Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Telová kozmetika  >  Starostlivosť o ruky a nechty  >  SPF 15 75 ml

SPF 15 75 ml

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 9,07 €
Dostupnosť: Skladom
100% prírodný slnečný krém od Eco Cosmetics s ochranným SPF faktorom 15 obsahuje extrakty a oleje z rakytníka a olív a vďaka tomu o pokožku stará a predchádza jej vysušeniu. A tiež príjemne, jemne vonia.
Obsahuje 100% prírodné minerálne filtre pre okamžitú ochranu pred UVA i UVB slnečným žiarením. Plnú UVA ochranu poskytuje špeciálnu variantu oxidu titaničitého UV Titanium Dioxide, ktorá je...

Popis SPF 15 75 ml

Earplugs.sk píše:

100% prírodný slnečný krém od Eco Cosmetics s ochranným SPF faktorom 15 obsahuje extrakty a oleje z rakytníka a olív a vďaka tomu o pokožku stará a predchádza jej vysušeniu. A tiež príjemne, jemne vonia.
Obsahuje 100% prírodné minerálne filtre pre okamžitú ochranu pred UVA i UVB slnečným žiarením. Plnú UVA ochranu poskytuje špeciálnu variantu oxidu titaničitého UV Titanium Dioxide, ktorá je špeciálne upravená pre tieto účely.
Je vodeodolný.
 
Žiadna chémia
Neobsahuje problematické súčasti bežných slnečných krémov ako sú chemické filtre, umelé vône, deriváty z ropy, parafínu či silikónu, nanotechnológie, soli hliníka, parabény ani PEGy alebo GMO. 
Na rozdiel od obvyklých chemických slnečných krémov nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre vodné organizmy. 
 
Ako prírodné opaľovacie krémy vlastne fungujú a ako s nimi nakladať?
V prírodných opaľovacích prostriedkoch sa pre ochranu pred UV žiarením používajú zlúčeniny, ktoré možno získať z minerálov čiže nerastov. Najčastejšie sú oxid titaničitý (titanium dioxide, TiO2) a oxid zinočnatý (zinc oxide, ZnO). Tie nemôžu pokožku dráždiť ani alergizovat a sú úplne bezpečné. Fungujú na čisto fyzickom princípe - na pokožke vytvorí slabú vrstvu, ktorá UV žiarenie odráža.
Fyzikálne (minerálne) filtre, ktoré sa používajú v skutočne prírodných opaľovacích krémoch, fungujú ako bariéra, ktorá odráža najviac slnečného žiarenia. FDA je označila za jediné všeobecne účinné a bezpečné UV filtre.
Oxid zinočnatý je spoľahlivou a plnou ochranou proti UVB aj UVA žiareniu. Oxid titaničitý väčšinou sám o sebe nepokryje plnú ochranu UVA. Riaďte sa ale vždy označením na obale krému. Ak je na ňom v krúžku UVA, potom si môžete byť plnou ochranou istí (výrobcovia musia prejsť testami, aby si toto označenie mohli na obal dať).
Oba spomínané minerály sú charakteristické bielou farbou, ktorá môže byť na pokožke vidieť. Odporúčame teda krém najskôr rozohriať medzi dlaňami, nanášať h...

Parametre SPF 15 75 ml

Výrobca Clarins
Výrobce Clarins

Podobné produkty

Podobné frázy: