Kde som:  Katalóg  >  Oblečenie a obuv  >  Pláštenky  >  Frog - zelená

Frog - zelená

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 11,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 12,99 €
Porovnať 3 obchody
Kaloo plyšová žabka Nopnop-Bloom Frog Doudou je pekná hračka na bábkové divadlo pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 25 cm a jej telo je rukavica, takže bábätku môžete zahrať bábkové divadlo a zabaviť ho, výborný spôsob na rozvoj detskej fantázie. Dieťa môže vďaka bábkovej postavičke spoznávať nový svet okolo seba, môže skúmať jej povrch, farby a naučiť sa veľa nových vecí. Detská hračka ... Vyzdobte si svá Nedis® Animaticks sluchátka pomocí odpojitelných magnetických Freddy Frog oušek. . Tato sluchátka nejsou pouze zábavná. Byla speciálně navržena tak, aby díky maximálnímu omezení hlasitosti 85 dB chránila Váš

Popis Frog - zelená

Mackoviahracky.sk píše:

Kaloo plyšová žabka Nopnop-Bloom Frog Doudou je pekná hračka na bábkové divadlo pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 25 cm a jej telo je rukavica, takže bábätku môžete zahrať bábkové divadlo a zabaviť ho, výborný spôsob na rozvoj detskej fantázie. Dieťa môže vďaka bábkovej postavičke spoznávať nový svet okolo seba, môže skúmať jej povrch, farby a naučiť sa veľa nových vecí. Detská hračka je vyrobená z hebkého mäkkého plyšu, ktorý je jemný k detskej pokožke a bezpečný pre hru najmenších detí. Plyšová žabka pre najmenších sa môže stať vďaka jedinečnému dizajnu, pestrým farbám a hebkému povrchu obľúbeným detským spoločníkom a kamarátom.
Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. V prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve rozkošná žabka z plyšu Kaloo. Pestré farby žabky upútajú detské oči, ktoré v prvých týždňoch po narodení nerozoznávajú úplne všetky farby spektra. Problémom nebude ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je totiž prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená.
Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky je potrebné vyhnúť sa namáčaniu a ručnému praniu. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu.
Vlastnosti
hebká mäkká hračka z plyšu
vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
pest...

AndreaShop.sk píše:

Vyzdobte si svá Nedis® Animaticks sluchátka pomocí odpojitelných magnetických Freddy Frog oušek. . Tato sluchátka nejsou pouze zábavná. Byla speciálně navržena tak, aby díky maximálnímu omezení hlasitosti 85 dB chránila Váš

Parametre Frog - zelená

Podobné frázy: