vode bez umývacích prostriedkov.

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA MOST NOBBY

V každom strednom i veľkom akváriu sa bude vynímať táto dekorácia do akvária v dizajne mosta Nobby. Most sa stane obľúbeným miestom na hranie vašich rybičiek, navyše bude vďaka syntetické živici bezpečný a aj po rokoch stálofarebný. Pred prvým použitím doporučujeme umyť vo vlažnej vode, bez použitia umývacích prostriedkov. Dekorácia do akvária - most Nobby je veľká 22 x 6 x 4,5 cm

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA ORAN(R)OVÁ RYBA NOBBY

Máte doma malého akvaristu? Potom mu urobte radosť touto krásnou dekoráciou do akvária v podobe oranžovej rybky Nobby. Dekorácie oživí akvárium a zároveň bude skvelým miestom pre hry malých rybičiek. Celková veľkosť dekorácie do akvária - oranžovej rybky Nobby je 8 x 6 x 6 cm. Pred vložením do akvária odporúčame dekoráciu umyť vlažnou vodou bez umývacích prostriedkov.

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA SKALA NOBBY

Kúpte svojim rybičkám do akvária novú dekoráciu v podobe skaly Nobby. Skala je vyrobená z kvalitných materiálov, zaručujúcich dlhú farbenú stálosť. Celková veľkosť dekorácie do akvária skaly Nobby je 11 x 4,8 x 5 cm. Pred použitím doporučujeme umyť dekoráciu vlažnou vodou bez použitia umývacích prostriedkov.

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA HRAD TOMMI

Neoddeliteľnou súčasťou historicky zariadeného akvária bude tento starodávny hrad Tommi, ktorý budú milovať všetky rybky, túžiaci po dobrodružstve! Dekorácia bude písať každý deň iný príbeh vo vodách vášho akvária. Hodí sa do vody so slanou aj sladkou vodou a ako hrad vložíte do akvária, odporúčame ho umyť vlažnou vodou bez použitia umývacích prostriedkov. Celková veľkosť dekorácia do akvária hrad Tommi je 11 x 11 x 14,5 cm.

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA DERAVÝ SUD DUVO

Dekorácia do akvária - deravý sud Duvo je vhodný pre stredné až veľké akvária, vyzdobený v dobovom štýle. Dekorácia je vhodná do sladkej i slanej vody a použité materiály zaručujú jej farebnú a tvarovú stálosť. Pred použitím doporučujeme dekoráciu umyť vo vlažnej vode, bez použitia umývacích prostriedkov. Celková veľkosť dekorácie do akvária deravý sud Duvo je 9 x 8 x 8 cm.

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA VE(R) NOBBY

Potešte svojich blízkych novou dekorácií do akvária v podobe tejto veže Nobby. Dekorácia skrášli slanú i sladkú vodu vo vašom akváriu a pripraví rybičkám skvelé zážitky každý deň, pri objavovaní nových dobrodružstiev. Dekoráciu odporúčame pred použitím umyť v teplej vode bez umývacích prostriedkov. Vyrobená je zo syntetickej živice. Celková veľkosť dekorácie do akvária - veže Nobby je 9 x 10 x 15 cm

Viac informácií

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA DREVO RW DISPLAY

Originálnou dekorácií bude tento kus dreva Colophospermum mopane, ktorý zaručuje úplne originálny vzhľad a to vďaka tvaru a veľkosti, ktoré vyrobila sama príroda. Dekorácia do akvária - drevo RW Display sa hodí do akvária, terária a pod. Drevo sa vyznačuje svojou ťažkosťou, tvrdosťou a farbou v odtieňoch hnedej po takmer čiernu. Pred použitím do terárií je nutné dekoráciu namočiť minimálne na 1 deň do čistej vody a potom stačí opláchnuť. Prítomnosť tohto dreva v akváriu môže znížiť rast rias....

Viac informácií

Podobné frázy:

majak dekorácie  •  dekoracie lebka  •  morska dekoracie  •  motyl dekoracie  •  dekoracie puzdra  •  kovova dekoracie  •  dekoracie motyle  •  aqua dekoracie  •  dekoracie motyl  •  kotva dekoracie  •  svetelna dekoracie  •  dekoracie bodkami  •  dekoracie sova  •  dekoracie traktor  •  drevene dekoracie  •  stropne dekoracie  •  naradie dekoracie  •  zavesne dekoracie  •  zahradny dekoracie  •  bytove dekoracie  •  dekoracie jahody  •  dekoracie kvetinace  •  detska dekoracie  •  samolepiace dekoracie  •  kvetinove dekoracie  •  dekoracie lode  •  dekoracie jezek  •  dekoracie srdce  •  venkovni dekoracie  •  sova dekoracie  •