Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Telová kozmetika  >  Starostlivosť o poprsie  >  AVENT CANNON RUBBER LIMITED Niple cream 30 ml krém na bradavky

AVENT CANNON RUBBER LIMITED Niple cream 30 ml krém na bradavky

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 13,43 €
Dostupnosť: Do 3 dní
od 12,90 €
Porovnať 4 obchody
PHILIPS AVENT Krém na bradavky 30 ml + Aquaint 100% ekologická čistiaca voda 500ml .{color: #e42a8e}
PHILIPS AVENT Krém na bradavky 30 mlAvent Moisturising Nipple cream je ideálny na ošetrenie boľavých alebo popraskaných bradaviek – obnoví a zvláčni pokožku. Zloženie krému je pre dieťatko bezpečné, pred kojením ho nie je potrebné z bradavky odstraňovať. Pomáha tiež pri príprave na dojčenie ... Inšpirované bábätkom, praktické pro mamičku. Technológia prirodzeného pohybu. Efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka Dobíjacíia odsávačka materského mlieka na cesty! Inšpirované jedinečnou schopnosťou bábätka sať a masírovať bradavku, technológia prirodzeného pohybu prirodzene stimuluje tok mlieka. - klinicky dokázaná účinnosť - jednodielna masážna vložka sa v...

Popis AVENT CANNON RUBBER LIMITED Niple cream 30 ml krém na bradavky

Market24.sk píše:

PHILIPS AVENT Krém na bradavky 30 ml + Aquaint 100% ekologická čistiaca voda 500ml .{color: #e42a8e}
PHILIPS AVENT Krém na bradavky 30 mlAvent Moisturising Nipple cream je ideálny na ošetrenie boľavých alebo popraskaných bradaviek – obnoví a zvláčni pokožku. Zloženie krému je pre dieťatko bezpečné, pred kojením ho nie je potrebné z bradavky odstraňovať. Pomáha tiež pri príprave na dojčenie - pri aplikácii jeden- alebo dvakrát denne počas tehotenstva pomáha pripraviť pokožku na dojčenie a pri použití po pôrode medzi jednotlivými kŕmeniami pomáha mamičkám zachovať si jemnú a vláčnu pokožku.Bez farbív, konzervačných prostriedkov alebo parfumu. Obsahuje kokosový olej a aloe vera, teda prírodné prísady, ktoré pomáhajú hydratovať pokožku a zjemňovať bradavky.
Obsahuje Medilan™, mimoriadne čistú formu lanolínu, ktorý vniká do vonkajších vrstiev pokožky a zlepšuje úroveň hydratácie a zvyšuje pružnosť.
Objem 30 ml.AVENT Aquaint 100% prirodzená čistiaca voda pre ruky, pokožku, ústa apod. .{color: #e42a8e}OSOBNÁ A HYGIENICKÁ STAROSTLIVOSŤ. Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok.Vlastnosti:- Čistí a chráni prirodzenou cestou.
- Bez alkoholu a bez parfému.
- Vhodné od narodenia.
- Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok v mechanickom rozprašovači na použitiepred alebo po jedle, po použití toalety, pri cestovaní, a pod. Môže byť použitý na ľubovoľnejčasti tela pre dospelých a deti od narodenia.
- Obsahuje iba vodu a HClO (kyselina chlórna), ktorú obsahuje v množstve menšomako 0,01 %.
- Čistí, osviežuje. Ideálna pre citlivú pokožku. Dermatologicky testované.
- Nerieďte. Aplikujte a môžete ísť. Uistite sa, aby ste použili dostatočné množstvoproduktu, aby pokryl znečistenú plochu (ruky, tvár, zadoček, atď.). V prípade potreby juvysušte čistou utierkou.
- Po použití zostáva na čistenom povrchu iba voda.
- Allergy UK schválila AQUAINT ako Allergy Friendly Product (výrobok vhodný pre alergikov).Aquaint v porov...

Najlekaren.eu píše:

Inšpirované bábätkom, praktické pro mamičku. Technológia prirodzeného pohybu. Efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka Dobíjacíia odsávačka materského mlieka na cesty! Inšpirované jedinečnou schopnosťou bábätka sať a masírovať bradavku, technológia prirodzeného pohybu prirodzene stimuluje tok mlieka. - klinicky dokázaná účinnosť - jednodielna masážna vložka sa vám prispôsobí tvarom, takže jedna veľkosť skutočne vyhovuje všetkým - rovnako ako bábätko sa naša odsávačka prispôsobí zo stimulačného režimu na odsávanie Sedí na 99.98 % veľkostí bradaviek Na základe klinického testovania, ktoré sa uskutočnilo v roku 2019, v porovnaní s výsledkami predošlého modelu výrobku. Viacej informácií nájdete na www.philips.com/avent Vlastnosti: - menej častí, jednoduché zostavenie, použitie aj čistenie, uzatvorený systém pre hygienické odsávanie – žiadne mlieko v hadičke - 8 stimulačných + 16 odsávacích režimov pre individuálne použitie - určené pre odsávanie vo vzpriamenej polohe, bez nutnosti sa predkláňať - tichý motor pre diskrétne použitie, nech už ste kdekoľvek - pamäťová funkcia uloží váš obľúbený štýl odsávania - dobíjacie batérie pre jednoduché použitie i na cestách Pozrite si krátke video: Ako zložiť el.odsávačku: Ako čistiť el.odsávačku: Obsahuje všetko potrebné na odsávanie a uskladnenie materského mlieka a nakŕmenie Vášho bábätka. Obsah balenia: - 1x motorček - 1x mäkká masážna vložka - 1x fľaša Natural - 1x tesniace viečko - 1x jednorazové prsné vložky - 1x sieťový adaptér Vďaka možnosti napájania batérií alebo priamo z elektrickej siete môžete odsávať bezstarostne a pohodlne, kdekoľvek ste. Používanie odsávačky mlieka: Kedy odsávať mlieko? Ak nemáte problémy s dojčením, odporúča sa (ak váš odborník v oblasti starostlivosti o zdravie/poradca v oblasti dojčenia neodporučí inak) počkať, kým sa neustáli vaša tvorba mlieka a harmonogram dojčenia (väčšinou minimálne 2 až 4 týždne po pôrode). Výnimky: - Ak máte spočiatku...

Parametre AVENT CANNON RUBBER LIMITED Niple cream 30 ml krém na bradavky

Výrobca Avent

Podobné frázy: