Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Hodinky  >  Pánske hodinky  >  Pánske športové hodinky  >  Garmin SWIM

Garmin SWIM

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 239,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 239,99 €
Porovnať 2 obchody
Nová generácia športových hodiniek pre plavecký tréning. SWIM 2 sú s unikátnou výbavou a funkciami určené pre plavcov na všetkých úrovniach.
SWIM 2 sa štandardne postará o základné metriky plávania v bazéne - celkový počet dĺžok bazéna,... S plaveckými hodinkami Swim 2 GPS získate viac zo svojho tréningu - v bazéne aj na otvorenej vode. Vďaka špecifickým funkciám plávania, ako je meranie srdcového rytmu pod vodou a zaznamenávanie tempa, zdvihy plávania a automatické rozpoznávanie plaveckého štýlu, sú vaše tréningy ešte efektívnejšie. A vďaka integrovanému senzoru GPS získate presné informácie o prekonanej vzdialenosti. Vďaka diagno...

Všetky ponuky pre Garmin SWIM

Popis Garmin SWIM

MP3.sk píše:

Nová generácia športových hodiniek pre plavecký tréning. SWIM 2 sú s unikátnou výbavou a funkciami určené pre plavcov na všetkých úrovniach.
SWIM 2 sa štandardne postará o základné metriky plávania v bazéne - celkový počet dĺžok bazéna,...

Conrad píše:

S plaveckými hodinkami Swim 2 GPS získate viac zo svojho tréningu - v bazéne aj na otvorenej vode. Vďaka špecifickým funkciám plávania, ako je meranie srdcového rytmu pod vodou a zaznamenávanie tempa, zdvihy plávania a automatické rozpoznávanie plaveckého štýlu, sú vaše tréningy ešte efektívnejšie. A vďaka integrovanému senzoru GPS získate presné informácie o prekonanej vzdialenosti. Vďaka diagnostickým funkciám výkonu, ako je displej Critical Swim Speed (CSS), máte vždy svoj aeróbny prah výkonnosti viditeľný a môžete ho cielene trénovať a vylepšovať. Okrem toho sú k dispozícii tréningové funkcie pre šport, ako je beh a cyklistika, ako aj inteligentné funkcie. Takto získate ideálnu podporu pre svoj aktívny a zdravý život aj mimo vody. Tento text bol preložený strojovo. Meranie srdcového rytmu pod vodou·Režimy bazéna a otvorenej vody·Komplexná analýza výkonu·Zaznamenávanie vzdialenosti a tempa·Športové profily·Sledovanie kondície·Inteligentné funkcie SWIM 2, nabíjací / dátový kábel, príručka rýchleho spustenia Tento text bol preložený strojovo.

Parametre Garmin SWIM

Výrobca Garmin
Výrobce Garmin

Podobné produkty

Podobné frázy: